Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#1500 május 14, 2012, 16:39:16, Merovingi
Döntő szettben, 5-3 vezetésnél, 40-0 ra 3 mérkőzés labda és innen képesek voltak lebrékelni...gratulálok te szerencsétlen mocskos féreg Michael Eibl!


Sőt, azóta ki is kapott, a sorsnak van humorérzéke. Nagyon remélem hogy többet a teniszpálya közelébe sem mész, és azt is letagadod hogy ismered ezt a sportot.

Idézetet írta: andriska24 Dátum május 14, 2012, 15:03:52
Árulja el nekem valaki , hogy mi a fenének, van az örökké, hogy:brékel egy játékos aztán a köv játékban megint brék van mert a másik fszkalap leadja a labdát?  :idiot2: nem azt kéne inkább hogy kihasználja az előnyét?

Nem tudom de erre nagyon sok játékos hajlamos, legalábbis énis belefutottam már jopárszor ilyenbe hogy oda vissza ment a brék... de dögöljön meg az összes ilyen játékos.... egyszer egy IFT meccsen 7 brék volt zsinorban... na az volt a kemény... :bash:

Szopjon lovat az összes teniszező... :noway: :nu: mától abbahagyom a tenisz fogadást. Hú de ideges vagyok

KOHL geci akkor bukd el a szervád először amikor már a meccsért adogatsz.  Nagy büdös lófaszt a seggedbe, meg egyet a kezedbe, hogy tudd mi van a seggedben te idegroncs...

Idézetet írta: csatarid Dátum május 14, 2012, 22:38:24
KOHL geci akkor bukd el a szervád először amikor már a meccsért adogatsz.  Nagy büdös lófaszt a seggedbe, meg egyet a kezedbe, hogy tudd mi van a seggedben te idegroncs...
Csodálkoztam hogy milyen összeszedett mostanába de látom kezd magára találni az agyrákos fajtája.... :redchug:

Karlsruhe a büdös kurva anyátokat hogy nem birtok nyerni. Takarodjatok vissza a 3. osztályba. Meg is érdemlitek ti nyomorék gecik, törjön el az összes játékos lába......  :bash:

A tetves kurva anyját, annak a retkes les gólos kibaszott dán tartalékos fos talicska meccsnek. 2 maszat gólra raktam, 3 volt is, abból 2 les lett. A faszom, hogy mindig bele nyúlok..., így bank=0

A kurva anyád féreg Feliciano! :coolsmiley:

Nyelt volna le anyád, te kis ibériai geci. :2guns: :2guns: :2guns:

Triumph az orosz kurva anyátok , sejtettem a szorzómozgás után, hogy szopatás lesz...cigány barcások!

Csak engem idegesítenek azok a pofátlan kéregetők a BAH topicban, akik 1 hozzászólással kupontkunyerálnak... ?

Azért regisztrál ide, hogy kupont kérjen baszki...
Egyébként meg szarja le az egész oldalt...
100 értelmes hozzászólás alatt nem adnék egynek se, mégha annyi lenne, hogy azzal kéne tüzeljek egész télen, akkor se...
(Na jó, akkor adnék, mert jó szívem van egyébként)

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum május 15, 2012, 19:20:11
Csak engem idegesítenek azok a pofátlan kéregetők a BAH topicban, akik 1 hozzászólással kupontkunyerálnak... ?

Azért regisztrál ide, hogy kupont kérjen baszki...
Egyébként meg szarja le az egész oldalt...
100 értelmes hozzászólás alatt nem adnék egynek se, mégha annyi lenne, hogy azzal kéne tüzeljek egész télen, akkor se...
(Na jó, akkor adnék, mert jó szívem van egyébként)

+1

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum május 15, 2012, 19:20:11
Csak engem idegesítenek azok a pofátlan kéregetők a BAH topicban, akik 1 hozzászólással kupontkunyerálnak... ?

Azért regisztrál ide, hogy kupont kérjen baszki...
Egyébként meg szarja le az egész oldalt...
100 értelmes hozzászólás alatt nem adnék egynek se, mégha annyi lenne, hogy azzal kéne tüzeljek egész télen, akkor se...
(Na jó, akkor adnék, mert jó szívem van egyébként)

Arról nem is beszélve, hogy hány db felhasználójuk van csak emiatt... akár egy embernek több is.    :nu:

+1

#1513 május 15, 2012, 19:41:39, csacsi1899
Na közben befutott egy újabb jelentkező.  :bash:
Ráadásul még azt se tudják normálisan leírni, hogy mit akarnak...

Amúgy meg menjen a faszba az is, aki a forzainter (ilyet leírni...  :'(  ) által feltöltött 5 kódból felhasználta az egyiket, de nem volt annyi becsülete, hogy megköszönje. Mert ugye erre csak négyen voltak képesek.

Nem tudom, hogy mennyi a kupon értéke, mert lusta voltam utánnaolvasni, de sok ilyen ember van aki 1000 forintért még az anyját is megdugná  :noway: :noway: :noway: vicc  ;D
Na mindegy, sok sikert kívánok mindenkinek a továbbiakban is!