Sportingbull(shit), a Sportingbet és a Bwin utóda?

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ez a feltöltési ajánlat a Sprtingbetnél is így ment. Először adtak egy 25%-os lehetőséget, azonban ha nem használtad ki, akkor pár napon belül jött egy 50%-os feltöltési ajánlat.

Idézetet írta: lovep76 Dátum szeptember 20, 2018, 09:06:20
Ez a feltöltési ajánlat a Sprtingbetnél is így ment. Először adtak egy 25%-os lehetőséget, azonban ha nem használtad ki, akkor pár napon belül jött egy 50%-os feltöltési ajánlat.

Itt igazából az összeg a lényeg, 75 000 Ft bónuszt nem szoktak adni (vagy csak nagyon ritkán) a komolyabb irodák.

Idézetet írta: Tigris Dátum szeptember 20, 2018, 09:36:36
Itt igazából az összeg a lényeg, 75 000 Ft bónuszt nem szoktak adni (vagy csak nagyon ritkán) a komolyabb irodák.
Nincs ebben semmi különös. Én is ennyit kaptam. Ez annak a függvény, ki mekkora téttel játszott a sportingbeten.

Így van, én viszonylag gyakran kaptam 75 ezerről ajánlatot SB-nél. Igaz, hogy többnyire nem használtam ki, vagyis sosem...

Viszont egy kérdés. Felajánlottak nekem is most 50 %-os bónuszt (az első ajánlatukkal, ami 25 %-os volt, nem éltem), de ezt írják a részvételi feltételeknél:

"A bónusz követelményei:
- bármilyen 1,5 vagy nagyobb szorzójú sportfogadáson 5x kell megforgatni vagy
- bármilyen kaszinó játékban 20x kell megforgatni
mielőtt a bónusz, vagy bármilyen belőle származó nyeremény kifizethető lesz a számláról"

Ez csak a bónuszösszegre értendő vajon, vagy a befizetés + bónusz együtt? Nem egyértelmű, bár ez alapján jobban hajlanék úgy érteni, hogy csak a bónuszösszeget... (ők meg többnyire az ellentétét szokták mondani).

Fizetett már be valaki bónuszért? És ha igen, mik voltak a pontos forgatási követelmények?

Sportingbull, Sportingbet, Bwin és a többi...

Kapcsolattartónknál érdeklődtünk, hogy miért is született ez a döntés, hogy a játékosokat áthelyezték a Sportingbullhoz?

Válaszából az alábbiakat emelném ki:
- ezt a döntést a GVC csoport (Sportingbet, Bwin, Gamebookers stb.) hozta, üzleti szemszögből (konkrétan kivonulnak minden egyes olyan piacról ahol nincs érvényes helyi engedélyük)
- hosszú távon szeretnének egy magyar engedélyt is kiváltani (ezt mint tudjuk per pillanat lehetetlen), így reménykednek, hogy valamikor újra visszatér a Sportingbet/Bwin a magyar piacra
- a játékosokat azért helyezték át egy harmadik félhez (GVC csoporton kívül), hogy biztosítani tudják számukra a biztonságos kifizetést

Ezek lennének a hivatalos indokok. Legutóbbi pont szerint az jön át, hogy ők nem azt szeretnék, hogy a Sportingbullt használják a magyar játékosok, mint fogadási felület, hanem a cél csak annyi, hogy a pénzüket a játékosok ki tudják kérni. A gyakorlat persze mást mutat (bónuszáradat, ingyen pörgetések stb.), per pillanat.

Magyarul: gyorsan ki kell forgatni a bónuszokat és cső  :redchug:

Fura egy magyarázat...
A skrill, neteller és VISA kifizetések nem voltak veszélyben eddig sem.
A banki utalás viszont, amibe meg most behúztak többeket, pont, hogy nem biztonságos, hisz azt visszafordíthatják a magyar bankok.

Az meg a bohóckodás kategória a bwintől, hogy hol kivonulnak, hol bevonulnak, miközben az unibet vagy a bet365 pereket is nyer a magyar állam ellen.

Arra meg nem is mondok semmit, hogy ha bónuszforgatás közben vonul majd ki hirtelen a sportingbull, azzal hogy megszívathatnak embereket.
(ilyen szempontból talán a betathome lehet a minta, ahol szintén hirtelen húzták le a rolót, leszarva az addig kedves magyar ügyfeleket)

Idézetet írta: flamman Dátum szeptember 20, 2018, 12:34:56
Így van, én viszonylag gyakran kaptam 75 ezerről ajánlatot SB-nél. Igaz, hogy többnyire nem használtam ki, vagyis sosem...

Viszont egy kérdés. Felajánlottak nekem is most 50 %-os bónuszt (az első ajánlatukkal, ami 25 %-os volt, nem éltem), de ezt írják a részvételi feltételeknél:

"A bónusz követelményei:
- bármilyen 1,5 vagy nagyobb szorzójú sportfogadáson 5x kell megforgatni vagy
- bármilyen kaszinó játékban 20x kell megforgatni
mielőtt a bónusz, vagy bármilyen belőle származó nyeremény kifizethető lesz a számláról"

Ez csak a bónuszösszegre értendő vajon, vagy a befizetés + bónusz együtt? Nem egyértelmű, bár ez alapján jobban hajlanék úgy érteni, hogy csak a bónuszösszeget... (ők meg többnyire az ellentétét szokták mondani).

Fizetett már be valaki bónuszért? És ha igen, mik voltak a pontos forgatási követelmények?

Számomra sem volt teljesen egyértelmű ezért írtam chaten nekik. Ott is kicsit félreérthető választ kaptam. A legegyszerűbb megoldásnak azt láttam, hogy mindig nézem, hogy a kifizethető összeghez hozzáadódik-e már a bónuszösszeg és végülis csak a bónusz értékének 5x forgatása után már igényelhető kifizetésként.

Idézetet írta: baliizu Dátum szeptember 21, 2018, 11:34:50
Számomra sem volt teljesen egyértelmű ezért írtam chaten nekik. Ott is kicsit félreérthető választ kaptam. A legegyszerűbb megoldásnak azt láttam, hogy mindig nézem, hogy a kifizethető összeghez hozzáadódik-e már a bónuszösszeg és végülis csak a bónusz értékének 5x forgatása után már igényelhető kifizetésként.

Jobb híján én is ilyenre gondoltam.

Azért a bwin-sb kombónál legalább látszott, hogy hány százalékát forgatta már meg az ember egy bónusznak, és forintra pontosan mennyi van még hátra.


A Sportingbull oldalra belépve megdöbbenve láttam, hogy két olyan fogadásom is vesztesként lett kiértékelve, amik a mérkőzés eredménye alapján megnyert fogadásoknak kellene lenniük.
Írtam az ügyfélszolgálatnak a kapcsolat menüpontnál, de nem igazán bízom benne, hogy bármiféle segítséget/korrekciót kapnék az elcsalt pénzem ügyében, azután hogy egyik napról a másikra csak úgy "átrakták" a számlámat és az egyenlegemet a sportingbetről erre az oldalra. Elképesztő, hogy csak úgy "benyelték" a pénzemet, amikor megnyertem a fogadásokat, amiket megtettem.
Tudnátok segíteni, hogy ilyen esetben mit lehet tenni? Milyen hivatalos szervekhez lehet fordulni?
Hogyan tudnám visszaszerezni azt a nem kevés pénzt, ami megillet?

Idézetet írta: qwert Dátum szeptember 21, 2018, 20:46:31
A Sportingbull oldalra belépve megdöbbenve láttam, hogy két olyan fogadásom is vesztesként lett kiértékelve, amik a mérkőzés eredménye alapján megnyert fogadásoknak kellene lenniük.
Írtam az ügyfélszolgálatnak a kapcsolat menüpontnál, de nem igazán bízom benne, hogy bármiféle segítséget/korrekciót kapnék az elcsalt pénzem ügyében, azután hogy egyik napról a másikra csak úgy "átrakták" a számlámat és az egyenlegemet a sportingbetről erre az oldalra. Elképesztő, hogy csak úgy "benyelték" a pénzemet, amikor megnyertem a fogadásokat, amiket megtettem.
Tudnátok segíteni, hogy ilyen esetben mit lehet tenni? Milyen hivatalos szervekhez lehet fordulni?
Hogyan tudnám visszaszerezni azt a nem kevés pénzt, ami megillet?

Még mielőtt lépnél és hivatalos szervekhez fordulnál, előbb velük kellene kommunikálni. Leírni nekik a problémát, s megvárni a válaszukat. Amennyiben az első lépést megtetted, akkor várd meg a reakciójukat.

Egyből csalásnak nevezni akár egy technikai hibát, téves feldolgozást szerintem felelőtlenség.

én arra nem tudok rájönni, hogy hol tudom megnézni a bónuszforgatás állapotát..

Idézetet írta: Schleck Dátum szeptember 21, 2018, 22:09:52
én arra nem tudok rájönni, hogy hol tudom megnézni a bónuszforgatás állapotát..

Írtam ezzel kapcsolatban az ügyfélszolgálatnak nem lehet jelenleg megnézni dolgoznak rajta hogy meglehessen ennyit tudtak válaszolni.

Ugyanolyan hasznavehetetlen szar iroda mint amilyen mindig is volt a régi sportingbet felület. Befizettem 600 eurót, de fogadni nem tudtam, mert :

Sorry, the maximium stake limit on this selection is Euro11.17 (or equivalent). Please click Confirm to place this bet at the amended stake value

Persze ha előre tudtam volna hogy korlát van a számlán, nem fizetettem volna be, de hát ezeknél nem lehet megtudni a max tétet előre. Kikértem a lét, erre a cigányok törlik, mert hogy nem forgattam meg. Elmennek a jó büdös picsába ezek a férgek  :wall: :fakk: