Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: jaaas Dátum június 08, 2012, 11:35:10
Én is ezt tartom valószínűnek, de mivel nem vagyok benne biztos, egyszerűbb volt rákérdezni.
Ott a pont ;)

Hangolódjunk!! KURVA ANYÁD DJOKÓ GECI! ;D

Idézetet írta: Cesc18 Dátum június 08, 2012, 16:23:33
Hangolódjunk!! KURVA ANYÁD DJOKÓ GECI! ;D

+

Na meg kurva anyád bet365 hogy másfél óra után se írják jóvá a nyereményem  :bash:

Fed vonulj vissza te nyugdíjas geci! SZÉGYEN amit művelsz bazdmeg SZÉGYEN!

köszönjük fed a részvétet, mostmár megbaszhatod a kurva anyádat

Hahaha ennyit ér a nagy Federer  ;D

Remélem ez a rohadt Szczesny többet nem kerül a válogatott kapujába...ilyen kapushibát....isten megbassza őt

Rohadt büdös csicska Szczesny kösz az emberhátrányt meg a gólt nekik.elmehet a jó édes kurvaanyádba ez a balfasz

Karagounis hagyd a focit, dugj inkább kecskét, te buzi!

Idegességembe emberhátrányt írtam:D és most vannak egálba.DD

#1735 június 08, 2012, 20:08:28, Lacapi
[e]Kedves Karagounis!

Hogy szakadt volna anyádba a fejed a születésed pillanatában, de ha ez nem történt meg, az első edzéseden léphettél volna taposóaknára, hogy most csak tolószékből nézted volna ezt a kibaszott meccset, és nem kellett volna a második félidőt a füvön fekve töltened. De ha meg már ilyen kibaszott öreg és fáradt vagy, miért nem hagyod, hogy a tizenegyest az rugja, aki nemcsak ellát a kapuig, hanem el is tudja rugni odáig a labdát. Mivel ez is olyan hosszú lesz lassan mint az ennek a mérkőzésnek szentelt előzetesem, a lengyel csapat tagjanak üzennék még annyit, hogy annyit én mezei parasztgyerek is láttam, hogy ezek a tetves görögök egy gólra minden meccsen jók, még akkor is, ha ehhez a szertáros anyósát kell a pályára küldeni. Nektek ezt nem mondta senki köcsögfejűek? Hogy emberelőnyben 1-0-nál nem várjuk, hogy kiegyenlítsen az ellenfél, hanem megpróbálunk labdáttartani, támadgatni, ne adj isten előnyt növelni.  De ti nem! Ti visszaálltok, és hagyjátok támadni őket, a tizenhatosnál elfutni a csatárjukat. Még jó hogy a bíró spori érdekessé tette ezt a meccset, semmiért adott sárgát, pirosat, nem adott tizenegyest, aztán mégis, volt kihagyott tizenegyes, még egy kiállítás, bár azt azért sajnáltam, hogy öngől nem volt a foci szépségei közül, pedig a 91. percben a görög védő majdnem ezt a szivességet is megtette nekünk. [/e]    Csak kiváncsiságból!  ;D

telibe 1000betű és jó meccs elemzés. ;Dgrat :great: :great: :ok: ;D
Feldobtam a kedvem :great:

DHP takarodj a mikrofon mögül örökre, köszi!

Idézetet írta: F_Kazarian Dátum június 08, 2012, 21:38:05
DHP takarodj a mikrofon mögül örökre, köszi!

Én már az úszó eb alatt is ezt mondtam, szörnyű ez a fazon, még jó hogy nézni nem kell 90 percig...  >:(

Az a gáz, hogy a többi kommentátor is gyenge, ráadásul a stúdióbeszélgetések is rém kínosak és erőltetettek szerintem...