Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Mindet odalökném Alekosznak, kezdjen velük azt, amit akar.  :noway:
Nem is tudom, melyik a rosszabb. Az ha bundáztunk, vagy az, ha ez a valóság  :o

Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum december 14, 2010, 18:05:27
Egyszer ülök le magyar kézit nézni 3 év után. A csajok garantálták h. az elkövetkező 3 évben se nézzek válogatott meccset. Egy középsulis csapat megbaszta volna a hollandokat. Laci bá megmondta a frankót, ilyen lófasz hozzáállással nem kell mezt húzni. De ha már felveszed azt a kettébaszott mezt, küzdjél baszd meg!!! Eltördelném az újjukat. De minimum kiraknám őket a válogatottból. Mátéfi meg... inkább nem.

Én követtem eddig őket de ez KATASZTRÓFA volt!! az adás során egyedül Laci bá nyilatkozata tetszett a végén ő legalább megmondta az igazat! ;D

Nincs valakinek egy kibaszott geci kurva jó tippje az e heti EL meccsekre,bassza meg?  :D

Hogy a jóóóó kurva ég bassza meg és szomorítsa meg az összes Swéd kibaszott ribanc kézilabdázókat (ha lehet az anyjukat is)!!!!! Utánna meg jöhet az a szerencsétlen mátéfi meg az h tomorit játszatja 10 lövést baszott mellé, nyalják ki egymást, és fulladjanak meg a gecibe!!!!! jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj a kibaszott kurva élet bassssza meg hogy 5 golt vagyunk képesek dobni 30 perc alatt, szétbaszom a tvt,,, reggelre akasztva lássam a bíróval együtt a swéd lányokat.
már nem írok többet mert elkárhozom h bassza meg az ánci fasza

Ezúton gratulálok a lányoknak! Megkapták ami járt! Szép volt! Köszönjük a gyönyörű pillanatokat! Grat a nyerteseknek! :ok:

Idézetet írta: gerry Dátum december 15, 2010, 19:46:24
Hogy a jóóóó kurva ég bassza meg és szomorítsa meg az összes Swéd kibaszott ribanc kézilabdázókat (ha lehet az anyjukat is)!!!!! Utánna meg jöhet az a szerencsétlen mátéfi meg az h tomorit játszatja 10 lövést baszott mellé, nyalják ki egymást, és fulladjanak meg a gecibe!!!!! jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj a kibaszott kurva élet bassssza meg hogy 5 golt vagyunk képesek dobni 30 perc alatt, szétbaszom a tvt,,, reggelre akasztva lássam a bíróval együtt a swéd lányokat.
már nem írok többet mert elkárhozom h bassza meg az ánci fasza

gerry: miért a szomszédnál keresed a hibát?

Magyarok ezen az EB 0-k voltak. A svédek tették a dolgukat. Gratula nekik!  :ok:

Ezt nem hiszem le bazdmeg :bash: Román-orosz kézimeccsen az utolsó pillanatban lőtt tök fölösleges góllal ment el mindenem.......under 17-re raktam a 2. félidőre az oroszokat a vége előtt 2 perccel mikor 14 gólon álltak! Balfasz románoknak hála bekontráztak 2 gólt és legvégén 20-35ös állásnál mikor minden tök mindegy adogatnak a szaggatott vonaltól tök messze és amikor megszólalt a dudaszó vmelyik rávágta és bement..........persze 1 román se reklamált, mert kurva mind1 volt neki de bakker ilyenen elcsúszni áhhhhhhhhhhhhh :bash: :bash: :bash:

Idézetet írta: stdavid Dátum december 16, 2010, 18:11:17
Ezt nem hiszem le bazdmeg :bash: Román-orosz kézimeccsen az utolsó pillanatban lőtt tök fölösleges góllal ment el mindenem.......under 17-re raktam a 2. félidőre az oroszokat a vége előtt 2 perccel mikor 14 gólon álltak! Balfasz románoknak hála bekontráztak 2 gólt és legvégén 20-35ös állásnál mikor minden tök mindegy adogatnak a szaggatott vonaltól tök messze és amikor megszólalt a dudaszó vmelyik rávágta és bement..........persze 1 román se reklamált, mert kurva mind1 volt neki de bakker ilyenen elcsúszni áhhhhhhhhhhhhh :bash: :bash: :bash:

Eredmenyek.com -on 20-35 -öt írnak áhh remélem akkor hivatalosan is ez lett az eredmény  :beerchug:

Csesszétek meg spanyol puncik, hogy a balfasz játékotokkal képesek voltatok kikapni a tré horvát buláktól is. A mocskos kúrva életbe. :bash:

Idézetet írta: stdavid Dátum december 16, 2010, 18:45:34
Eredmenyek.com -on 20-35 -öt írnak áhh remélem akkor hivatalosan is ez lett az eredmény  :beerchug:

Pont erről olvastam a Betfair fórumán, hogy valaki kiajánlott 1000-res oddsot, az under 55.5-re, mert azt hitte hogy az a gól érvényes volt. Valami 3000 eurót bukott a csávó, de nem tudom sajnálni  ;D

Régen írtatok már ide... ennyire jönnek a szelók?  ;D  Akkor kezdem : K. Anyádat Tau h. kiszopsz 4 utsó támadásotokból mind TO lett, pedig az Estudiantes kihagyta az utsó 4 FT-t zsinórban. Dögöljetek meg Teletoviccsostul, San Emeteriostul!! :crazy:

A kurva anyádat Landertinger!!!! >:( >:( >:( >:( >:( >:(

Rohadjon meg az összes kanadai U20-as hülyegyerek!!! :bash: Az utolsó harmadban 3 gólos előnynél ötöt beszopni zsinórban...  :buck2: :bash:

Azt a zokniárus, cípősz cirkész kínai kurva anyádat basszad szájba te retkes geci Fu, rohadjon le a kezed, te mocsok féreg, hogy 5-1-nél te jössz bazmeg és nem az ajtó ablak pirosat lököd, hanem elbaszod és otthagyod, te mocskos geci, baszd telibe azt a geci sárga kurva anyád, mocsok tetűláda nyomorék geci, befejezhetted volna a meccset, kapjál ki a kurva anyádba azt menjél gagyit árulni meg főzni a gyorsbüfébe, faszkalap, tróger....

A JÓ BÜDÖS KÚRVA ANYÁDAT TE MOCSKOS SZARFEJŰ GECI TROICKI. :shockwhore_125: LEADSZ EGY DUPLA BRÉKELŐNYT, MAJD MIKOR 6-5-NÉL MÉGIS SZEVÁLHATSZ A SZETTÉRT AZT IS ELKÚROD, A TB-BEN MEG EGY KIBASZOTT PONTOT TUDSZ NYERNI A SAJÁT SZERVÁDBÓL TE NYOMORÉK SEMMIREVALÓ FOS. ROHADJ MEG TE AGYHALOTT, SZÁNALMAS, UFÓFEJŰ SZARHÁZI. :bash: :bash: