Fogadás politikára

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: TiB Dátum május 27, 2019, 22:40:04
Gyurcsány nyelve is volt orosz seggben mélyen, és mégsem említed. A befektető cége finoman szólva sem közgazdasági könyvbe illő módon futott fel, hanem pártkapcsolatok révén nyert el ezt-azt, amiből lett a sok lové. Orbán a családnak osztja vissza, Gyurcsánynak az anyós segített. Továbbra sem értem hogyan élhet a miFerink-kultusz, miközben egyszemélyben elcseszett egy komplett politikai oldalt, és olyan gólpasszt adott Orbánnak, amit nehéz volt kihagyni.


De azt simán elfogadod, hogy él az Orbán-kultusz.
Ez tényleg vicces.  ;)

Idézetet írta: tonijani Dátum május 29, 2019, 14:05:55
Én úgy gondolom, hogy soha nem lesz európai egyesült államok az usa mintájára. És szerintem nem a nyelv a legfőbb ok. Évszázados, évezredes ellentétek vannak az országok között, melyek teljesen esélytelenné teszik ezt a törekvést (magyar-román, magyar-szlovák, német-francia, stb). Plusz eltérő etnikum, eltérő vallás, eltérő gazdasági helyzet, eltérő politikai hatalom, etc.
Szerintem az eu élet(és döntés)képtelen, nem jósolok neki túl nagy jövőt, max az országok egy nagyon laza szövetsége lesz...

Nem az ellentétekkel van baj, hanem a szutyok populista politikusokkal, akik abból élnek, hogy szítják ezeket.
Egyébként az EU-tengelye a francia-német együttműködés, a britekkel kiegészülve nagyjából ez a záloga annak, hogy béke van a kontinensen.
A fizikai határok az érzelmiekkel együtt bomlanak le szépen folyamatosan, csak ehhez kell néhány generáció. (hahó! fél millió magyar él Nyugat-Európában, miközben kb. 200,000 román és ukrán dolgozik nálunk!)

Érdekes módon azok az országok és azok a települések fejlődnek jobban, amelyek nyitottak és befogadóak és nem a szegregált zsákfalvak, a bezárkózó társadalmak. A tudás- és a tőkeimport akkor működik, ha azt szívesen látják valahol.
Az egyén szintjén is ugyanez van: aki nem hajlandó tanulni és fejlődni, annak marad a gyűlölködés, a politika által tálcán kínált ellenségkép , meg a nacionalizmus.

Idézetet írta: Knapp Dátum június 16, 2019, 21:05:42
De azt simán elfogadod, hogy él az Orbán-kultusz.
Ez tényleg vicces.  ;)

Elolvastam újra, de én ezt egy szóval sem írtam, még csak nem is utaltam rá.

De mindegy is, abbahagyom a széllel szembe pisálást. ;D Éljen a Feri mindsoká!

Idézetet írta: TiB Dátum június 16, 2019, 23:15:13
Elolvastam újra, de én ezt egy szóval sem írtam, még csak nem is utaltam rá.

De mindegy is, abbahagyom a széllel szembe pisálást. ;D Éljen a Feri mindsoká!

https://youtube.com/watch?v=rqWeVI-1Ry4

Nincs Brexit megállapodás (2019.12.31)  IGEN
Politika / Egyesült Királyság / Reflektorfényben
2019. dec. 31. 20:00
Az Egyesült Királyság megállapodás nélkül lép ki az EU-ból eddig
A fogadások eredménye Igen, ha az Egyesült Királyság kilép az EU-ból az EU vagy az Egyesült Királyság képviselõi által jóváhagyott visszavonási megállapodás nélkül eddig. Ha az 50. cikkelyt kibõvítik, vagy visszavonják, a fogadások eredménye Nem.

Odds:  3.00
Unibet

Ha Boris (Becker) Johnson lesz a prime minister (1.05) akkor nagy esély van rá, hogy alkot valamit, mint az ikertestvére: D.Trump)...

#334 július 23, 2019, 17:02:34, TiB
Szinte füstöl a 444 kommentmező ;D ;D ;D



Brexit

Mikor lép ki az Egyesült Királyság az Európai Unióból?

• 2019. augusztus - szeptember 1.66
• Nem lép ki 2020 előtt 2.10

Ezek a bet365 szorzói augusztus 23-án 14:12-kor!

Boris Johnson

A BBC közvetítése szerint az ellenzéki képviselők Johnson lemondását követelik, a Skót Nemzeti Párt például bizalmatlansági szavazással akarja eltávolítani a ,,zombi miniszterelnököt". (írja a 444.hu).

Az év, amikor lemond miniszterelnöki posztjáról:

• 2019 - 3.00
• 2020 - 3.00
• 2021 - 7.50
• 2022 - 7.50
• 2013 vagy később - 6.00

Ezek az Unibet szorzói szeptember 25-én 17:47-kor!

Ez a Boris Johnson "mad in England"?

- Mit tart a képviselői munkája legnagyobb eredményének, illetve kudarcának?
- Akkor hadd kezdjek gyorsan a kudarccal. A kudarc a disznószarszag.

https://www.youtube.com/watch?v=nN6wS-VlLqE

A nép szava: Borkai botránya, az a magán ügye.

Ha megszavazzák végül az lesz ám csak az igazi királyság, akkor sakk-matt van, bármit megcsinálhatnak a politikusok.

https://www.youtube.com/watch?v=bNiD9r52mxQ

Idézetet írta: TiB Dátum október 12, 2019, 09:03:59
A nép szava: Borkai botránya, az a magán ügye.

Ha megszavazzák végül az lesz ám csak az igazi királyság, akkor sakk-matt van, bármit megcsinálhatnak a politikusok.

https://www.youtube.com/watch?v=bNiD9r52mxQ

Wittinghoff indul most Budaörsön?

Idézetet írta: Greipel Dátum október 12, 2019, 13:28:02
Wittinghoff indul most Budaörsön?

Abszolút jogos Greipel, köszönöm a kiegészítést! Pártoktól független a mondanivalóm, lehet Fideszes, bolsevik, UFO-hívó a politikai vezetőnk, ez most mindegy. Nem tudom, hogy indul-e Wittinghoff, de nem a szex miatt írtam, amit írtam. Ha Wittinghoff is egy szopásért szórta a közpénzt, akkor egykutya, nem ismerem az ügyet. 60 évesen lehet én is szívesen megcsinálok majd egy fiatal csajt, csak ezért állami támogatással fizetni, az már nehezen elfogadható. Vagy ha igen, akkor simán belefér az is, hogy Greipel nagyija novemberben nem kap nyugdíjat, mert a helyi képviselő abból a pénzből akar megdugni egy kecskét.

Ivanka Trump lesz az Egyesült Államok következő elnöke?

Az Unibetnél fogadhatunk a 2020-as amerikai elnökválasztás győztesére. Nagy a kínálat, feltűnik a listában Donald Trump, Hillary Clinton, de olyan meglepő személyekre is tippelhetünk, mint Ivanka Trump, George Clooney, Kanye West vagy épp Kim Kardashian.

USA 2020-as választás - győztes:

Donald Trump  2.25
Elizabeth Warren  3.50
Joe Biden  9.00
Bernie Sanders  21.00
Hillary Clinton  21.00

A teljes kínálatot az Unibetnél találod a Politika menüpontnál!


Minden szavazásnál a legjobb buli a rendkívüli események: https://www.valasztas.hu/rendkivuli-esemenyek_onk2019

Nyilván aki rosszul lett, annak jobbulást. Vicces vagy épp részeges most nincs annyi. :(

Választópolgár jelzése alapján az egyik szavazófülkében a terítőn tollal az " ÉVA" felirat volt látható.