Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Kibaszott brazil antitalentumok! :crazy:
Charlton over, hogy basznátok telibe! :crazy:
Kibaszott gyökér Fish, hogy bukta az adogatását! :crazy:
:2guns: :knuppel2:

Llodra és Zimó basszátok egymást seggbe hülye buzi fakezű gecik, a kurva anyátokat!

Idézetet írta: Cesc18 Dátum szeptember 06, 2011, 10:48:34
Llodra és Zimó basszátok egymást seggbe hülye buzi fakezű gecik, a kurva anyátokat!

+1   A retkes kurva anyátokat...   :tickedoff:

Idézetet írta: csatarid Dátum szeptember 06, 2011, 11:24:21
+1   A retkes kurva anyátokat...   :tickedoff:
Idézetet írta: Cesc18 Dátum szeptember 06, 2011, 10:48:34
Llodra és Zimó basszátok egymást seggbe hülye buzi fakezű gecik, a kurva anyátokat!
+1 , persze h. nekem is ezen az oddsnövelő fika szaron.  :crazy:

Ratyi hollandok, nehogy lőjjetek még gólt emberelőnyben! Mocskos alibi foci! :crazy:
Eső - NY  :knuppel2:

A geci tót szlovákokat valaki helyettem szidja, s ha valaki kinyírná őket azt nagyon megköszönném! Dögöljön meg minden tóóóót!!!!!!!!!!

Ding bazdmeg :crazy: 3-0ról hogy a gecibe kaphattál ki egy ilyen köcsög szartól mint ez a Gould, úgy hogy mindenki neked szurkol pár méterrel mögötted?????? hogy szopjon le az a meleg Gould te gyökér senkiházi :lehany: :hanyas: :fakk:

Ezt meg annak, aki elfelejtette megtervezni a rohadt tetőt a US Openre  :segg: :fakk2: idióta amerikaiak :redchug:

Ferrer te mocskos seggdugasz rohadék. Szorult volna anyádba a fejed, te majom, hogy lehet egy ideggyenge Roddick ellen 3-1ről, 3-6ra kikapni. Fasszopó looser :bash: :lehany: Ezért még jobban utállak te cigány szarházi :2guns:

Pennetta: FUUUUUUUUUUUUUU.... :tickedoff:

#655 szeptember 08, 2011, 23:53:45, nytamas1987
Nekem 2 szelvényem ment el rajta, mindkettőn jött minden esemény (ezt leszámítva), ez volt a "tuti"  :bash:
Szerencsére még tettem Kerberre is, amikor megéreztem, hogy baj lehet, az a 4.5 szorzó legalább a tétjeimet visszaadta. :(

Tsonga te szarember. Tudom hogy mekkora királyság neked edző nélkül, de akkor legalább a kurva anyádnak szólj hogy szedjen össze, vagy motiváljon, mert így soha nem nyersz semmit, te behemót geci. Pedig Federer is úgy játszott mint aki beszart, de te csak szórtad mellé, meg hálóba mert mekkora laza arc vagy. Patkány :fakk:

Ja és challengert sem kell kihasználni fontos pontoknál... áhh mi a gecinek, még a végén nyernél... :redchug:

Faszom kivan azzal a fasszopó szájbakúrt telibevert Pro4-el.  :( >:( :bash:

Penetta. A kurva anyád fojtott volna meg egy lavor vízben amikor kicsi voltál te olasz kurva.. Inkább a rúdon táncolj te senkiházi, mint teniszütőt fogj a kezedbe te Isten verése. Egy ilyen kibaszott Kerbert nem tudsz megverni. Azt nem is mondom döntő szet 3-1ről zsinórban 5gamet bukva.