Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szeretném megköszönni a bet365 fogadóirodának, hogy tegnap sikerült felkúrnia elég szépen. Nem először fordul velem elő, hogy 4-szer(!) kiáltanak valótlanul gólt, az élő fogadások során. Az egészben az a szar, hogy mindig egy gól kellene.. A tegnapi Rangers meccs utolsó 5 percében 4-szer gólt kiáltani, hát a kurva anyátokat ti mocskos fasszopó buzik :bash: :bash:

Idézetet írta: BvB_09 Dátum április 06, 2011, 10:28:19
Szeretném megköszönni a bet365 fogadóirodának, hogy tegnap sikerült felkúrnia elég szépen. Nem először fordul velem elő, hogy 4-szer(!) kiáltanak valótlanul gólt, az élő fogadások során. Az egészben az a szar, hogy mindig egy gól kellene.. A tegnapi Rangers meccs utolsó 5 percében 4-szer gólt kiáltani, hát a kurva anyátokat ti mocskos fasszopó buzik :bash: :bash:


Ezt pont én is elcsíptem... egyre többet csinálják ezt!  :noway:

Sziasztok!

Új csóka vagyok, s a segítségétekre lenne szükségem! Sportfogadások témaköréből írom a szakdogámat, s lenne egy kérdőív, melyet Nektek, mint sportfogadásban érintett egyéneknek kellene kitölteni! Bár egyrészt nem tudom, hogy mennyiben szabad ide ilyet belinkelni, másrészt nem tudom, hogy jó topicban járok-e....nyilván ha egyik vagy másik dolog sántít, akkor sorry! Ha minden kóser, akkor viszont örülnék, ha ezt kitöltenétek:


https://spreadsheets.google.com/viewform?formkey=dDZYZWFvOG81S0Ytd2d4czczUjZwU1E6MQ



Előre is köszi!

Gilles Simon, te teherbebaszott geciláda. Akkora senki lettél te büdös paraszt. Döntő szett breakelőnyből kikapsz te mocskos gall féreg. Remélem a hátralévő slamek első fordulójában kiesel.  :crazy:

Kuznyecova bazd szájba az a retkes ribanc kurva anyádat te köcsög geci kurva!!!!

Takarodjál nyugdíjba, begutól vagy ki a faszomtól is kikapsz te féreg!

Dögölj meg te is meg az a másik retek is!  :bash:

Csicska geci nyomorék Greul!  :hanyas:

ÓÓó te cigány starace téged is nyugodtan agyonbaszhatnának egy szívlapáttal. 2 meccslabdáról volt pofád kikapni, a jó kurva anyád :noway:

Idézetet írta: Cesc18 Dátum április 09, 2011, 19:31:55
ÓÓó te cigány starace téged is nyugodtan agyonbaszhatnának egy szívlapáttal. 2 meccslabdáról volt pofád kikapni, a jó kurva anyád :noway:

Te Cesc, Potito megverte Hanescu-t, nem?

Ennyit érnek a győri lányok is ...

2 félidőben 15 perc alatt két gól ...

Bye, bye BL döntő!

Idézetet írta: misk@ Dátum április 09, 2011, 20:06:04
Te Cesc, Potito megverte Hanescu-t, nem?

:o Valóban ;D Csak amikor elszállt az agyam akkor épp brék hátrányba volt a döntőszett vége felé... ;D

Dolgopolov Jr.!!

Remélem megbaszod a jó kurva anyádat, ha hazaértél a tetves ukrán maffiás fajtádhoz...Mi a gecit csinálsz a pályán, haza akarsz érni a barátok közt mai részére te féreg? Feldugom a seggedbe a teniszütődet, és megforgatom hogy ma is foglalkozzál egy kicsit a tenisszel. Gulbis körberöhögött a pályán, mert amit te ma csináltál, azt kb. én is megtudtam volna csinálni!!!!

#416 április 10, 2011, 17:12:19, dynand
Szakadjon rád egy talicska szar kedves David Lemieux, vagy hogy a faszomba is hívnak téged...  :smitten: Majdnem leszoptam magam, amikor megláttam, hogy neked köszönhetően ment el az egyébként tuti kombim, te fakezű spermaputtony  :cya: Remélem a következő ellenfeled a szorítóban a tetves kurva anyád lesz, és az is laposra ver téged egy kétméteres péklapáttal, te meleg hógolyó  :beerchug: Persze én vagyok a gyökér, hogy olyan emberre fogadok, akit nem is ismerek, megint okosabb lettem...

Idézetet írta: palcsifej Dátum április 10, 2011, 16:53:17
Dolgopolov Jr.!!

Remélem megbaszod a jó kurva anyádat, ha hazaértél a tetves ukrán maffiás fajtádhoz...Mi a gecit csinálsz a pályán, haza akarsz érni a barátok közt mai részére te féreg? Feldugom a seggedbe a teniszütődet, és megforgatom hogy ma is foglalkozzál egy kicsit a tenisszel. Gulbis körberöhögött a pályán, mert amit te ma csináltál, azt kb. én is megtudtam volna csinálni!!!!
Osztom a véleményed! A kibaszott csaló szovjet fajtáját ennek a hányás fejű geci ukránnak! :shockwhore_125:


Idézetet írta: dynand Dátum április 10, 2011, 17:00:44
Szakadjon rád egy talicska szar kedves David Lemieux, vagy hogy a faszomba is hívnak téged...  :smitten: Majdnem leszoptam magam, amikor megláttam, hogy neked köszönhetően ment el az egyébként tuti kombim, te fakezű spermaputtony  :cya: Remélem a következő ellenfeled a szorítóban a tetves kurva anyád lesz, és az is laposra ver téged egy kétméteres péklapáttal, te meleg hógolyó  :beerchug: Persze én vagyok a gyökér, hogy olyan emberre fogadok, akit nem is ismerek, megint okosabb lettem...

:great: ;D ;D

A kúrva mindenségit neki, hogy a monte carloi tornát is a DigiSport közvetíti! :bash: Tavaly legalább a Sport TV adta. :twak_125:

Ugyan nem fogadtam a meccsre, de a Palermo-Cesena meccsen mi volt? ;D 2-0-ról 9 emberrel  3 perc alatt kiegyenlíteni? Ezeknek az olaszoknak aztán van bőr a képükön, szarnak bele a bundagyanúba :D