A kezdet :D

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Reggeli magányombanban elkezdtem a freeroll fighterkedést. Elsőnek nem is rossz.


604/15    0.20 $







Szerintetek hol a legérdemesebb elindulni a freerollokon ?
Előre is köszi a választ.  ;)

Szerintem a legtöbb freeroll a PS-on van ahol elég könnyű elcsípni pici pénzeket ( 0.1 - 1 $ )
Amit utána lehet fialtatni :)

Sok sikert! Hajrá!   :ok:

Köszi gigazo !
Másvalaki vélemény ?

Szia,

Ha még nincs sok teremben regisztrációd, akkor valami ingyen kezdőtőkére menj rá. Amúgy meg freerollokból nagyon gyér a kínálat napjainkban.

Megköszönném Latzka ha elmagyaráznád nekem mi az, hogy ingyen kezdőtőke és hol van ilyen .

Egyes oldalak, ha az ő oldalukról regisztrálsz egy adott terembe, adnak x összegű kezdő ingyen tőkét. Régebben a pokerstrategy által én is kaptam 50$-t, de mostanában nem tudom, hogy mi újság velük. Talán Gery írt erről pont a napokban. Ezt természetesen leutalni csak a megadott feltételek teljesítése után lehet.

Idézetet írta: Zlatan Dátum február 28, 2010, 11:11:51
Szerintetek hol a legérdemesebb elindulni a freerollokon ?
Előre is köszi a választ.  ;)

Szia Zlatan!

A Gear Pokert ajánlom, napi 10-12 freeroll 30-100 $ összdíjazással. Én még csak 1-2 ilyenen indultam el, de nem tűntek verhetetlennek az ellenfelek, és akkor még finoman fogalmaztam.

Milyen hálozatba tartozik ez a terem? Stabil, megbízható vagy csak valami humbuk, mint pl a rakerpoker, pitbull poker és társaik?

Idézetet írta: Latzka Dátum március 01, 2010, 15:11:35
Milyen hálozatba tartozik ez a terem? Stabil, megbízható vagy csak valami humbuk, mint pl a rakerpoker, pitbull poker és társaik?

Az igazat megvallva dunsztom sincs, mondom egy-két alkalommal játszottam még csak rajta...