Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Én tudom hogy jó csapat ez a Real de azért ez a mai eredmény????  :D :D :D :D ;D ;D ;D (De legalább volt egy kis pogo is) :D

Mi a szar van itt? Gasteinben esik az eső, Monzában úgyszintén, és mivel Londonban sem játszanak megint, gondolom ott is. Rohadjon meg aki kitalálta az esőt >:(

Idézetet írta: alexthebest Dátum június 12, 2012, 12:45:12
Mi a szar van itt? Gasteinben esik az eső, Monzában úgyszintén, és mivel Londonban sem játszanak megint, gondolom ott is. Rohadjon meg aki kitalálta az esőt >:(

Ne panaszkodj, bár itt most nincs tenisztorna, de brüsszelben két hete esik...  ;D Itt kellene egy fél év egy szokásosan kéthetes tornához...


Az ausztrál-japán meccs játékvezetőjének üzenem, hogy takarodjon vissza a kurva anyjába, hogy 69.34-kor képes volt befújni egy tizit az ausztráloknak a semmire! Még az ausztrálok is meglepődtek rajta hogy tizit rúghatnak. Ennek a fatökű baromnak a ténykedését még jól példázza, hogy a hosszabbítás utolsó percében szabadrúgást ítél a japánoknak, Schwarzer felállítja a sorfalat (kb másfél perc) nekikészülnek a szabinak, és még mielőtt elrúgná a játékos lefújja a meccset... ilyet még életemben nem láttam.

A jó édes budos kurva anyadat ruszki gecik h szopnatok faszt arsahvinnal az élen ti szájbabaszott cigányok anyátok baszna szajba az osszeset h rohadt kurva anyátokat ismetelten ti rohadt faszlamak egytől egyig remélem a gorogok rugnak nektek vagy 214234324324325342678786 golt és hazatakarodtok a picsába ruszki gecik anyátok picsáját!

Idézetet írta: Whylechlapht Dátum június 12, 2012, 13:56:47
Az ausztrál-japán meccs játékvezetőjének üzenem, hogy takarodjon vissza a kurva anyjába, hogy 69.34-kor képes volt befújni egy tizit az ausztráloknak a semmire! Még az ausztrálok is meglepődtek rajta hogy tizit rúghatnak. Ennek a fatökű baromnak a ténykedését még jól példázza, hogy a hosszabbítás utolsó percében szabadrúgást ítél a japánoknak, Schwarzer felállítja a sorfalat (kb másfél perc) nekikészülnek a szabinak, és még mielőtt elrúgná a játékos lefújja a meccset... ilyet még életemben nem láttam.

Az a tizi tényleg egy vicc volt, pont láttam amikor odakapcsoltam ilyen eurosport watts-ba való.
Mondjuk ez azért már tényleg a dühítő kategória, fél percen múlott :bash:

Ja és az oroszoktól meg szeretném kérdezni hogy ez mi volt amit a lengyel gól után csináltak??? Totális leállás, nulla koncentráció, Arshavin meg...lecseréltem volna már a harmadik önzőzése után.

Idézetet írta: Ghastly Dátum június 12, 2012, 22:38:13
A jó édes budos kurva anyadat ruszki gecik h szopnatok faszt arsahvinnal az élen ti szájbabaszott cigányok anyátok baszna szajba az osszeset h rohadt kurva anyátokat ismetelten ti rohadt faszlamak egytől egyig remélem a gorogok rugnak nektek vagy 214234324324325342678786 golt és hazatakarodtok a picsába ruszki gecik anyátok picsáját!

Csatlakozom. Dögölj meg te falábú geci Ars....................

Idézetet írta: rensenbrink Dátum június 08, 2012, 10:59:29
Jó nagy hülyeség lett volna 1,90-es oddson visszafogadni a másik oldalra 8)


megtettem volna, ha gépnél lettem volna..de második set 6-6nál el kellett mennem..Jellemző.

Jankovic te lófejű geci, a kurva anyádat te szerb kurva..Visszajössz 1-4ről erre 4-5nél adsz ennek a noname Southnak 2 set labdát. Hogy baszom teherbe a rusnya pofádat te semmirekellő bohóc. Ha nem hozod a sete ezúttal tényleg megkereslek Belgrádban.

Idézetet írta: ncis88 Dátum június 13, 2012, 13:33:27
Jankovic te lófejű geci, a kurva anyádat te szerb kurva..Visszajössz 1-4ről erre 4-5nél adsz ennek a noname Southnak 2 set labdát. Hogy baszom teherbe a rusnya pofádat te semmirekellő bohóc. Ha nem hozod a sete ezúttal tényleg megkereslek Belgrádban.

Mire beírtam már 6-5 neki adogat a setért.. Kurva nagy mázlija van.. Elég ideges voltam :) :laugh:

A JÓ KURVA ÉLET BASSZA MEG!!!

A jó kurva anyád West Coast a 15 szélesért! Tágulna rátok az ózon! :2guns:

Mekkora fasz vagy Kohli :bash: Kubot baszod szinte csak másodikat ad a tie-ban, de Te meg tökölsz :noway: