Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Jarmila Groth (született Jarmila Gajdošová) bekaphassa a faszom, hogy Keothavongot nem bírja legyőzni egy első fordulós meccsen. BASSZA MEG!

Stepanek te ragyás fejű geci, hogy dögölnél meg,hogy kikell kapnod Bai-tól a kurva édes anyádat te fasszopó geci! :bash: :)

Bopanna és Qureshi! A krokodil vigye el a hülye, kokszos fejeteket szerencsétlen gyökerek!

Idézetet írta: rosco Dátum október 15, 2010, 19:25:41
Bopanna és Qureshi! A krokodil vigye el a hülye, kokszos fejeteket szerencsétlen gyökerek!

:2funny:  :2funny:

#214 október 16, 2010, 10:39:29, Milan
A mocskos faszszopó kurva anyját az összes new jersey patkánynak doktor houssal az élen. MI A FASZOMÉRT KÉPTELENEK GÓLT LŐNI?? Col ellen shots on goal 10-21 persze 2-0 . PEdig a másik szarházi pittsburgnek el is csalták a meccset . Máspdik héten megy el ezek miatt a faszszopók miatt a szelo :@@@@@@@@@@

Bartoli, a gall kakas pitéljen meg! Tanasugarntól simán kikapni két szettben... szánalom vagy te HULLADÉK.

Az indiszponált kúrva mindenedet Federer, hogy mikor ellened rakok nyersz 2-0-ra, mikor meg rád kikapsz, te kiszámíthatatlan pöcs. :bash:

(Ezt már dél óta be akartam írni. :knuppel2: :buck2:)

Ahogy mondod rosco :-\
Antitenisz Murrayt bicajra kellett volna fektetni. Erre--- GB-n all inem bánta..

#218 október 18, 2010, 15:48:12, Milan
...

Csacsa, ne húzd fel magad! Nem ér annyit az egész. Az ilyen "felhasználókat" nem kell komolyan venni.

Idézetet írta: benson Dátum október 18, 2010, 14:42:29
Csacsa, ne húzd fel magad! Nem ér annyit az egész. Az ilyen "felhasználókat" nem kell komolyan venni.

Igazad van, bölcsebbnek kell lennem...  :) Töröltetem..  ;D

Mocskos római gecik eddig legalább otthon nem szoptatok ki, erre most fogadok rátok dupla esélyben és egyből bekapjátok a brét a nyeretlen Basel ellen. Ranieri verje belétek a faszát! :bash:

A rohadt fasszopó kurva anyádat TIPSAREVIC geci !!!!!!!!!!!!! Bundázzál szerbiába te csicska!  :bash: :bash: :bash:

FÉREG-GECI!!!!!

Szánalmas ez a buzi kopasz fejű Davydenko...amilyen jó teniszező volt épp akkora senkiházi lett belőle...  :noway: takarodjál nyugdíjba te köcsög

Tegnap kint voltam a Debrecen-PSV meccsen, mit ne mondjak eléggé lassú és szánalmas focit láttam. A Debrecen az első félidőben próbált a bunkerfociból kontrákat összehozni: volt 1 kapufa meg találtak 1 gólt. A PSV meg azt hitte ha kimegy a pályára akkor megvan a 3 pont. Teljesen ötlettelenül fociztak 10x annyit passzoltak visszafelé mint előre. A bekapott gól után kicsit meghajtották a 2. félidőben meg a középső 20 percet. A győzelem a 3 pont megvan nekik, de ilyen xar focival. Persze a szelómat ez vitte. Mindegy FUCK!  
:lehany: