Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: slow Dátum szeptember 13, 2011, 11:06:57
Mucsi Zoltán után szabadon:
"Óóó hogy baszná teherbe a tetves, retkes, zsiráf, cigány, kurva annyát..", aki a PRO4-re rakta a Bl-t és ezzel együtt a nap meccsét. Hogy a szájbabaszott faszomba lehet egy ilyen kis lefedettségű kis pöcs adón adni az egyik legnézettebb sportműsort, mint a BL! Jó hogy nem a bivalybasznádi falu TV kapta a jogot, hogy basszák szájba a büdös kurva anyukat lóháton keresztbe meg vissza! Direkt most váltottam nemrég a DIGI-re, mert lemaradtam egy csomó sporteseményről! Erre átbasszák a BL-t erre progecire! És persze hogy ezen lesz az a meccs, amit történetesen néznék!  :tickedoff:
A politikusok is elmennek a geci faszomba. Mindet felakasztanám az Andrássy úton a lámpavasra. Jobb oldaliakat az utca jobb, a baloldaliakat az utca bal oldalára. Hagy lógjanak! Még rothadt gyümölcsöt is raknák oda ládákba, hogy lehessen dobálni őket! Médiatörvény, szabályozás, cenzura meg a faszom, de olyat már nem tudnak, hogy a nézők nagy százalékát (50+) érdeklő sporteseményeket (mint pl: olimpia, forma1, VB, EB és persze a BL) olyan csatorna kaphassa csak meg, aminek min. 50-60 %-os lefedettsége van. Minek is az. Szánalomra se méltó ez az elbaszott ország! Ebbe a putriba semmi nem úgy működik, mint ahogy kellene! Állandóan csak szopatják a népet minden területen! Már a kedvenc csapatomat se tudom nézni!  :2guns:

:fakk:

Na jól kidühöngtem magam.  :redchug:
Hagy==>Hadd
raknák==>raknék


Idézetet írta: diord Dátum szeptember 13, 2011, 13:09:33
Hagy==>Hadd
raknák==>raknék

Ohh...kössszönöm tannár úúr! :) T'om! üjjek le eggyes! :)

Idézetet írta: diord Dátum szeptember 13, 2011, 13:09:33
Hagy==>Hadd
raknák==>raknék

Idézetet írta: slow Dátum szeptember 13, 2011, 14:52:27
Ohh...kössszönöm tannár úúr! :) T'om! üjjek le eggyes! :)

Itt a gumiszobában cirka 700 hozzászólás van, érdekes, hogy csak ez a két elírás tűnt fel a kollégának. Úgyhogy kedves slow, ne tannár úrrazzadd már le, majd ha a 45 oldalt lejavította, rendben?  ;D  ;)

2011.09.12. - A UPC előfizetői nem maradnak le a Bajnokok Ligájáról
Budapest, 2011. szeptember 12. – Már a holnap esti első Bajnokok Ligája rangadót, az FC Barcelona – AC Milan mérkőzést is a UPC összes digitális kábeltelevíziós előfizetője láthatja, miután az ország legnagyobb kábeltévés társaságának rendkívül rövid időn belül sikerült megállapodnia a meccseket közvetítő PRO4 tévécsatorna továbbításáról. A TV2 tíz nappal ezelőtt jelentette be, hogy a 2011-2012-es BL-szezon keddi mérkőzéseit az országos kereskedelmi tévé helyett a médiacsoport legújabb hazai csatornája, az eddig mindössze a nézők 16%-ához eljutó PRO4 közvetíti.

A UPC a mai napon megállapodást kötött a PRO4 továbbítására, és az új csatornát még ma elérhetővé is teszi a legolcsóbb digitális, bronze elnevezésű csomagban, az 50-es programhelyen. Az új csatorna iránti igényt nem kell külön jelezni, újabb csomagot sem szükséges rendelni hozzá a digitális kábeltévé előfizetőinek, és a kínálat bővülése mellett az előfizetési díj változatlan marad. Így a UPC digitális televízióval rendelkező ügyfelei a BL egyetlen játéknapjáról sem maradnak le, hiszen már a H-csoport holnapi nyitó rangadóját is megtekinthetik. A szerdai mérkőzéseket az előfizetők a német Sat1 programjában követhetik figyelemmel, amely szintén megtalálható a UPC digitális kábeltévés kínálatában, az Európa csomagban.

