Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: davixxx Dátum május 22, 2012, 16:35:06
Csak nem a Nizhny Novgorod meccsen ? :D
Is, meg tegnap sligo, előtte hacken... meg sorolhatnám, hisz minden napra jut 3-4 ilyen.

Ez a Fognini kabaré egy valami! :D Ugyanaz mint Murray csak még nagyobb idegslukk  :redchug: :redchug: :redchug:

A szíve legyen szabadnapos Fognininek is meg ennek a köcsög Ferreronak is... A faszért kell elindulni egy tornán, ha nem veszik komolyan... Meg nekem is a faszért kell tenni ilyenkor.

Ha meg már itt vagyok neked is a kurva anyád Gil...  :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash:

ha haase innen elbukja akkor a jó édes kurva anyját

#1579 május 22, 2012, 22:07:18, Dacsi
Remélem eltörik az Armani Milano és a Cantu összes játékosának a keze, hogy dögöljenek meg! :crazy: :bash: :bash:
Mondjuk én vagyok a hülye, hogy olaszokra teszek.... :bash:

Haase is csatlakozhat hozzájuk! :great:

Idézetet írta: Dacsi Dátum május 22, 2012, 22:02:33
Remélem eltörik az Armani Milano és a Cantu összes játékosának a keze, hogy dögöljenek meg! :crazy: :bash: :bash:
Mondjuk én vagyok a hülye, hogy olaszokra teszek.... :bash:

Haase is csatlakozhat hozzájuk! :great:
Adom.Cantu is istenem....3meccse nem tud nyerni a pesaro...Haase meg egy csicska.remélem soha többet nem kerül ütő a kezébe.

Idézetet írta: Dacsi Dátum május 22, 2012, 22:02:33
Remélem eltörik az Armani Milano és a Cantu összes játékosának a keze, hogy dögöljenek meg! :crazy: :bash: :bash:
Mondjuk én vagyok a hülye, hogy olaszokra teszek.... :bash:

Haase is csatlakozhat hozzájuk! :great:

Milano játékosai felmentve, cserébe eltörhetik a Cantu játékosok lábait is!  :ok:

Idézetet írta: Dacsi Dátum május 22, 2012, 22:30:19
Milano játékosai felmentve, cserébe eltörhetik a Cantu játékosok lábait is!  :ok:
Hát remélem ez a szégyen Haase garroson első körbe kiesik.Így elbaszni.és két tiebreaket buk el egymás után..grat neki

Köszönöm Tsurenko, hogy ilyen szánalmasan szar vagy :noway:

Babos, Te is leszophatod magadat. 3 szerva-game-t így elbaszni zsinórban... :noway:

A kurva anyád Hsie koreai fasszopó, hogy 2 - 5 15-40 kikapsz te istenverte kurva !! :bash: :bash: :bash: :bash:

Anadolu Efes a büdös kurva anyátok hogy az utolso negyedben leadtátok minden előnyötök és még ki is kaptatok utána! Törjön el az összes tetves bundás geci török játékos keze aki ebben a nyomorult csapatban játszik. Végig vezettek és kiszoptok!!!!!! :bash: :bash:

HJK találkozunk itt egy óra múlva, rohadványok! :knuppel2:

380 egy kibaszott font? Rohadjon meg a kormány  :noway:

Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum május 24, 2012, 18:16:29
HJK találkozunk itt egy óra múlva, rohadványok! :knuppel2:
Mocskos faszszopók, egyszer raklak benneteket, akkor is kiszoptok. Faszomat belétek!