bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: oldsmuggler Dátum november 13, 2022, 15:51:29Hm! érdekes telefonról enged fogadni laptopról nem. Miért?

Október végén vezették be, hogy engedélyezni kell a helyhozzáférést az oldal számára, plusz a pc-n való fogadáshoz egy alkalmazással is be kell olvasni egy QR kódot. Gondolom, le van nálad tiltva a helymeghatározás lapotopn.

Idézetet írta: Carpeks Dátum november 13, 2022, 16:12:30Október végén vezették be, hogy engedélyezni kell a helyhozzáférést az oldal számára, plusz a pc-n való fogadáshoz egy alkalmazással is be kell olvasni egy QR kódot. Gondolom, le van nálad tiltva a helymeghatározás lapotopn.

Az lehetséges. Hol lehet feloldani?
Köszi.

Idézetet írta: oldsmuggler Dátum november 13, 2022, 16:27:34Az lehetséges. Hol lehet feloldani?
Köszi.

Ha a böngészősáv bal oldalán lévő kis lakatra kattintasz, ott a webhelybeállításoknál tudsz engedélyt adni.

Sziasztok!
egyik ismerősöm szeretne befizetni,
már több évvel ezelőtt regisztrált, viszont idő közben lejárt a kártyája, és nem csináltatott ujjat.
be tud úgy fizetni?
vagy csak akkor tud, ha csinál internetes pénztárcát?
Előre is köszi a válaszokat!

Lépjen be, nézz meg milyen befizetési opciói vannak. Ha van skrill vagy netellerr akkor azzal, ha nincs akkor csináljon kártyát.

Pozitív tapasztalatom had osszam meg veletek - régebben is volt már hogy töröltek nyertes meccsemet, de az akkori levelemre nem ilyen módon válaszoltak...
Számodra nem elérhetőek a csatolmányok ebben a fórumban.

Remélem nem volt 20szor akkora a nyereményed a 2eurós kompenzációhoz képest..

De valóban, a bet365 régen is korrekt volt, én is jártam hasonlóan. Sőt úgy is hogy a fogadásom vesztes lett és utólag kaptam vissza tétét. Emlékszem léptem be a számlámra hogy befizessek pár ezret a nullás számlámra, de ott volt rajta a visszatét és így nem kellett.

Játszatok a Foci VB-s bajnokság tippelőn?
Ahogy nézem, eddig 350 pontom van, ezzel a 6282. helyen állok (gondolom, sokszázas holtversenyben). Ezzel eddig 500 Ft nyeremény jár :) (az 5001-10000 kategóriában vagyok, 10 ezren nyernek). Aki 450-nel egyelőre egyedül első, 50 milla jár neki...

Idézetet írta: flamman Dátum december 07, 2022, 12:07:14Játszatok a Foci VB-s bajnokság tippelőn?
Ahogy nézem, eddig 350 pontom van, ezzel a 6282. helyen állok (gondolom, sokszázas holtversenyben). Ezzel eddig 500 Ft nyeremény jár :) (az 5001-10000 kategóriában vagyok, 10 ezren nyernek). Aki 450-nel egyelőre egyedül első, 50 milla jár neki...

1083143. vagyok :great:  :redchug:

Idézetet írta: flamman Dátum december 07, 2022, 12:07:14Játszatok a Foci VB-s bajnokság tippelőn?
Ahogy nézem, eddig 350 pontom van, ezzel a 6282. helyen állok (gondolom, sokszázas holtversenyben). Ezzel eddig 500 Ft nyeremény jár :) (az 5001-10000 kategóriában vagyok, 10 ezren nyernek). Aki 450-nel egyelőre egyedül első, 50 milla jár neki...

Most ránéztem kíváncsiságból erre.
Én 1. meccs előtt 6 perccel dobtam össze, mert jó szokás szerint elfelejtettem, mint ahogy az itteni vb tippjátékot is.
Kemény 220 pontom van, leírhatatlan helyezéssel.  :D  :D  :D
Nem tudom, hogy jár a pontozás, mert elolvasni se volt időm, de remélem bekerülök az első egymillióba........
;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D

Idézetet írta: lazanyja Dátum december 07, 2022, 12:44:56Most ránéztem kíváncsiságból erre.
Én 1. meccs előtt 6 perccel dobtam össze, mert jó szokás szerint elfelejtettem, mint ahogy az itteni vb tippjátékot is.
Kemény 220 pontom van, leírhatatlan helyezéssel.  :D  :D  :D
Nem tudom, hogy jár a pontozás, mert elolvasni se volt időm, de remélem bekerülök az első egymillióba........
;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D
Idézetet írta: Bucak77 Dátum december 07, 2022, 12:39:321083143. vagyok :great:  :redchug:

Azta, nem gondoltam, hogy ennyien játszanak :)

Én se tudtam, vagyis nem emlékeztem, hogyan pontoznak, de ahogy most néztem, a csoportokban eltalált helyezésekre 10 pontok jártak, ha mind a 4 helyezett jó volt, plusz 10 pont, illetve a nyolcaddöntőkben 20 pontok stb. Gondolom, innen növexik még, de kevés meccs, már nem számottevően.

Ma fogadtam a Szeged kézilabda BL meccsen 4 vagy több hetest dob a Szeged.5 hetest dobtak.mégis vesztes a szelvény.miért?nem bedobott hetesről van szó

Idézetet írta: flamman Dátum december 07, 2022, 12:07:14Játszatok a Foci VB-s bajnokság tippelőn?
Ahogy nézem, eddig 350 pontom van, ezzel a 6282. helyen állok (gondolom, sokszázas holtversenyben). Ezzel eddig 500 Ft nyeremény jár :) (az 5001-10000 kategóriában vagyok, 10 ezren nyernek). Aki 450-nel egyelőre egyedül első, 50 milla jár neki...
Akkor igen jól állsz hozzám képest, aki 210 pontjával jelenleg a 1 185 905-ik helyen áll  ;D arról nem beszélve, hogy a végső győztesem már ki is esett  ;D de remélem, te top 10 ezerben leszel, az az 500 ft-os ajándék pénz is vmi :)

Idézetet írta: Mehecske Dátum december 07, 2022, 22:54:02Akkor igen jól állsz hozzám képest, aki 210 pontjával jelenleg a 1 185 905-ik helyen áll  ;D arról nem beszélve, hogy a végső győztesem már ki is esett  ;D de remélem, te top 10 ezerben leszel, az az 500 ft-os ajándék pénz is vmi :)
Idézetet írta: Mehecske Dátum december 07, 2022, 22:54:02Akkor igen jól állsz hozzám képest, aki 210 pontjával jelenleg a 1 185 905-ik helyen áll  ;D arról nem beszélve, hogy a végső győztesem már ki is esett  ;D de remélem, te top 10 ezerben leszel, az az 500 ft-os ajándék pénz is vmi :)

Tudtok linket adni a játékhoz? Anno kitoltottem, de már nem találom.

Idézetet írta: csatarid Dátum december 08, 2022, 04:54:02Tudtok linket adni a játékhoz? Anno kitoltottem, de már nem találom.

Katt a vb trofeara, s jobb oldalt lesz, h ingyenes jatekok.