Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Aki látja a pályán Radwanska-t, szólhatna.  :noway: :noway: :noway:

Idézetet írta: jaaas Dátum június 01, 2012, 13:21:06
Aki látja a pályán Radwanska-t, szólhatna.  :noway: :noway: :noway:

Valóban nincs a pályán, elment a büdös picsába, ahová az első brék után mindenki küldte..

Idézetet írta: csacsa44 Dátum június 01, 2012, 13:26:33
Valóban nincs a pályán, elment a büdös picsába, ahová az első brék után mindenki küldte..

A lengyel is kurva gyorsan megy így a levesbe. Lassú, körülményes, hiányzik belőle a rá jellemző "ellenfél gondalatainak való kitalálása", Kuzni meg izomból küldi le a kis kurvát. Ha nem látnám ezt a szar meccset, el se hinném, h valóban 6-1 az orosznak :noway:

Mi a fasz van itt ma????? Ana már szívott, Radwanska fog, Berdych is atomszar... és még Granollers is mindig visszaadja a brékelőnyt :bash:

Radwanska te rühes bundás kurva,szakadt volna anyádba a fejed!!! elég lett volna ha egy szettet összebalfaszkodsz...

A legnagyobb probléma, hogy nem Radwanska játszik überszarul, hanem ez a rohadt hájas disznó aki kurva jól tolja. Félelmetes tenyeresei vannak, és ez rohadtul nem ízlik a lengyelnek.

Azért ennél többet nyújthatott volna. Én is egyszer rakok valamit bazdmeg egy fél évbe akkor is egy 1.16-os favorit, aki eddig 2x  vesztett 5 hónap alatt,  kiszopik 6-1 6-2-re. Kiszámíthatatlan ez az egész szar.

Mehetsz a picsába Te is Verda! 5-2ről 5-7 :noway:

Simon mégis mi a jó faszomat csináááál? 4-4nél végre breakel erre fogja és elbukja a saját adogatását SEMMIRE!!! hát komolyan meg is érdemli hogy kiessen a faszba ez a kis köcsög csigazabáló

Hogy lehetsz ekkora fogyatékos Kubot?! Első szett 5-2-ről, második szettben pedig 5-3-ról?! Akármi lesz a retkes kurva anyád te féreg geci! :bash:

Simon elmehet a jó kurva édes anyjába.Veréb geci.

Del Potro mi a lófaszt művel? Volt már egy zsáknyi szettlabdája :bash:

Idézetet írta: jaaas Dátum június 01, 2012, 18:56:24
Del Potro mi a lófaszt művel? Volt már egy zsáknyi szettlabdája :bash:

Cilic azért csak összehozta Neki, de rengeteget balfaszoskodik a gaucho. :noway:

Nem tudom ma mivan a favoritokkal..Del Potro is amit müvel...

Idézetet írta: Pozzato Dátum június 01, 2012, 19:01:21
Nem tudom ma mivan a favoritokkal..Del Potro is amit müvel...

És akkor azt még nem is említettem, h bedobtam a Goffin - Kubot meccsre egy 3,5 szett felettet. Úgy örültem annak, amikor a belga behúzta az elsőt... ;D Azóta viszont csak nézek ;D ;D ;D