A Bajnokok Ligájában idén összesen hat fordulóban mérkőznek meg a csapatok: az eheti nyitást követően még szeptember 27-28-án, október 18-19-én, november 1-2-án, november 22-23-án és december 6-7-én.


Idézetet írta: Tomihmv Dátum szeptember 13, 2011, 14:46:35
http://www.origo.hu/sport/20110906-elveszithetik-lepeselonyuket-a-sportcsatornak.html

;D ;D ;D :atv: :avid: :yeah:

Nem hinném, hogy az RTL Klub a Barátok közt, Fókusz és a Való világ kárára kezdene el sportközvetítéseket adni  ;D

Idézetet írta: Lúzer SC Dátum szeptember 13, 2011, 17:29:35
Nem hinném, hogy az RTL Klub a Barátok közt, Fókusz és a Való világ kárára kezdene el sportközvetítéseket adni  ;D

Szarok is rájuk, nem kell buzi léderer megint.. Inkább m1, ők szerintem hajlanának rá, csak kérdés, hogy nekik mennyi pénzük lesz erre...

Dögöljön meg az angolai kézilabda csapat!

Idézetet írta: slow Dátum szeptember 13, 2011, 11:06:57
Mucsi Zoltán után szabadon:
"Óóó hogy baszná teherbe a tetves, retkes, zsiráf, cigány, kurva annyát..", aki a PRO4-re rakta a Bl-t és ezzel együtt a nap meccsét. Hogy a szájbabaszott faszomba lehet egy ilyen kis lefedettségű kis pöcs adón adni az egyik legnézettebb sportműsort, mint a BL! Jó hogy nem a bivalybasznádi falu TV kapta a jogot, hogy basszák szájba a büdös kurva anyukat lóháton keresztbe meg vissza! Direkt most váltottam nemrég a DIGI-re, mert lemaradtam egy csomó sporteseményről! Erre átbasszák a BL-t erre progecire! És persze hogy ezen lesz az a meccs, amit történetesen néznék!  :tickedoff:
A politikusok is elmennek a geci faszomba. Mindet felakasztanám az Andrássy úton a lámpavasra. Jobb oldaliakat az utca jobb, a baloldaliakat az utca bal oldalára. Hagy lógjanak! Még rothadt gyümölcsöt is raknák oda ládákba, hogy lehessen dobálni őket! Médiatörvény, szabályozás, cenzura meg a faszom, de olyat már nem tudnak, hogy a nézők nagy százalékát (50+) érdeklő sporteseményeket (mint pl: olimpia, forma1, VB, EB és persze a BL) olyan csatorna kaphassa csak meg, aminek min. 50-60 %-os lefedettsége van. Minek is az. Szánalomra se méltó ez az elbaszott ország! Ebbe a putriba semmi nem úgy működik, mint ahogy kellene! Állandóan csak szopatják a népet minden területen! Már a kedvenc csapatomat se tudom nézni!  :2guns:

:fakk:

Ilyen hogy a büdös mocskos picsába van???? (Barcelona - Milan) :bash:

Én se értem. Elég komoly hullámvölgybe került a Barca, azért két döntetlen egymás után egy kicsit durva!  :bash:

Idézetet írta: csacsa44 Dátum szeptember 13, 2011, 23:19:12
Én se értem. Elég komoly hullámvölgybe került a Barca, azért két döntetlen egymás után egy kicsit durva!  :bash:

enyhe iróniát érzek  ;D

Idézetet írta: oakland23 Dátum szeptember 13, 2011, 23:32:21
enyhe iróniát érzek  ;D

Jó, mondjuk hülye vicc, de ezeknek tényleg hullámvölgy a két iksz..  ;D

Keretes meccs volt ez a Barca - Milan, az első perces vezetés után az utolsóba egyenlitettek, de máskor is előfordult már a Barcával hogy nem nyerte meg minden meccsét. És akkor? Talán a Real a király?

Én csak arra gondoltam, hogy nincs még egy ilyen mákos csapat, mint a Milan. Közük nem volt a meccshez, erre 3 lövésből 2 gól. De a Barcelona is elmehet a jó büdös picsába. (Barca drukker vagyok egyébként)