Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: ab_aevo Dátum február 02, 2011, 23:22:27
mit gondoltál, hogy ment egy pár kört az aus openen mostmár világverő lett és mindenkit le fog győzni top20-on kivül? ezért is raktam ellene első körben is és most is. mindenki megismerte a nevét, volt pár jó meccse és most mindenki őt rakja vakulásig azért is esett le az oddsa 1,5-ről 1,2-re kezdésig.

Azért raktam, mert Greul egy középszerű salakos különösebb eredmények nélkül és 30 körül már nem is lesz jobb, Raonic pedig 2-3 éven belül stabil top30 körüli játékos lesz meglátásom szerint, akinek ráadásul kedvence a kemény borítás. Más kérdés, hogy bár voltak lehetőségei, elcseszte a breaklabdákat, illetve nem jöttek a szervái. Van ilyen. Ja, és nem hiszem, hogy csak én raktam

Így utólag igazad van, a nyertes tipphez meg gratula.

Idézetet írta: maurozarate Dátum február 02, 2011, 23:35:14
Azért raktam, mert Greul egy középszerű salakos különösebb eredmények nélkül és 30 körül már nem is lesz jobb, Raonic pedig 2-3 éven belül stabil top30 körüli játékos lesz meglátásom szerint, akinek ráadásul kedvence a kemény borítás. Más kérdés, hogy bár voltak lehetőségei, elcseszte a breaklabdákat, illetve nem jöttek a szervái. Van ilyen. Ja, és nem hiszem, hogy csak én raktam

Így utólag igazad van, a nyertes tipphez meg gratula.

ez az, az ilyen néptippek szoktak szinte mindig elmenni.

Idézetet írta: ab_aevo Dátum február 02, 2011, 23:36:33
ez az, az ilyen néptippek szoktak szinte mindig elmenni.

Sajnos pb lett ez is.

Na megyek, nézek valamit holnapra, mert zöldülnöm kell...  :D



Nekem csak ez jut eszembe a tegnapról.  8)

Rohadjon meg az összes kurva kibaszott chicago bulls játékos!!! Hülye barom állatok!  :bash: :bash: :bash:

Mocsok Dortmund. Hogy mindig beszívom ha rakok a csapatra. A Villa meg nem tudja lenyomni a Blackpoolt, akinek alig volt kapusa a meccs előtt. A szelvényem vitte is rendesen.Ahhhhhhhhhhhhhhhh

Szíjjál gázt Zahlavova Strycova!

Idézetet írta: rosco Dátum február 14, 2011, 18:37:11
Szíjjál gázt Zahlavova Strycova!

Az egy büdös ringyó. Bekaphatja.

A F. Bergamo-Conegliano olasz női röpi meccsre tettem 1,425-ös oddsért a hazaiakra!
Az első szettet hozták a végén végülis simán ...., a második szett gázolás volt 25-14!
Majd a 3. szettben 18-12(!!!) re vezettek, erre nem tudom mi a f. történt, vendégre már nem is lehetett fogadni, a 3. szettes vendég győzelem is valami 17(!!!) szeres odds volt, és bameg, 18-14, majd 20-19, végül 22-25 lett!!!!
Én ilyen szívást nem sokat láttam még, ha nem hozzák a meccset akkor elmehetnek a jó k. anyjukba!

Remélem a negyediket már nem basszák igy el, én is erre várok már csak, egyetlen ma még valamire való kombóm múlik rajta, ha elbukik, akkor szünet fizetésig.

#325 február 19, 2011, 22:22:16, Szurki
Úgy néz ki megemberelték magukat 17-9, innen már nem lehet elbaszni...legalábbis kétszer csak nem!
Vagyok olyan "hülye" hogy a negyedik szett győzelmükre (1,25szorzó) felraktam 4000-et, az eredeti tét pedig 7000 volt, szóval így közel 4000e lehet a nyeremény ha nem kúrják el innen!
Közben 18-12...csak nincs ilyen még egyszer basszus!!!


Na végre!
Gratula Lacapi!

Aza köcsög szájú Schalke meg mönchengladbach! a rohadás érje őket utól! A shalke 3 hónapja nem rúgott gólt az első félidő, megtettem, hogy első gól a 28 perc után, erre a 4. percbe 0-1   :crazy:  Megtettem live, hogy félidő 1,5 gól alatt, erre a 12. percbe a monchengladbach kiegyenlít... :crazy:  Ilyen sumákság a mesébe sincs... A shalke utolsó 5 meccsén 3 gólt rugott, összesen se volt sokkal több a meccsein... Már az gyanús volt, hogy miért kinálnak irreális oddsot a 2,5 fölöttre, 2.25-ért...  Én barom, már megint elkapott a hév!  :wall:

Mire megirtam már 2-1, hogy tegyék telibe az anyjukat! És még csak 23 perce játszanak!  :fakk: :fakk2: :fakk: :fakk2:

hát basszák is meg én is felbasztam az agyamat rajta. átlagba nincs 1 gól a meccsükön erre itt 20 perc alatt 3. a híres schalke féle védelemre alapoztam a tippemet, errefel 20 perc alatt 2 gólt kapnak és 2 gólt lő a gladbach....maggath meg ott röhög a padon.....szopjanak meg.

A rohadt mocskos kurva tetves riherongy undorító kurva anyját az arsenalnak. Hogy lehettek ilyen nyomorékok, hogy az utolsó percben beszoptok 1 ilyen gólt. Ráadásul Almunia 15-ről kötőbe. Megérte tartalékolnod te vén bolond megint. Remélem beszopják a bl\fa-kupa\bajnokságot. Jövőhéten meg HAJRÁ BIRMINGHAM CITY! Szopassátok meg ezeket a tetves kis geciket! Mocskos kis gecik.