Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


akkor inkább játékosának mondom.de egyszerűen képtelen vagyok felfogni hogy lehet ennyire balfasz egy csapat........

Komolyan mondom szívesebben néztem volna kommentár nélkül a német meccset... Hihetetlen, hogy milyen szar kommentátorok vannak az M1-nél  :crazy:

Bassza meg az összes Boca Juniors-os játékost egy  tenyész mén. Az utólsó 5 meccsét zsinórban bukó Banfield már a 4. percben 10 főre apadt, és az első helyezett buzi bokások nem képesek legyűrni őket. Rég szép bundamentes idők........

Hollandia:
- a jó kurva anyátok inkább nyelt volna le titeket!!!!!
- éjszaka szomorodjatok meg, és kívánom, hogy a maradék két mérkőzésen gólt se rúgjatok!
- mocskos egy rohadt kurva csapat vagytok, dögöljetek meg mind!!!!
- az életben pedig tétmeccsen soha ne nyerjetek!!!! SOHA
- és ahány eurót vesztettek rajtatok a sportfogadók, annyi néger faszt szopjatok le, és fulljatok meg a gecibe, mocskos tetves cigányok!!!!!

Hogy reggelre érne titeket egy terrortámadás!!!!  :hanyas:

Köszönöm Hollandia, hogy egy kibaszott döntetlenre se voltatok képesek... még az a szerencse, hogy nem láttam azt a szart amit műveltetek mert hála az égnek inkább addig is ittam...  :redchug:

Bassza meg a bwin, hogy egy csomó fogadást levettek a Djoko-Nadalról. :crazy:
Ja meg ha már itt vagyok, akkor a geci m1 is bekaphatja, közvetítési jogokra még volt pénzük, kibaszott kommentátorokra már nem... :bash:

Mi a faszomért állnak fel csatár nélkül a spanyolok???


Kurva anyját a kibaszott Unibetnek, hogy nem lehet kapcsolódni a szerverhez. Élőben pakolnál Nadalt mint állat és egyszerűen nem megy a live.  :lehany:   :shockwhore_125:

Szopd ki a faszom buzifejű kassai. a második félidőben volt 6 csere, 6 sárgalap, 2 gól, akkor mi a faszomnak csak 3 percet hosszabítol te köcsög?

Idézetet írta: tsabigo Dátum június 10, 2012, 19:10:13
Kurva anyját a kibaszott Unibetnek, hogy nem lehet kapcsolódni a szerverhez. Élőben pakolnál Nadalt mint állat és egyszerűen nem megy a live.  :lehany:   :shockwhore_125:

Most már megy ez a szar, de 1.4 -ért inkább nem rakom.

Dögölj meg Brown, képtelen vagy megnyerni egy szettet?!? Rohadék.

Idézetet írta: gerry Dátum június 09, 2012, 23:33:15
Hollandia:
- és ahány eurót vesztettek rajtatok a sportfogadók, annyi néger faszt szopjatok le, és fulljatok meg a gecibe, mocskos tetves cigányok!!!!!

Nemzeti Sport hír:

Euro 2012: Afellay orvosnál járt, meglazult néhány foga

Idézetet írta: jaaas Dátum június 11, 2012, 19:17:58
Nemzeti Sport hír:

Euro 2012: Afellay orvosnál járt, meglazult néhány foga

Egy darab foga se maradjon  ;D  ;D ;D
Utánna meg a szeme is essen ki, mindegyiknek!!!!

Rohadj meg OTP hogy 5 munkanapnál előbb sosem bírjátok elutalni a pénzem, hogy dögöljetek meg fasszopóók!