Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Fogalmam sincs mivan Kubottal.Goffinnak szerintem idén hatalmas hotrunja van.Pedig az idei évi meglepetések embereknek Ramos-Seppi duót gondoltam de Goffin nagyon jól tolja..Az meg komoly Kubottal hogy a saját adogatásait sem tudja megcsinálni..tiszta Simon.

Kubot baszd meg :noway: Egy kurva szettre sem vagy képes? :bash:

Most már azért is!!! Kubot menj haza és verd a faszod a drága jó anyádba, az meg dögöljön meg a gecitől!!!!!!!!! Te meg rohadj szét, reggelre mindkét kezed rohadjon le! Szomorodj meg!!!!!!!!!!

Idézetet írta: gerry Dátum június 01, 2012, 19:26:28
Most már azért is!!! Kubot menj haza és verd a faszod a drága jó anyádba, az meg dögöljön meg a gecitől!!!!!!!!! Te meg rohadj szét, reggelre mindkét kezed rohadjon le! Szomorodj meg!!!!!!!!!!

Inkább Ágnes asszonyba! :crazy:

Az isten basszon meg hamburg, remélem BL-be többet nem juttok szóhoz! :knuppel2: :knuppel2:

Hogy lehetek akkor farok hogy mindhárom Olympiakos-Pana kosármeccsen a döntőben megrakom a Panát miközben közük nincs idegenben a meccsekhez...gondoltam most jön a játék részükről erre....a cigány kurva életbe már...

Képtelen vagyok elhinni ezt a rohadt Granollers-t :bash: Mathieu vajon képes még a mozgásra, vagy csak leült egy székre, és onnan adja vissza a spanyol labdáit? :bash:

Kurva életbe már, hogy egy kibaszott 11-est nem lehet belőni... :bash:

Már ez a fej is szinte üvölti, hogy "ne fogadj rám", de azért csak rakok rá pénzt :bash:

Jaaas te bérletet váltottál ide???  ;D

Idézetet írta: Lacapi Dátum június 02, 2012, 20:10:16
Jaaas te bérletet váltottál ide???  ;D

Csak a Roland Garros idejére ;D

Idézetet írta: jaaas Dátum június 02, 2012, 19:53:12
Már ez a fej is szinte üvölti, hogy "ne fogadj rám", de azért csak rakok rá pénzt :bash:

Nyugi, teljesen benne volt az 5 szett, de itt Grano újra talpra áll és koncentráltabb lesz, a francia meg nem bírja majd a végét...

Idézetet írta: patyi Dátum június 02, 2012, 20:22:42
Nyugi, teljesen benne volt az 5 szett, de itt Grano újra talpra áll és koncentráltabb lesz, a francia meg nem bírja majd a végét...

Köszi patyi, de én már csak azon aggódok, h mikor teszik már végre ki a Eurosportra a meccset, mert látni akarom ezt  a meccset. Egy végletekig fáradt Mathieu egy agyhalott Granollers ellen ;D Ennyire utoljára a Gabashvili - Volandri meccseket vártam, de azt csak azért, mert soha nem lehetett tudni, éppen mit beszéltek le egymás között ;D

Törnél ketté te nyomorék dán köcsög oh  te szutyok caroline :crazy: :crazy:

te nyomorult berdik remélem tisztában vagy vele, hogy egy vaslapáttal addig fogom püfölni a fejed amíg olyan formája nem lesz, mint schiavonénak. Lúzer geciláda menjél kapálni a fakezeddel :noway: :noway: