Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

Assassin és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: ricsi046 Dátum február 01, 2019, 19:48:39
Nem dobál ez semmit, nekem legalábbis. Csak nfl-re lesz 1500 ingyen fogadás.

Nektek nem jött email?

#3241 február 02, 2019, 21:32:22, benedek185
Komolyan mondom nevetséges, hogy fél percenként kiléptet a rendszer inaktivitásra hivatkozva. Idegörlő újra és újra mindig belépni...  :crazy:
Az már csak a hab a tortán, hogy az oddsokat is rosszul mutatja, nem frissül; mindig csak "felfüggesztve" felirat fogad.

Én is beléptem vagy tízszer az elmúlt órában...  :bash:

Van már valami megoldás erre a kidobálásra?
Konkrétan fogadni alig tudok :D

Nálam is megjelent ugyanez, én azóta mobilon fogadok, ott minden rendben van. Eddig még nem tapasztaltam problémát.

Nálam Chrome-ból be se akart jelentkezni, Brave-vel viszont flottul működik az oldal.

Sziasztok!
Kerestem de nem talalom az Unibet chatet. Tudna valaki linket kuldeni?

Idézetet írta: kri1219 Dátum február 19, 2019, 19:18:31
Sziasztok!
Kerestem de nem talalom az Unibet chatet. Tudna valaki linket kuldeni?

Rámész arra, hogy segítség, aztán oldalt bármelyik leggyakoribb kérdésre rákattintasz és kidobja, hogy további segítségre van-e szüksége és lesz egy sárga élő chat ablak. :)


Elég élvezhetetlen egy oldal, napi szinten lehet írni a listát a bugok és a fogadásaimmal felmerülő problémák miatt.
A "Cash out" opció használhatatlanságáról nem is beszélve:)
Engem egyedül a gyors és megbízható kifizetésük, ami ott tart.


Sziasztok.

Remélem tud valaki nekem választ adni.

Próbáltam több oldalra is befizetni(Betclic, Unibet, Bet365), de nem tudtam, mert kiderült, hogy a bankom(K&H) nem támogatja ezt.

Nem tudom, hogy tudnám megkerülni a dolgot.

Ha olyan lehetőséget választok, hogy paysafecarddal fizetek be, akkor utána ki tudják utalni a pénzt a K&H-s bankszámlámra?

Unibetnél meg a Betclicnél is csak befizetni lehet mypaysafecarddal, de ki csak utaltatni ha jól tudom.

Egyedül Winmastersen működik oda-vissza a dolog.



Előre is köszönöm!

Idézetet írta: mckooze Dátum február 28, 2019, 12:12:06
Sziasztok.

Remélem tud valaki nekem választ adni.

Próbáltam több oldalra is befizetni(Betclic, Unibet, Bet365), de nem tudtam, mert kiderült, hogy a bankom(K&H) nem támogatja ezt.

Nem tudom, hogy tudnám megkerülni a dolgot.

Ha olyan lehetőséget választok, hogy paysafecarddal fizetek be, akkor utána ki tudják utalni a pénzt a K&H-s bankszámlámra?

Unibetnél meg a Betclicnél is csak befizetni lehet mypaysafecarddal, de ki csak utaltatni ha jól tudom.

Egyedül Winmastersen működik oda-vissza a dolog.

Előre is köszönöm!

Ugyanezt a kérdést feltetted már korábban is, a válaszokat az alábbi linken megtalálod:
https://www.sportfogadas.org/forum/index.php?topic=9430.msg740551#msg740551

Idézetet írta: mckooze Dátum február 28, 2019, 12:12:06
Sziasztok.

Remélem tud valaki nekem választ adni.

Próbáltam több oldalra is befizetni(Betclic, Unibet, Bet365), de nem tudtam, mert kiderült, hogy a bankom(K&H) nem támogatja ezt.

Nem tudom, hogy tudnám megkerülni a dolgot.

Ha olyan lehetőséget választok, hogy paysafecarddal fizetek be, akkor utána ki tudják utalni a pénzt a K&H-s bankszámlámra?

Unibetnél meg a Betclicnél is csak befizetni lehet mypaysafecarddal, de ki csak utaltatni ha jól tudom.

Egyedül Winmastersen működik oda-vissza a dolog.



Előre is köszönöm!

Be paysafecard, ki banki utalás. Működik! De ezt már egyszer leírtam neked..

Köszönöm és elnézést!

Nálatok is atom bugos megint az Unibet? Konkrétan annyira, hogy belépek, de semmit nem jelenít meg, a teljes egyenlegem meg totál lenullázva. Nem, nem fogadtam részegen hajnalban meg semmi...  ;D