Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: bookie Dátum május 19, 2012, 22:24:02
Moccskos Nem Jersey Devil...ünnepéjesen is bejelentem utoljára fogadtam és tettem fel pénzt NHL-re, de valószinű bármire ami jégkorong. Azért San Antonio...ti is "szépek" vagytok..huzzatok bele basszáűtok meg!!!

Ezt már szerettem :)

A tetves kurva anyád Rosenborg. Kétszer játszatok otthon... a nagy veretlen fos talicska csapatotok ennyit ér. Lófasz bazmeg. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ. Hogy a retkes norvég favágók sthil-el baszná szét a lábatok...

kurva anyád LISICKI te szerencsétlen szar, amióta visszajöttél a sérülésedből egy SZARdarab vagy. ROHADJ MEG OTT AHOL VAGY és sérülj le inkább még 10 évre hogy ne is lássalak te geci! faszra húzlak anyád hátán.

Idézetet írta: Seven Dátum május 21, 2012, 17:07:01
kurva anyád LISICKI te szerencsétlen szar, amióta visszajöttél a sérülésedből egy SZARdarab vagy. ROHADJ MEG OTT AHOL VAGY és sérülj le inkább még 10 évre hogy ne is lássalak te geci! faszra húzlak anyád hátán.

+1

Oly már sosem kap ki? Ez erősen vicc kategória...

F*szszopó Olympiakos!!!

Idézetet írta: Seven Dátum május 21, 2012, 17:07:01
kurva anyád LISICKI te szerencsétlen szar, amióta visszajöttél a sérülésedből egy SZARdarab vagy. ROHADJ MEG OTT AHOL VAGY és sérülj le inkább még 10 évre hogy ne is lássalak te geci! faszra húzlak anyád hátán.
Vigyázz vele, azt gondolom, ők keményen fogadnak a menedzserével együtt.

Szép volt Siena! Azt a nyomorék telibevert kurva anyátokat basszátok szájba, hogy 15 ponttal vezettek és szoptok! Ti senkiházi nullák!
Varese > világ! IGEEEEEEEEEEEEEN!

Idézetet írta: Tomihmv Dátum május 21, 2012, 21:45:51
Szép volt Siena! Azt a nyomorék telibevert kurva anyátokat basszátok szájba, hogy 15 ponttal vezettek és szoptok! Ti senkiházi nullák!
Varese > világ! IGEEEEEEEEEEEEEN!

Épp ez száll nekem is... 12 dobást hibázott a Siena zsinórban (8db 2es, 4db 3as).... ennyi     :knuppel2:

Sligo, mi a jó büdös jancsifaszt kerestek a pályán? Szokásos fizetéskiegészítés...

St. Patrick a kurva anyád ! emberelőnyben, és 1-0 vezetés tudatában se tudjátok megnyerni azt a tetves meccset.. >:( :fakk: :segg:

Lepchenko, a kurva anyádat  ;D

Az isten basszon meg bet365, hogy jelzed a gólt aztán visszafújod.

Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum május 22, 2012, 16:15:17
Az isten basszon meg bet365, hogy jelzed a gólt aztán visszafújod.

Mostanában állandóan ezt csinálják, hogy mennének a kurva anyjukba!  :noway:

Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum május 22, 2012, 16:15:17
Az isten basszon meg bet365, hogy jelzed a gólt aztán visszafújod.

Csak nem a Nizhny Novgorod meccsen ? :D