Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: Seven Dátum június 25, 2012, 21:27:25
itt nem ez volt a lényeg... :bash:

csak nekem ez szúrta ki a szememet. Mostmár vak román cigány vagyok én is  ;D

#1846 június 25, 2012, 21:34:49, solver
Lehet csak én nem értem de Seppi és Mahut is szereti magát szopatni?  :bash: :bash: :redchug: :redchug:

Idézetet írta: ab_aevo Dátum június 25, 2012, 21:31:09
csak nekem ez szúrta ki a szememet. Mostmár vak román cigány vagyok én is  ;D

Félreértés véletlenül se legyen ebből, nem általánosítottem és nem volt szándékom senkit sem megbántani ezzel kivétel azt akire írtam!

Idézetet írta: solver Dátum június 25, 2012, 21:31:23
Lehet csak én nem értem de Seppi és Mahut is szereti magát szopatni?  :bash: :bash: :redchug: :redchug:

Én is szopatni szeretek, szopni nem szeretnék...  ;D

Mocskos rohadt féreg alávaló gecik........................................

Hantuchová te meg szopd le egesz szlovákiát, és fullj bele te is a gecibe!!!!

A jó büdös kurva anyádat te rohadt ESŐ :D Persze, hogy pont annyi ment le, hogy Konta hozta a szerváját; McHale a szünet alatt rágörcsöl annyira a szervájára, hogy game over. 1,75 most fasza odds Kontára, de ne legyen igazam :twak_125:

Caroline Wozniacki a jó édes büdös kurva anyád, hogy szenvedsz mint egy kutya és nem voltál képes 2 szettben behuzni a meccset amikor még kétszer brékelőnyöd is volt! Rohadj meg te is Tamire PASZEK te büdös kurva! :bash: :bash: :bash: :bash:

Caroline Wozniacki vonulj vissza te retek, bazdmeg még visszajössz a meccsbe brékhátrányból erre leadod az adogatásod, dögöljetek meg mind a ketten!!!!!!!!!!!!!!!! :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash:

Idézetet írta: Seven Dátum június 27, 2012, 19:18:07
Caroline Wozniacki vonulj vissza te retek, bazdmeg még visszajössz a meccsbe brékhátrányból erre leadod az adogatásod, dögöljetek meg mind a ketten!!!!!!!!!!!!!!!! :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash:
+1, egyébként botrányos amit az elmúlt félévben művelt a pályán....

Naaa, Paszekot nem szídni !! :D Kurva jól tolta, megérdemelten nyert, Liveba 6.20 Oddszon elkaptam, ugyhogy most kivételesen nem kurva anyád. :D:D :beerchug:

Idézetet írta: davixxx Dátum június 27, 2012, 19:49:45
Naaa, Paszekot nem szídni !! :D Kurva jól tolta, megérdemelten nyert, Liveba 6.20 Oddszon elkaptam, ugyhogy most kivételesen nem kurva anyád. :D:D :beerchug:

+1 Paszek egy Istennő! :great: :beerchug: :ok: :)

Kurva nénikéd te bajszos geci... Bosque csatár nélkül? Hogy esnétek ki a picsába..

Idézetet írta: ab_aevo Dátum június 25, 2012, 21:31:09
csak nekem ez szúrta ki a szememet. Mostmár vak román cigány vagyok én is  ;D

;D
Még jó, h ilyen nyugodtan fogadtad, én kicsit másképpen reagáltam volna le a dolgot :D

KURVA ANYÁDAT GULBIS TE FÉREG BASZÓDTÁL VOLNA MEG TE ROHADT FASSZOPÓ ÍGY KIKAPNI????TE MOCSKOS KURVA FASZFEJ!!!