Gumiszoba 2.0!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Szopni sokféleképp lehet, mondjuk így is:
https://777score.com/football/matches/kuwait-u19-al-sahel-u19-23-03-2018-446809

egy kuvaiti u19-es meccs, 23-án játszották, betcilcen volt live. Kiszimatoltam az overt, durr az 5.5 overre. A szimat ezúttal jó volt (két kihagyott tizi ellenére) a 36. percben már az 5 gól született a meccsen. Én meg csak dörzsöltem a tenyerem, hogy ez innen nem nagyon mehet el.
Amikor a majom előre iszik a medve bőrére...
A 36. percben jött az 5. gól, aztán viszont nem még egy gól jött, hanem öt piros  :D
Sehol nem látom, hogy lett volna 2. félidő, pedig 45 perc alatt csak gurítottak volna egyet.

Szóval nem mindennapi szopás ez, a 36. percben már 4-1 volt, aztán az 5.5 over így sem jött le. Futok még egy-két kört a betclicnél, valami csoda hátha történik, és legalább a tét visszajön, de valószínűleg lenyelik, hisz jó pénz az nekik, és nem kis szopó nekem...


Idézetet írta: oakland23 Dátum március 27, 2018, 11:48:46
Szopni sokféleképp lehet, mondjuk így is:
https://777score.com/football/matches/kuwait-u19-al-sahel-u19-23-03-2018-446809

egy kuvaiti u19-es meccs, 23-án játszották, betcilcen volt live. Kiszimatoltam az overt, durr az 5.5 overre. A szimat ezúttal jó volt (két kihagyott tizi ellenére) a 36. percben már az 5 gól született a meccsen. Én meg csak dörzsöltem a tenyerem, hogy ez innen nem nagyon mehet el.
Amikor a majom előre iszik a medve bőrére...
A 36. percben jött az 5. gól, aztán viszont nem még egy gól jött, hanem öt piros  :D
Sehol nem látom, hogy lett volna 2. félidő, pedig 45 perc alatt csak gurítottak volna egyet.

Szóval nem mindennapi szopás ez, a 36. percben már 4-1 volt, aztán az 5.5 over így sem jött le. Futok még egy-két kört a betclicnél, valami csoda hátha történik, és legalább a tét visszajön, de valószínűleg lenyelik, hisz jó pénz az nekik, és nem kis szopó nekem...

Közben jött is a válasz  :)
Kedves ...

Köszönjük, hogy kapcsolatba lépett velünk.
A meccs végeredményét a következő linken keresztül ellenőrizheti:
https://777score.com/football/matches/kuwait-u19-al-sahel-u19-23-03-2018-446809
Köszönjük közreműködését!

Mondhatom, ki vagyok segítve ... De nem adom fel, még egy-két levéllel biztos megbombázom őket, még akkor is, ha lehet nekik van igazuk

#212 március 27, 2018, 12:17:36, davixxx
De most itt mit vársz? 5.5 overre tettél és 5 gól lett, a meccs végig ment, nem lett több gól..Nyilván ez hatalmas szívás és tuti engem is szétvetne az ideg egy ilyen után, de nem hiszem, hogy ezzel bármit is kezdeni tudna az iroda... :(

Idézetet írta: davixxx Dátum március 27, 2018, 12:12:43
De most itt mit vársz? 5.5 overre tettél és 5 gól lett, a meccs végig ment, nem lett több gól..Nyilván ez hatalmas szívás és tuti engem is szétvetne az ideg egy ilyen után, de nem hiszem, hogy ezzel bármit is kezdeni tudna az iroda... :(

*Bocs most látom, hogy a második félidőben nem történt semmi, és ezt kifogásolod, szóval sztornó az egész. Így viszont ez egyértelmüen 1.00 odds, és egyébként élőben se ment le a második félidő, vagy élőben nem adták a meccset?

Hát amire én gondolok, hogy ott az első fi. végén az az 5 piros lap nem véletlenül lett kiosztva, biztos volt valami tömegbunyó, a spori meg biztos félbeszakította. De bakker, olyan van, hogy az első félidei eredmény a hivatalos végeredmény?

Egyébként élő fogadás volt, ment is szépen minden, néha ránéztem, láttam, hogy jönnek a gólok is, mondom magamban, minden fasza. Aztán az tűnt fel, hogy már vagy 30 perce félidő van, átnézek másik eredménykövető oldalra, ott is, mindenhol áll. Aztán kivették az élő kínálatból, gondlom azért, mert nem is játszották le a 2. félidőt.
ami még kérdés, hogy elvileg az 5 pirosból csak kettő volt olyan, amit pályán lévő játékos kapott, három pedig olyan, amit padon lévő, ezért is gondlom, hogy volt valami tömegbunyó

De baszhatom az egészet, meg futhatok még 25 kört betclicnél, eldöntötték hogy vesztes. Egyébként nem vitatom, hogy igazuk van, de bakker, nem volt a 2. félidő. Azért olyan félidőt nem nagyon láttam, hogy se gól, se szögi, se egy kurva lap ne legyen, szóval semmi, még csere sem.

De még kétszeresen is idegesít, mert egyrészt jó pénzzel tettem, a másik meg az, hogy a nekem szükséges 6 gólból már 5 félidőben lejött... Így nemhogy profit nincs, de még a tétet is lenyelték  :)

Wright _ bazd meg a jó édes anyádat! _ rohadna le a kezed ...

Jó édes anyátok Cardiffff. Két tizit kihagyni a hosszabbításban  :bash:


Ezt egyre többet látni, hogy röhögnek mások halálán. Egyre gecibb hely ez a Föld.

A féreg cigány kurva anyádat Thiem.


Szemét BenFika! Fossatok egy hétig szemetek. Tondela csak hármat rúgott kapura, de mindből gól lett. 26.00 odds volt a vendég győzelem. Nem volt melegetek a bundában?

Persze monacói szemétládák, persze... Menjetek csak ak EL-be akkor rohadékok... :bash:

Kibebaszott bundás kurva anyádat Seppi. 4-0 hoz vannak labdái és onnan 3-6. Tetű

A jó édes kurva anyádat Gary Anderson...  :bash: :bash: