Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szeretném megköszönni az Inter és Udinese játékosainak (különösen di Natalenak és Pazzininek), hogy az edzőjük megtanította őket 11-est rúgni. Pár pillanattal a első tizenegyes előtt tettem meg, hogy lesz még gól 3,25 oddson... kimaradt az első, köpködtem, de azon, hogy a másodikat is kihagyták, már csak röhögni tudok  :knuppel2: :2guns: Bazmeg, ilyen szinten 2 büntetőt kihagyni 3 percen belül

Idézetet írta: misk@ Dátum december 03, 2011, 22:44:27
Szeretném megköszönni az Inter és Udinese játékosainak (különösen di Natalenak és Pazzininek), hogy az edzőjük megtanította őket 11-est rúgni. Pár pillanattal a első tizenegyes előtt tettem meg, hogy lesz még gól 3,25 oddson... kimaradt az első, köpködtem, de azon, hogy a másodikat is kihagyták, már csak röhögni tudok  :knuppel2: :2guns: Bazmeg, ilyen szinten 2 büntetőt kihagyni 3 percen belül
Nekem is több ezer FT-ot vettek ki a zsebemből ezek a szemét, hulladék digók! :bash:

Én kicsit késve a ferencvárosi cigányokat küldeném el a jó édes-savanyú, kifliért közösülő anyjukba. Mindig is utáltam őket, ezentúl sem fogom szeretni őket...

Basszátok meg!  :hanyas:


A Napoli játékosai boldogítsák a jó édes anyukájukat, aztán majd lehet gól kapni a 90. percben. :-)

Nem vagyok itt pár hétig és...Mi folyik itt az oldalon?

Azért lehet pénzt nyerni, hogy pontosan megtippeljük, hogy mi lesz az Eb csoport beosztása meg hány gól lesz a BL-ben...? Ennek mi köze a sportfogadáshoz? Egyszerűbb, ha kisorsoltok egy szerencsés nevet  ??? ;D


Kurva anyád psv, hogy egy kibaszott gólt sem tudtok rúgni!!!!!! dögöljetek meg!

Idézetet írta: RedMunchen2010 Dátum december 04, 2011, 13:13:13
Basszátok meg!  :hanyas:
Ez a méreg nem a cián, de hányszor jártam már így én is élővel... Főleg röpi meg kosár, egy szettben 40 pont sincs, a következő meg 28-26...

Mocskos anderlecht!! A jó kurva anyátokat, hogy ezeket nem tudtátok megverni..

Idézetet írta: inter08 Dátum december 04, 2011, 16:32:22
Mocskos anderlecht!! A jó kurva anyátokat, hogy ezeket nem tudtátok megverni..

+1

Kibaszott buzi mocsadék állatok!!!!!

Idézetet írta: inter08 Dátum december 04, 2011, 16:32:22
Mocskos anderlecht!! A jó kurva anyátokat, hogy ezeket nem tudtátok megverni..
+1 ,És a chiliporos rémült sün legyen a végbélkúpotok

Idézetet írta: inter08 Dátum december 04, 2011, 16:32:22
Mocskos anderlecht!! A jó kurva anyátokat, hogy ezeket nem tudtátok megverni..

+1

Hogy minden nap sikerül beleválasztanom a nap buktáját is az egyébként nyerőnek tűnő kombimba... Azt a retkes pöcsű piszkos istókát a világnak... A retek Atletico egyszer nyer végr, mikor teszem őket, a szegedet direkt lehagyom, nehogy megint meglepjenek... És közben már a hereen is vezet az AZ ellen, ha ot is jön az 1X-em este kimegyek és válogatott szitkot szórok a stadion előtt az egész anderlechti csűrhére...  :bash:  :bash:  :bash:

Idézetet írta: Lacapi Dátum december 04, 2011, 16:50:02
+1

Hogy minden nap sikerül beleválasztanom a nap buktáját is az egyébként nyerőnek tűnő kombimba... Azt a retkes pöcsű piszkos istókát a világnak... A retek Atletico egyszer nyer végr, mikor teszem őket, a szegedet direkt lehagyom, nehogy megint meglepjenek... És közben már a hereen is vezet az AZ ellen, ha ot is jön az 1X-em este kimegyek és válogatott szitkot szórok a stadion előtt az egész anderlechti csűrhére...  :bash:  :bash:  :bash:

A kurva életbe, de éreztem hogy ma a Hereen beszopatja az Alkmaart, minthogy játszottam volna csak azt! Miért nem bizom magamban? Tegnap a Waregem-Lokeren X-et nem mertem simán játszani, ma ezt, ehelyett mindkétszer egy 1,18-ass szar szopat meg... Én barom  :redchug: :wall:

Tegnapi Osztrák bundásliga: Ausztria Wien és a Rapid Wien, mindkettő 0:0!! Ez csak úgy kb 100-as szorzó kombiban. Gyanúúúúúúús!!!!!!
+ Juhászék is menjenek a picsába, otthon 0:0 egy fos csapattal!