Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


De hülye vagyok bazdmeg....elfelejtettem, hogy a bundás kopasz orosz feladta DP ellen a meccsét múlthéten.... Természetesen most meg kikap bohóc chiudinelli ellen, óóó fene az anyját! :noway:

Idézetet írta: Cesc18 Dátum február 28, 2012, 12:06:52
De hülye vagyok bazdmeg....elfelejtettem, hogy a bundás kopasz orosz feladta DP ellen a meccsét múlthéten.... Természetesen most meg kikap bohóc chiudinelli ellen, óóó fene az anyját! :noway:

még semmi sincs veszve!!! összeszedi magát!

Idézetet írta: Cesc18 Dátum február 28, 2012, 12:06:52
De hülye vagyok bazdmeg....elfelejtettem, hogy a bundás kopasz orosz feladta DP ellen a meccsét múlthéten.... Természetesen most meg kikap bohóc chiudinelli ellen, óóó fene az anyját! :noway:

Simán meglesz!!!

4-1-ről csak elbukja ez az idióta >:(

ne mondja nekem senki hogy ez a rohadt féreg orosz nem bundázik... döntőszett 4-1-re megy labdája van a duplabrékhez és innen kikap 4-6-ra. Ezt még egy TOP10-es ellen elhiszem, de chiudinelli ellen nehezen.... ja még 4-3-nál is volt bréklabdája.

Tiszta szívből kívánok neki egy olyan sérülést amivel még a teniszpálya közelébe sem lesz kedve menni... mocskos kopasz féreg, vágjon agyon a villám, vagy fulladj meg a tengerbe mind 1 csak ÖRÖKRE tűnjél el. :noway: :noway: :noway: :noway: :noway: :noway:

Nem az a kurva 1000ft bánt, hanem hogy hiszek ennek a parasztnak... volt 3 jó meccse én meg bedőlök neki, pedig már egyszer feketelistára tettem a bundázásai miatt! féreg geci

Idézetet írta: Cesc18 Dátum február 28, 2012, 13:43:24
volt 3 jó meccse én meg bedőlök neki, pedig már egyszer feketelistára tettem a bundázásai miatt! féreg geci

+1 pontosan ezért tettem én is, ennyi volt.

Hát tegnap este tettem én is ezt a mocskot, mert tudtam, hogy ma napközben nem leszek gép előtt. Undorító. Már lehiggadtam, nem állok le szidni, de soha az életben nem teszek rá többet. Maximum ellene, a dupla örömért!

#1177 február 29, 2012, 16:31:14, oakland23
ááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá kurva, geci, szar, fos, hányinger, fasz, takony, genyó, mocskosáááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá

de bazdmeg nemigaz, hogy minden szart bundáznak már.

Rohadj meg Irán hogy lebirtok X-elni egy retkes Katarral. Katar is szopjon le hogy a 86.ban birnak egyenliteni a büdös kurva anyátokat!

TANULJATOK MÁR MEG TIZENEGYEST RÚGNI!!! >:( :bash: :wall:

Hogy baszná meg a kúrva anyját ez kancsi amerikai faszszopó,isztogecivel együtt!!!! :hanyas: :lehany:

Mi a rákos kurva ...................?? A kép önmagáért beszél, elmehetnek a faszomba, hogy kikapnak otthon egy olyan Köln ellen aki tegnap szintén játszott. Látszik is hiszen harmadunkban nem igen jártak... de utolsó harmad statisztikája meg külön felbasz. A kapusnak meg törjön el a két karja.. Még szerencse h 4/5be ment a mix. FUCK!   :lehany: :2guns:

Fasszopó köcsög lille!! Emberhátrányban nem kaptak 2 gólt de mikor az ellenféltől is kiállítanak akkor meg szoptok 2 gólt!!! A jó kurva anyátokat!!!  :bash: :bash: :bash:

Idézetet írta: inter08 Dátum március 03, 2012, 20:49:40
Fasszopó köcsög lille!! Emberhátrányban nem kaptak 2 gólt de mikor az ellenféltől is kiállítanak akkor meg szoptok 2 gólt!!! A jó kurva anyátokat!!!  :bash: :bash: :bash:

Ugyan nem fogadtam rá, de mondom megnézem a statisztikát és látom tényleg mikor ellenből is kiállítanak akkor kapnak 2 gólt, pusztulat...........

Fasszopó juve, ha már ráseggeltetek az 1-0ra, bírhattátok volna a meccs végéig...  Meg is érdemeltétek bundakirályok  :crazy:  :noway: