Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nem is az fáj hogy elment, hanem hogy már a kezdés előtt biztos voltam benne, hogy jobb lett volna az X2 és a Vojvodinát kellett volna helyette...

Idézetet írta: patyi Dátum július 15, 2011, 10:29:36
Nem is az fáj hogy elment, hanem hogy már a kezdés előtt biztos voltam benne, hogy jobb lett volna az X2 és a Vojvodinát kellett volna helyette...
Ez nekem is fájt patyi! Én imádom az ilyen életerős kombikat nézni, főleg ha nyernek! Nagyon kár érte, őszintén sajnálom, hogy elment!  :'(

Idézetet írta: patyi Dátum július 15, 2011, 10:28:00
Az hagyján de mellette dupla brékelőnyből szopott... Senkiházi flegma kis köcsög ez én mindig megmondtam :D
Ahogy mondod. Már amikor raktam... mondom.. áhh ismerem, mint a rosszpénzt. Élőben rádupláztam, azt hittem a 2. szett meglesz.  :D
Kár ezért a szép szelóért... bohóc rulez! ;)

jajj almagro teged is hogy utallak, te majomkepu. nem hiszem el h nem tudsz adogatast nyerni. Akkor inkabb add fel, penz meg jonne vissza...

Kubot, te polák sperma! Csak gratulálni tudok te balfasz! :crazy: :crazy:

Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum július 16, 2011, 19:01:10
Kubot, te polák sperma! Csak gratulálni tudok te balfasz! :crazy: :crazy:

Egyre jár az agyunk. Bassza szájba ajókurvaédesannyát! 58ezres buliszelómat vitte el. És már nem volt rajta komolyabb szorzó. Két szettet is brékelőnyről vesztett el...

A cseh u20-as csajoknak rohadjon le a pinájuk azért amiért a második negyedben mindösszesen 3 pontot dobtak!!! Hogy lehet 10 perc alatt 3 pontot dobni egy ótvar fos portugáliának ?!  :o

A büdös kurva amcsi csajokat! Az még hadján, hogy kétszer is vezettek és elbaszták, de még 11-est sem bírnak rúgni. Remélem most az eszükhöz kapnak. Nyomorékok.

Wade is 10-0 ra elveri Caven-t, úgy h 1 db 180-ast dob, persze Caven a végén talált egyet.

A Copáról nem is nyilatkoznék, mert egy :hanyas:

Mindegyiknek kúpot a seggébe!!

Rohadjon meg az egész brazil válogatott!!
Büdös, szemét, lusta csalók!

4 tizenegyesből egyet sem tudnak belőni??
Nem hiszem el, ha nem látom!

Az elkényeztetett kis Neymar gyereknek kopaszra vágnám a fejét, tele fújnám a száját a bíró habspray-jével, adnék neki két nagy pofont és visszalökném abba a kibaszott lyukba, ahonnan előmászott! Ez Európában?? Remélem az első meccsén eltörik a lábát!

Rohadt csalóbanda!!!  :fakk:

Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum július 16, 2011, 19:01:10
Kubot, te polák sperma! Csak gratulálni tudok te balfasz! :crazy: :crazy:

Mindig is utáltam ezt a buzit. Ilyen ujjatlan felsőt férfi nem visel. ;D

Rohadjon meg a geci laptopom hogy 1 hónap alatt másodszor romlik el !!!!!!   :fakk: :wall:

Hooper szakadjon le a lábad, amiért kihagytad a tizit! :crazy:

Almagro rohadj meg te cigány geci, hogy húznál vissza Indiába te senkiházi balfasz!  :noway:

A kurv@ anyád fish, hogy elbuktad az adogatásod a másik fasszopó colos ellen. Először lovera hozod aztán 15re bukod. Dögölj meg te féreg, de isner is dögöljön veled, mert ketten együtt a tenisz gólyalábú bohócai vagytok.

Istomint sikerült 40-0 ról breakelni. :knuppel2: :idiot2: