XXIV. Tipster Liga

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


2.01 - 3.00
Arsenal - Everton
2,5 gól alatt
2,39

3.01 felett
Sampdoria - Torino
döntetlen
3,39

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum február 03, 2018, 07:49:21
Nem az én tisztem eldönteni, hogy ilyenkor mi az eljárás. Én csak megemlítettem hogy az általad kiválasztott meccs kezdési időpontja 9:50 és a tipped ezután érkezett be.
Jöhet a videobírói döntés  :D
Én arra mindig odafigyelek, hogy a meccs kezdése után már írjak be tippet, mert gyakran az élő kínálatban találok csak megfelelő szorzót. Párszor csináltam is már screenshotot(most meló közben néztem utána és kommentelem, így kimaradt) és volt mikor már lecsúsztam a kezdésről és nem is kommenteltem.
Egyébként épp az előző tippem, a van Gerwen - Cross meccs és komment is hasonló, 22:03 -kor kommenteltem és eredetileg 22:00-ra volt de ezt is csúsztatták. Az a tipp viszont vesztes lett. :)
Eddig nem jeleztem, ha élő kínálatból származik a tipp, de ezután mindenképp fogom.

Idézetet írta: MarkoPolo Dátum február 03, 2018, 09:40:43
Jöhet a videobírói döntés  :D
Én arra mindig odafigyelek, hogy a meccs kezdése után már írjak be tippet, mert gyakran az élő kínálatban találok csak megfelelő szorzót. Párszor csináltam is már screenshotot(most meló közben néztem utána és kommentelem, így kimaradt) és volt mikor már lecsúsztam a kezdésről és nem is kommenteltem.
Egyébként épp az előző tippem, a van Gerwen - Cross meccs és komment is hasonló, 22:03 -kor kommenteltem és eredetileg 22:00-ra volt de ezt is csúsztatták. Az a tipp viszont vesztes lett. :)
Eddig nem jeleztem, ha élő kínálatból származik a tipp, de ezután mindenképp fogom.
egyszerű, nem kell élő kínálatból választani tippet, s akkor nem áll fent ilyen probléma, nem kell bizonyítgatni screenshotokkal, ha hivatalos oldalakon egy adott időpontra van kiírva a meccs, utána nem kell tippet beküldeni, ha csúszik a meccs kezdés akkor sem :P szerintem nem fairplay a többivel szemben, de tőlem a tipp maradhat, ez csak egy játék

Idézetet írta: MarkoPolo Dátum február 03, 2018, 09:40:43
Jöhet a videobírói döntés  :D
Én arra mindig odafigyelek, hogy a meccs kezdése után már írjak be tippet, mert gyakran az élő kínálatban találok csak megfelelő szorzót. Párszor csináltam is már screenshotot(most meló közben néztem utána és kommentelem, így kimaradt) és volt mikor már lecsúsztam a kezdésről és nem is kommenteltem.
Egyébként épp az előző tippem, a van Gerwen - Cross meccs és komment is hasonló, 22:03 -kor kommenteltem és eredetileg 22:00-ra volt de ezt is csúsztatták. Az a tipp viszont vesztes lett. :)
Eddig nem jeleztem, ha élő kínálatból származik a tipp, de ezután mindenképp fogom.
de ezek szerint akkor te ezt a kis cselt nem először csinálod meg

3,01-

Amiens - St. Etienne
Döntetlen
3,10

2.01 - 3.00

Eibar - Sevilla
Hazai
2,45

Még egyszer és utoljára:

- A mérkőzések megkezdése előtt kell beírni a tippeket, tehát ha egy meccs 18:00-kor kezdődik, akkor 17:59 a határidő. Az esemény és az odds szerepelhet akár az kezdés előtti élő kínálatból is, de ezt jelezzétek.

A tipp a hivatalosan kiadott kezdési idő után érkezett és nem jelezted, hogy élő kínálatból választottál.
A tipp törölve.
Tegyél újat ebben a kategóriában.

Idézetet írta: MarkoPolo Dátum február 01, 2018, 22:03:17
1.25- 1.50
Darts, Premier League 22:00
van Gerwen  - Cross R
legek 9,5 fölött
@1.25
A szabályok értelmében e helyett is másik tippet kérek.

A XXV. ligától nincs több kezdés előtti élő lehetőség.

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum február 03, 2018, 09:49:33
de ezek szerint akkor te ezt a kis cselt nem először csinálod meg
igen, ez a trükkön, hogy megvárom mi lesz az eredmény, és utána kommentelek  ;)

3+
Levante - Real Madrid
1. félidő eredmény: 1-1
@9.00

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum február 03, 2018, 09:49:07
egyszerű, nem kell élő kínálatból választani tippet, s akkor nem áll fent ilyen probléma, nem kell bizonyítgatni screenshotokkal, ha hivatalos oldalakon egy adott időpontra van kiírva a meccs, utána nem kell tippet beküldeni, ha csúszik a meccs kezdés akkor sem :P szerintem nem fairplay a többivel szemben, de tőlem a tipp maradhat, ez csak egy játék
vicces egyébként ahonnan indult az egész: nem azt a meccset tettem, amit előzőleg kinéztem, és ráadásul nyert is :) ha a jót teszem, vagy ha ez vesztes, akkor minden ment volna a régi kerékvágásban :D :D
mindenesetre én szerettem a meccs előtti élő választékot és aki szintén, engem lehet kövezni  :twak_125: (illetve a szabályváltoztatást kéretik rólam elnevezni LEX Markopolo :great:)

Idézetet írta: MarkoPolo Dátum február 03, 2018, 22:26:06
igen, ez a trükkön, hogy megvárom mi lesz az eredmény, és utána kommentelek  ;)

3+
Levante - Real Madrid
1. félidő eredmény: 1-1
@9.00
szerintem ez felesleges, és nem is itt van az ilyennek a helye. Kaptál meg egy esélyt újra teheted mindkét tipped, meg azt is amelyik vesztes lett :ok: de a döntő tipp az a 3.01 feletti lesz :) tegyél mára három tippet s sok sikert  :great:

#281 február 04, 2018, 08:30:58, MarkoPolo
Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum február 04, 2018, 07:22:08
szerintem ez felesleges, és nem is itt van az ilyennek a helye. Kaptál meg egy esélyt újra teheted mindkét tipped, meg azt is amelyik vesztes lett :ok: de a döntő tipp az a 3.01 feletti lesz :) tegyél mára három tippet s sok sikert  :great:
úgy látom nem ment át a komment lényege....természetesen nem komoly tipp és nem a játék részeként tettem ezt a kiugróan magas szorzot!!!! humorral szerettem volna reagálni arra hogy cselnek neveztél egy olyant, ami eddig a játék része volt. sem a darts sem a labda nem indult útjára egyikmeccsen sem, azaz a mérkőzés megkezdése előtt voltunk. Volt már olyan hogy valaki kommentált és utána látta már el is kezdődött amit szintén kommentelt de végül hagyták neki azt a tippet - bálam egyík sem olyan tipp volt!!! És teljesen véletlen, hogy most ez így jött ki: nem utazom az ilyen megoldásokra és szerencsére nem úgy neveltek, hogy a csalás a képességeim között szerepeljen.

1.25-1.5
olasz foci,  Serie C, 14:30
Lecce - Catanzaro
1. félidő gólok 0,5 fölött
@1.44

2.01-3.00
olasz foci,  Serie C, 14:30
Lecce - Catanzaro
gólok 2,5 fölött
@2.10

3.01+
olasz foci,  Serie C, 14:30
Lecce - Catanzaro
1. félidő gólok 1,5 fölött
@3.25

GLHF  :cya:

A főcsoportok döntői:

1 MarkoPolo - 2 LFCfanBoti   5,5 - 3

1 Pondrux - 6 babuci91   3 - 3,5


A nagydöntőben:

1 MarkoPolo - 6 babuci91


Lehet tippelni hétfőtől vasárnap 23:55-ig.

Watford   -   Chelsea


1,5 gól felett    odds: 1,25


Nyer a Chelsea     1,61