Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Kérném a többi sporttársamat, hogy a Real lenyűgöző teljesítményét, 1-2 jelzővel írják le!!! Köszönöm!  :uglystupid2: :lehany:

A hégvégi eredményhez képest erőteljes javulás tapasztalható. Most legalább pontot szereztek.  ;D

Milyen eredmények vannak basszus? >:( :bash: :heul_125:

Idézetet írta: Lord Dátum szeptember 21, 2011, 22:04:25
A hégvégi eredményhez képest erőteljes javulás tapasztalható. Most legalább pontot szereztek.  ;D

ez igaz  ;D

Real két meccsen 0 gól? Azt hittem ezt már kinőttétek, és végre lesz egy normális szezon. Ilyen hulladék teljesítménnyel, marad a Barca seggének bámulása.  :2guns:

Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum szeptember 21, 2011, 22:45:43
Real két meccsen 0 gól? Azt hittem ezt már kinőttétek, és végre lesz egy normális szezon. Ilyen hulladék teljesítménnyel, marad a Barca seggének bámulása.  :2guns:
jelen állás szerint 6-9. hely között van a 2 nagy ;D De te is tudod, hogy ilyenkor szedi össze a Real a jövőévi igazolásokra a pénzt ;D

Eddig a Barca is jol áll  :D

Retkes kurva anyádat davidvilla, rohadna le a lábad, amivel nem tudtad berúgni a győztes gólt. Patkány geci, de mérges vagyok rád... :bash:

Szaros nyomorék kutya madrid! Ez a csapat annyira nem érdemes hogy kitöröljem a logójukkal a fenekemet! Egy kurva gólt nem tudnak rúgni, hát mi akarnak akkor ezek az élettől? Murinnyót meg felkéne lógatni a legközelebbi villanypóznára, de persze csak úgy gyengédet hagy fájjon neki miközben megdobálja a nép paradicsommal...

Nyomorék banda...derühellemőket


Sajnos megint ide kell irnom Rangers   Hearts nagyon sok szelvényemen nyeröre vettem öket

:-\ hát nem kellet volna 8500huf bukta.

Idézetet írta: Milan Dátum szeptember 22, 2011, 09:50:44
Ez nem nyelvtanóra!  :P
"Nincs moderáció (csak abban az esetben, ha fórumtagok egymást sértegetik, rasszista hozzászólások, illetve hivő embereket sértő hozzászólások születnek)!  "

gondolom emlékszel ezt ki írta a topik elejére 8) 8) 8)

Idézetet írta: diord Dátum szeptember 22, 2011, 14:23:47
"Nincs moderáció (csak abban az esetben, ha fórumtagok egymást sértegetik, rasszista hozzászólások, illetve hivő embereket sértő hozzászólások születnek)!  "

gondolom emlékszel ezt ki írta a topik elejére 8) 8) 8)

Diord! Nem moderáltak! Hanem beszóltak!   ;D


Bassza meg az a büdös kibaszott kúrvája  Kirilenko,hogy 4:1-ről képes volt kikapni!!!!!!!!!!!!!!!!
>:( :'( :noway:
Rohadékja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! GRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR!!!!!!!!!!!!!!