Mennyei kettő 2022/23

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Merkantil Bank Liga 2022/23

Itt lehet beszélgetni a magyar foci második ligájának eseményeiről.  :topbet_125:

Épp most kezdik mindjá' az MTK - III. Kerület meccset, 5,5 az over/under nyitó line.  ;D Leszünk bajba, ha ilyen jéghokis 5,5-ös line-ok mellett adják majd az 1,85-öt...

Idézetet írta: oakland23 Dátum július 06, 2022, 10:58:56Épp most kezdik mindjá' az MTK - III. Kerület meccset, 5,5 az over/under nyitó line.  ;D Leszünk bajba, ha ilyen jéghokis 5,5-ös line-ok mellett adják majd az 1,85-öt...

Hát de bognárék nem a bunkerfocit tolják, úgyis 5-3 lesz a vége  ;D

NB2-es újonc otthonába látogat az Ajka

Vasárnap délután hazai pályán debütál a másodosztályban az MTE. Olvasd tovább


Az MTK beindult  ;D Tegnap épp jelez a mobil 2-3, mondom WOW, ismét realitás lett az 5,5 over (Tippmixpro 9,50-nel adta (!)), épp biztosítanám le, erre roló. Meglepődve látom, hogy a 22beten van stream, gyorsan klikk rá, mi is történt. Mivel ott jócskán késik a videó mindig, így épp látom csúsztatott élőben a gólt, Mervó úgy kígyózik be az MTK védők közt, mint amikor edzésen a bójákat kerülgeti, aztán mondjuk szépen lövi ki a hosszút, de az MTK játékosai mint a hímes tojásra vigyáztak rá. Így megspóroltam pár ezrest, és lejött az 5,5 over is. Kár, hogy két 1.02-őt rá kellett kötni, köcsög tippmixprón csak kötésben lehet tenni, viszont messze ott volt a legjobb odds.

A SzeSE 6-ot lőtt a stat szerint, abból 3 ment kapura, mindhárom gól lett, az MTK valami 12-őt küldött kapura, 14-et mellé, és szintén 3 lett gól.


Idézetet írta: oakland23 Dátum augusztus 08, 2022, 09:32:57Az MTK beindult  ;D Tegnap épp jelez a mobil 2-3, mondom WOW, ismét realitás lett az 5,5 over (Tippmixpro 9,50-nel adta (!)), épp biztosítanám le, erre roló. Meglepődve látom, hogy a 22beten van stream, gyorsan klikk rá, mi is történt. Mivel ott jócskán késik a videó mindig, így épp látom csúsztatott élőben a gólt, Mervó úgy kígyózik be az MTK védők közt, mint amikor edzésen a bójákat kerülgeti, aztán mondjuk szépen lövi ki a hosszút, de az MTK játékosai mint a hímes tojásra vigyáztak rá. Így megspóroltam pár ezrest, és lejött az 5,5 over is. Kár, hogy két 1.02-őt rá kellett kötni, köcsög tippmixprón csak kötésben lehet tenni, viszont messze ott volt a legjobb odds.

A SzeSE 6-ot lőtt a stat szerint, abból 3 ment kapura, mindhárom gól lett, az MTK valami 12-őt küldött kapura, 14-et mellé, és szintén 3 lett gól.



Aki 6+ gólszámot tesz, 75-80%-ban a Tippmix/pro adja a legjobb oddsot. Én is ott teszem.

Már szerintem az egész fórum tudja mit kell tenni ha az MTK játszik..

Én mostantól kb az összes meccsen játszom majd a btts o3,5et 4,5et..Nyilván el fog menni néhány, de azért ezeknek így is szép oddsa lesz. Erre talán még martingalezni is mernék.. ;D  ;D


De amire felhívnám a figyelmet az a szögletek. Bár azt nem tudom a második meccsükön mennyi volt, de az elsőn és a harmadikon bőven 10felett.. Easy money volt a gólok mellett a  az o9,5 1,70ért


Kijöttek a bet365-re és a betclicre az nb2 oddsok.

Diósgyőr-MTK

MTK győzelem betclicen 1.99!!!

over 2,5 bet365-ön 1.40!!!
over 3 bet365-ön (fogadásépítő, tehát over 3,5) 2.00!!!

Szerintem ezekre gyorsan le kell csapni!



Otthon szakadt meg az éllovas DVTK veretlenségi sorozata

Az éllovas DVTK otthon 2-1-re kikapott a Szombathelyi Haladástól a labdarúgó NB II 19. fordulójának szombati nyitómérkőzésén.


A találkozón végig a házigazdák voltak mezőnyfölényben, majd 1-1-es első félidőt követően a 74. percben büntetőből Rácz Barnabás révén megszerezték a győztes találatot. A 11-est Branislav Danilovic kapus óriási hibája előzte meg, aki egy ártatlan hazaadásnál rosszul vette át a labdát, és ezt még helyrehozta ugyan, az akciónál azonban védőtársa büntetőt érően szabálytalankodott.
    
A DVTK-nak ezzel megszakadt kilenc mérkőzés óta tartó veretlenségi sorozata, amely során nyolcszor nyert.

Merkantil Bank Liga NB II, 19. forduló:

Diósgyőri VTK-Szombathelyi Haladás 1-2 (1-1)
    
vasárnap játsszák:

MTK Budapest-Gyirmót FC Győr 13.00
Aqvital FC Csákvár-ETO FC Győr 13.00
Credobus Mosonmagyaróvár-Soroksár SC 13.00
Budafoki MTE-Tiszakécskei LC 13.00
Békéscsaba 1912 Előre-FC Ajka 13.00
Dorogi FC-Pécsi MFC 13.00
Szentlőrinc-Kolorcity Kazincbarcika SC 13.00
HR-Rent Kozármisleny - BFC Siófok 15.00
Szeged-Csanád Grosics Akadémia - Nyíregyháza Spartacus FC 15.00
    
Az élcsoport állása: 1. DVTK 40 pont/19 mérkőzés, 2. Pécs 36/18, 3. Szeged 34/18

forrás: MTI

Szeged - Haladás tipp: Pontokért utazik ismét a Szombathely

1.80-as szorzó felett kínálják nekünk a Haladás biztosított sikerét? Naná, hogy nem hagyjuk ki! Olvasd tovább


Sziasztok!

Elfelejtettem beírni, hogy Pécs meccsre ne nagyon fogadjatok.
1. "tavaszi" meccsen jött is a hazai vereség nagy oddsért.
3 meghatározó játékos ment el a szünetben...

2 forduló múlva a Diósgyőr- Pécs oddsokra kíváncsi leszek.