Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#255 november 23, 2010, 15:37:02, Cesc18
Idézetet írta: Lord Dátum november 23, 2010, 15:28:31
Nem feltétlenül divatdrukker. Szerintem régi szurkolóból is több van a Realnak, mint bármelyik ma játszó csapatnak. Meg azért idén csak 2 csapat tud a nevéhez méltóan játszani. És egyik a Real. (ManUtd., Inter, Bayern, Juve és még sorolhatnám. Ezek hol vannak ma a régi játékukhoz képest?)

Ha jól értelmezem akkor ha a Real nem jut be a döntőbe akkor a TV nem is fogja közvetíteni a döntőt?

szerk.: bocsánat amiért nem írtam egy kibaszott bazdmeget a mondat végére...  ;D

Mi a faszom, ez nem a gumiszoba??? Legalább egy bassza meg a kutyát a gondolat végére.

Ja és ha már itt vagyok:

KURVA RIVER  ;D

ajjaj mit indítottam el :D

Idézetet írta: Cesc18 Dátum november 23, 2010, 15:32:54
Ha jól értelmezem akkor ha a Real nem jut be a döntőbe akkor a TV nem is fogja közvetíteni a döntőt?

szerk.: bocsánat amiért nem írtam egy kibaszott bazdmeget a mondat végére...  ;D
Ezt miből sikerült kikövetkeztetned? :-\
Én azt próbáltam leírni, hogy a leginkább közönségszórakoztató játékot a Real és a Barca játsza ebben ebben az idényben. De ha előző mondataimból a fenti megállapításra sikerült jutnod, akkor gratulálok ;) Jobb lenne, ha a ManUtd. ma játszana, akkor legalább láthatnánk egy "izgalmas" 0-0-át, esetleg 1-0-át :D

Idézetet írta: Lord Dátum november 23, 2010, 15:48:24
Ezt miből sikerült kikövetkeztetned? :-\
Én azt próbáltam leírni, hogy a leginkább közönségszórakoztató játékot a Real és a Barca játsza ebben ebben az idényben. De ha előző mondataimból a fenti megállapításra sikerült jutnod, akkor gratulálok ;) Jobb lenne, ha a ManUtd. ma játszana, akkor legalább láthatnánk egy "izgalmas" 0-0-át, esetleg 1-0-át :D

pl.: a Braga - Arsenal jó meccs lehet :) ( bár akkor már inkább Benfica - Arsenal :D )

#260 november 23, 2010, 17:21:04, Cesc18
Na ezzel a kis buzeráns köcsöggel sincs több gond! Temetése nem lesz, mert cápák közé dobták a késelés után...


Wenger megbaszhatja a pihentetős taktikáját. Röhögnék, ha kiesnének, de nem fognak, mert ezt a hulladék Partizánt kilenc emberrel is elintéznék az Emiratesben, hogy rohadnának meg.

rivas-gdynia 29-35 18 perc
:'( :bash:

Idézetet írta: afrikailajos Dátum november 25, 2010, 20:34:28
rivas-gdynia 29-35 18 perc
:'( :bash:

Hé! Azért egy "basszameg"-et biggyessz a végére basszameg!

Azt a telibebaszott rohadt mocskos buzi hájas seggfej hülye hulladék nulla senki szarházi FASZFEJ ANYÁDAT TE IDIÓTA MURPHY!!
A KEZED SZAKADJON LE HA LEGKÖZELEBB DÁKÓT FOGSZ HOGY SZAKADJ BELE A KURVA ANYÁDBA TE SZARHÁZI!!!!

3-6RÓL FELJÖSSZ BAZDMEG 8-6RA TE TETVES HÁJAS FASSZOPÓ FÉREG DAGADT GECI, AZTÁN KÉPES VAGY ELBASZNI ÉS LESZOPATNI MAGAD 9-8RA!!!! A KURVA ANYÁD!!! BAZD MEG TE SZERENCSÉTLEN FASZ HOGY IDEÁIG ELJUTOTTÁL

Ejj de kibaszott egy nap volt ez a tegnapi, amihez nyúltam, az szinte mind beszart, ráadásul Montenegro és a nyomorult Benetton is egy góllal, illetve ponttal kapott ki, hogy még jobban csesszen az ideg. :bash:

Idézetet írta: rosco Dátum december 12, 2010, 02:22:37
Ejj de kibaszott egy nap volt ez a tegnapi, amihez nyúltam, az szinte mind beszart, ráadásul Montenegro és a nyomorult Benetton is egy góllal, illetve ponttal kapott ki, hogy még jobban csesszen az ideg. :bash:

Vecáról nem is beszélve a kurva életbe! :bash:

Rohadjon meg az összes brüsszeli anderlehtes geci, hogy több, mint egy óra emberelőny után képesek egy 0-0-át játszani! :bash: Szakadjon ketté az országotok kibaszott nemlétező belga bundás szarháziak!

A kurva annyukat a kéziseknek is nem hiszem el sztem kb senki nem tett a hollnadokra  :fakk: :wall: :twak_125: :shockwhore_125: :hanyas:

Egyszer ülök le magyar kézit nézni 3 év után. A csajok garantálták h. az elkövetkező 3 évben se nézzek válogatott meccset. Egy középsulis csapat megbaszta volna a hollandokat. Laci bá megmondta a frankót, ilyen lófasz hozzáállással nem kell mezt húzni. De ha már felveszed azt a kettébaszott mezt, küzdjél baszd meg!!! Eltördelném az újjukat. De minimum kiraknám őket a válogatottból. Mátéfi meg... inkább nem.