Magyar Foci Fogadások 2017/18

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: alexthebest Dátum június 03, 2018, 10:47:33
Itthon kb minden csapat valamilyen politikai vezeto kezeben van, megy a mutyizas ezerrel, mikor kinek kell jobban a pont. Ebben kurva jok vagyunk. Aztan jonnek az albanok, meg a maltaiak, jol helyerakjak a topcsapatainkat meg a nyar elejen. Na, abban nem vagyunk kurva jok.

Várjuk az Unibetes kínálatot: "Augusztus közepén nem lesz magyar csapat európai kupasorozatban - 1.001"  ;D

Idézetet írta: TiB Dátum június 02, 2018, 22:38:22
...Az elmúlt 8 évben már 9 csapatnál volt edző, a belterjes keringő masszív szereplője. Mindig valaki hibás, vagy a játékosok, vagy a vezető, most meg épp a lebonyolítás, meg az ellenfelek, de Feri sosem tehet semmiről.
Számomra a szezon egyik meglepetése, hogy nem küldték el a kispadtól, és végig irányította a Balmazt. A kiesés ellenére azért lelkes játékot toltak, sokkal szimpatikusabb csapat benyomását keltették, mint a Paks. És ne felejtsük el, hogy mekkora gólok születtek a Balmazi stadionban:)

Az mennyei lebonyolítása szerintem is szépen szólva hagy kivetnivalót maga után. Ez a három körös verzió, és az hogy egyes csapatokkal kétszer játszol otthon, még más csapatokkal kétszer idegenben ez szerintem sincs rendben. Ha már 12 csapatban gondolkodnak, akkor én simán játszatnék 4 kört (11x4) még ha kicsit sok meccs is. Az Nb2-ben látjuk, hogy jól esik a srácoknak, ha több lehetőségük van akár pénzt keresni is, ráadásul még ligakupa sincs, és szokás szerint a európai kupák sem érdemlik meg a mennyei csapatokat.
Másik fair megoldás pedig a klasszikus két kör + playoff, közel hasonló meccsszámmal mint most van.

Egyébként egy kicsit sajnálom a Diósgyőrt, mert úgy gondolom jót tett volna nekik a kiesés. Így hogy bennmaradtak nem változik semmi a csapat háza táján, aki eddig elvolt a befőttes üvegben a továbbra is jól lakik, minden marad a régiben. Bárki lesz az edző, szerintem jövőre is kiesés ellen fognak menni.

12 csapatos lebonyolításra már volt korrekt, 32 fordulós rendszer Magyarországon is, ahol a 22 fordulós alapszakasz után 6-6 csapatos alsó- és felsőház volt, két teljes körrel. (+10 forduló)

Idézetet írta: MarkoPolo Dátum június 03, 2018, 17:05:46

Egyébként egy kicsit sajnálom a Diósgyőrt, mert úgy gondolom jót tett volna nekik a kiesés. Így hogy bennmaradtak nem változik semmi a csapat háza táján, aki eddig elvolt a befőttes üvegben a továbbra is jól lakik, minden marad a régiben. Bárki lesz az edző, szerintem jövőre is kiesés ellen fognak menni.

Ebben lehet valami, sokan így látják Miskolcon! De talán ez is elég ébresztő volt, hogy legyen valami változás!
Már kicsit uncsi, hogy mindig másnak kell szurkolni a végén... tavaly a Paksnak idén a Fradinak... hova jutunk!?! ;D :laugh:
Az új stadion és a szurkolók miatt nagyon rossz lett volna a kiesés! Persze már "felkészültünk rá" és azzal vígasztalódtunk, hogy az NBII-ben nekünk lesz a legszebb stadionunk!! :great:

Idézetet írta: Experte Dátum június 04, 2018, 15:16:08
Ebben lehet valami, sokan így látják Miskolcon! De talán ez is elég ébresztő volt, hogy legyen valami változás!
Már kicsit uncsi, hogy mindig másnak kell szurkolni a végén... tavaly a Paksnak idén a Fradinak... hova jutunk!?! ;D :laugh:
Az új stadion és a szurkolók miatt nagyon rossz lett volna a kiesés! Persze már "felkészültünk rá" és azzal vígasztalódtunk, hogy az NBII-ben nekünk lesz a legszebb stadionunk!! :great:
Igen, ez kettős dolog. A szurkolók miatt örülök, hogy végül nem lett kiesés, mert ez a tábor NB1-es, nem is kérdés! És a magyar focinak pedig szüksége van arra, hogy tömött lelátók előtt játszhassanak a csapatok.
Ebből a szempontól a legnagyobb elismerésem a Haladásé tavasszal, akik folyamatosan növekedő nézőszámot produkáltak, a kapu mögötti tábor minden meccsen jó hangulatot teremtett, szép koreokat mutattak be, és a meccsek után a játékosok körbe mentek, pacsiztak a szurkolókkal, a családi szektor előtt nemcsak pacsiztak, hanem fotózkodtak, autogrammot osztogattak a gyereknek!


Egy kiváló írás a 86-os eseményekről. Mennyire túl volt tolva az a csapat. Örülök, hogy végre ezt le merték írni, pellengérre állították Mezey-t. Persze elsősorban Lobanovszkijt dicsérték, de azért vitathatatlan az is, hogy mekkora kóklerek dolgoztak a magyar labdarúgásban mindig is. Régebben (50-es évek) megéltünk abból, hogy kreatívak voltunk, mivel komolyabb taktikai húzások nem voltak még (a mostani szinthez mérten), illetve nem kapott akkora szerepet az állóképesség sem. Aztán fokozatosan fejlődött a foci, jöttek az egyre komolyabb hadrendek, az elemzések és mi szépen tűntünk el a süllyesztőben. Amikor már tényleg munkát kell tenni a fociba és nem csak "simliskedni", akkor bajban vannak a magyarok. Amikor fejlődni kell, dolgozni a sikerért, akkor sehol sem vagyunk. Az 54-es vb bukás is sokkal nagyobb égés, mint aminek mi gondoljuk. Olyan, mintha a német bajnokságot nem a Bayern München nyerné meg. Tudom, a magyar foci "aranykoráról", illetve az azt követő évekről csak pozitívan szabad beszélni, kár, hogy akkoriban nem lehetett hétről-hétre a külföldi bajnokságot követni, lehet előbb megvilágosodtak volna az emberek és talán akkor elindult volna valami fejlődés (talán most nem itt tartanánk).

https://index.hu/sport/futball/2018/vb/magyarok/2018/06/14/mezey_v_lobanovszkij/

Mindenki hogy ki van akadva, hogy MOL Vidi FC lett a Videoton új neve. Láttam ilyen cikket is, hogy gyalázat ;D

http://www.szekesfehervar.hu/uj-neven-a-labdarugo-bajnokcsapat-mol-vidi-fc

Eleve a Videoton név is egy reklám, de hívták már Vadásztölténygyárnak, Parmalatnak, Videoton-Walthamnak is. Majd ha a Fradiból Ferencváros Durex Team lesz, akkor kell felháborodni. :D

Idézetet írta: TiB Dátum június 29, 2018, 12:43:46
Mindenki hogy ki van akadva, hogy MOL Vidi FC lett a Videoton új neve. Láttam ilyen cikket is, hogy gyalázat ;D

http://www.szekesfehervar.hu/uj-neven-a-labdarugo-bajnokcsapat-mol-vidi-fc

Eleve a Videoton név is egy reklám, de hívták már Vadásztölténygyárnak, Parmalatnak, Videoton-Walthamnak is. Majd ha a Fradiból Ferencváros Durex Team lesz, akkor kell felháborodni. :D
Veni, vidi, vici?
FC Lila Majmok is lesz?  :)


Idézetet írta: mate_debrecen Dátum július 03, 2018, 19:21:04
Engem kicsit meglepett, de Balmazon nincs edzőkérdés: https://balmazfoci.hu/2018/06/horvath-ferenccel-az-nb-ii-ben-is/
szezon elején azt gondoltam hogy az elsők között lesz akit majd elzavarnak. meglepően egységes és küzdeni tudom csapatot tett össze és a focijuk is hazai szinten sokszor élvezhető volt. nemcsak a nyilatkozataval adott üde szint a hazai fociba, és a balmaznak az utolsó forduló utolsó percéig esélye volt hogy benn maradjon. Az nb1 es kispadok fullon vannak és külföldre biztosan nem volt esélye menni és bár teljesen átalakul a keret, de ez épp elég motiváció lesz a következő idényben is. Ha első 6 bán lesznek már akkor jó eredmény lesz tőlük.

Idézetet írta: TiB Dátum június 29, 2018, 12:43:46
Mindenki hogy ki van akadva, hogy MOL Vidi FC lett a Videoton új neve. Láttam ilyen cikket is, hogy gyalázat ;D

http://www.szekesfehervar.hu/uj-neven-a-labdarugo-bajnokcsapat-mol-vidi-fc

Eleve a Videoton név is egy reklám, de hívták már Vadásztölténygyárnak, Parmalatnak, Videoton-Walthamnak is. Majd ha a Fradiból Ferencváros Durex Team lesz, akkor kell felháborodni. :D
Miért hagyták benne a Vidi-t? Miért nem lett csak MOL FC? Vagy akár lehetnek MOL-Narancs FC is :D

Idézetet írta: MarkoPolo Dátum július 04, 2018, 08:49:14
Vagy akár lehetnek MOL-Narancs FC is :D

A kőfideszes Fradi sem váltott még Hohes SC-re, gondolták ha a kommunizmus zászlóhajójának nem kell, akkor nekik sem.

Mindig van valami, ami színesíti a hazai labdarúgást, hol egy elrontott kabalaállat, hol egy címer, most meg itt van a csapatnév váltás.

A Videoton eddig senkit sem zavart?  :D