Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Tettem a Valladolidra a csicska Caja Laboral ellen egy 11es hendit. Félidőben egál, nagggggyon sima. Erre a végén mennyivel nyer a gecis Caja? Naná hogy 12vel, hogy bassza szájba a rákos anyját az összes lóbaszó geci. Zsinórba harmadik hete szopatnak be, ha rájuk teszek, kikapnak, ha ellenük, behúzzák. Mocskos köcsög spanyol kosár. :crazy:

#826 október 31, 2011, 21:55:37, BvB_09
Isner: szeretnélek felkérni egy nyaralásra, hogy a jó édes kurva anyádat baszta volna inkább egy taliga majom.. :fakk: :lehany: :twak_125: A nyaralás célja: tanuljunk meg nem kiszopni a 133-tól. Max le.. de azt is a meccs után és nem közben :bash:

hogy az a betyár kibaszott kurva UNIBET, hogy mi a faszért nem működik már megint

Idézetet írta: sipista Dátum november 01, 2011, 19:35:05
hogy az a betyár kibaszott kurva UNIBET, hogy mi a faszért nem működik már megint
+1 :noway:


BL meccsek előtt mindig szarakszik. Szar egy iroda.

Karbantartás van. Elméletben 9re állnak helyre.  :-\

A kurva anyjukat tartsák karba BL alatt,a tetű szarháziak

Ez a fogyatékos Ramsey mindent elbaszarint! Egy labdatemető a gyerek... :crazy:

Mi a kurva édes anyádat csinálsz te tetves kurva kibaszott buzi fasszopó arsenal???? Otthon nem tudtok megverni egy szaros marseille-t?? Beképzelt flegma köcsögök!!! azt hiszitek hogy jók vagytok, mert most megvertétek a chelseat otthon? egy faszt vagytok!!!!! Továbbra is egy szánalmas szar banda, lófaszt sem értek.  Nagy nullák vagytok!!!! Értitek???? NULLÁK!!!!!!!!!!!!!!!

Én csípem Rogert, de a mai produkciója miatt azért megcsókolhatja a bal herém...

Faszszopó Lopez,hogy a kúrva anyádat basznád meg te szemét geci,te utolsó csicska!!! :lehany: :lehany:

Ha nyert volna a Benfica, akkor 300 ft-ból 150 ezret nyertem volna. :( grrrrrrrr

bopanna/qureshi páros :crazy: :2guns: :2guns: :2guns:

Tsonga kikapott Querrey-től két sima szettben...  :bash: :bash: :bash:

Jo-Wilfred, te szerencsétlen, nyomorult "szellemi törpe"! Elhiszem, hogy megy a géped Párizsba, és pihenni szeretnél, de akkor tegnap miért verted meg azt a szerencsétlen Martit, te féleszű?!