Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A rohadt fasszopó kurva csaló barcelonai anyátokat!! :noway: :noway: :noway:

Idézetet írta: Cesc18 Dátum április 03, 2012, 21:29:49
A rohadt fasszopó kurva csaló barcelonai anyátokat!! :noway: :noway: :noway:
Ez nevetséges és szégyen! SZÉGYEN!!

Idézetet írta: benikun Dátum április 03, 2012, 21:31:11
Ez nevetséges és szégyen! SZÉGYEN!!

Bocs az offért, de mi történt? :D

Idézetet írta: Cesc18 Dátum április 03, 2012, 21:29:49
A rohadt fasszopó kurva csaló barcelonai anyátokat!! :noway: :noway: :noway:

Hogy rohadjon meg minden bundás fasszopo barcelona játékos!!!! Meccs után menjetek sorba szopjátok le a bírót!!!! Fúúúúúúúúúúúúj de egy utálatos csapat!!!!

Idézetet írta: gerry Dátum április 03, 2012, 21:39:43
Meccs után menjetek sorba szopjátok le a bírót!!!!

Szerintem az már meccs előtt megvolt... :bash:

2012-ben ez lett volna az első zsidó geci meccs amit végig nézek, de a kamu szar tizi után inkább kinyomtam a faszba...

Akkor én mit szóljak hozzá, ha a semleges szurkolók így gondolják...  :'(

Idézetet írta: Lord Dátum április 03, 2012, 18:49:28
Nem teljesen értem ezt a PRO4-es cirkuszt. UPC-ről és Digiről is lehet fogni őket, és ezek a szolgáltatók, bár inkább az előbbi, azért elég sok helyen elérhetőek.

upd: most néztem meg, a T-Home szolgáltatása is tartalmazza a PRO4-et. Az a kérdés merül fel bennem (mivel sok helyen osztják a PRO4-et meg a TV2-t), hogy ezek az emberek hol élnek? Kis községekben?
A T-Home-os csak digitális csomaggal jön, a normál analóg csomagosoknak nincsen, ez van még többségben.

Idézetet írta: Cesc18 Dátum április 03, 2012, 21:29:49
A rohadt fasszopó kurva csaló barcelonai anyátokat!! :noway: :noway: :noway:
Én is rühellem őket, de az érdekes, hogy a milánói meg nem adott Barca tizi után nem volt felháborodás, pedig ötször tizibb volt, mint a mai bármelyik. 8).
Az a baj, hogy lehet őket utálni (szeretni hogyan lehet őket, az nagy talány ;D), de ma 19-5 volt a kapuralövés, Milánóban is valami hasonló, ezzel nem könnyű harcba szállni. :-\

Az hihetetlen még számomra, hogy ilyenkor a játékosok, vagy az edző miért nem ad egy pofont annak a fassszopó geci bírónak.
Én már Általános Iskolában megmondtam a tesitanárnak, aki mellesleg az igazgató volt, hogy menjen a kurva annyába, ha így sípol..., kaptam is a 2 perceket állandóan... :)

Idézetet írta: Lord Dátum április 03, 2012, 18:49:28
Nem teljesen értem ezt a PRO4-es cirkuszt. UPC-ről és Digiről is lehet fogni őket, és ezek a szolgáltatók, bár inkább az előbbi, azért elég sok helyen elérhetőek.

upd: most néztem meg, a T-Home szolgáltatása is tartalmazza a PRO4-et. Az a kérdés merül fel bennem (mivel sok helyen osztják a PRO4-et meg a TV2-t), hogy ezek az emberek hol élnek? Kis községekben?


Nem, nem községekben élünk. Én legalább is nem. Egy 12000fős városban ahol nyilván minden szolgáltatás elérhető. Ugyanakkor mi pl régebben a helyi kábeltévét köttettük be, ami tartalmaz ugyan 40 csatornát, de pro4et nem. Van hűségnyilatkozatunk, felmondani nem lehet a szerződést, így kb baszhatjuk, válthatnánk nagyobb csomagba,  na de nehogy már egy kurva csatornáért fizessen az ember +1000ftot. Akkor inkább nézek amit tudok a Sat1en,németül.
De azért gusztustalan, hogy a tv2 inkább lead egy 30éves filmet a Barca meccs helyett (pedig Bayern drukker vagyok,de mégis azt a meccset néztem volna szívesebben) Meg a tv2-t hosszasan szidhatnám, mert nevetséges gey csatorna. Remélem elveszik tőlük a jogokat aztán mehetnek a levesbe.

Ázsiai Bajnok bundás gecik Ligája! A kurva tetves rohadt anyátokat!!!!  :noway: :noway: :noway:

Rohadj meg Jesse Levine a tetves amerikai kurva anyád !!! Szarházi banda!!!! :bash:

Ó hogy baszódjál meg Bartoli, hogy nem bírod kiszerválni azt a kúrva meccset, ha már 4:3-nál elvetted az orosz adogatását! Ha már így elbasztad a második szettet te szerencsétlen!

Mi a kikúrt fax van?! A Sat1 en akarom nézni a BL-t és egy xar film megy! Vazze!!

makker fasszopó cselzi geci :noway: