Handek - Elemzesek

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: CrisRoniii7 Dátum március 20, 2009, 12:47:49
Idézetet írta: hangyás Dátum március 19, 2009, 19:52:20
Nem fogok veled vitatkozni mert nem tartom magam olyan
jó pókerjátékosnak!De ha az ember pikk A10-re pikk J5Q floppol
nem hiszem hogy én lennék elörébb.Persze az emeléssel
teljesen igazad van.Szeretem az épitő jellegü kritikát,és a te
reagálásodbol is tanultam. :)

         Neked is sok Sikert!

Jó úgylátom nem érted :idiot2: :)

Nem egy konkrét lap ellen mész flopon,mert nem tudod mi van nála,hanem olyan kombinációk ellen amik az ellenfélnél valószínüleg lehetnek,ez az ellenfél kézskálája ergo zónája,ergo range :D És az enemy range ellen ezen a flopon top szettel ELŐL vagy :)
De mind1 túl komplex ez a póker :) Nem tudok pár hozzászólásba belesűríteni mindent :) :(


Gondolom ezt a  :idiot2: jelt csak jóindulatból tetted...nem másért csak nehogy sértegetés legyen itt a vége.

Amúgy szivesen várjuk a tippeidet, véleményeidet a pókerrel kapcsolatban. Nem kell elsietni a dolgokat...s pár hozzászólásba sűriteni.  ;)

#46 március 20, 2009, 14:36:01, hangyás
Idézetet írta: CrisRoniii7 Dátum március 20, 2009, 12:47:49
Idézetet írta: hangyás Dátum március 19, 2009, 19:52:20
Nem fogok veled vitatkozni mert nem tartom magam olyan
jó pókerjátékosnak!De ha az ember pikk A10-re pikk J5Q floppol
nem hiszem hogy én lennék elörébb.Persze az emeléssel
teljesen igazad van.Szeretem az épitő jellegü kritikát,és a te
reagálásodbol is tanultam. :)

         Neked is sok Sikert!

Jó úgylátom nem érted :idiot2: :)
Nem egy konkrét lap ellen mész flopon,mert nem tudod mi van nála,hanem olyan kombinációk ellen amik az ellenfélnél valószínüleg lehetnek,ez az ellenfél kézskálája ergo zónája,ergo range :D És az enemy range ellen ezen a flopon top szettel ELŐL vagy :)
De mind1 túl komplex ez a póker :) Nem tudok pár hozzászólásba belesűríteni mindent :) :(



Én nem kérdeztem hogy kellet volna megjátszani ezt a handet,
és nem is várom el hogy oktass engem.Csak minta képpen tettem
be hogy milyen rosszul játszottam meg.Akkor ezek szerint nekem
nagyon bonyolult játék ez a póker,ahogy te fogalmazol :'( :'(
Nem fogok megsértödni  ezért  :idiot2: sem!


Én lezártam a témát!!!!


Idézetet írta: hangyás Dátum március 20, 2009, 14:33:38
Idézetet írta: CrisRoniii7 Dátum március 20, 2009, 12:47:49
Idézetet írta: hangyás Dátum március 19, 2009, 19:52:20
Nem fogok veled vitatkozni mert nem tartom magam olyan
jó pókerjátékosnak!De ha az ember pikk A10-re pikk J5Q floppol
nem hiszem hogy én lennék elörébb.Persze az emeléssel
teljesen igazad van.Szeretem az épitő jellegü kritikát,és a te
reagálásodbol is tanultam. :)

         Neked is sok Sikert!

Jó úgylátom nem érted :idiot2: :)
Nem egy konkrét lap ellen mész flopon,mert nem tudod mi van nála,hanem olyan kombinációk ellen amik az ellenfélnél valószínüleg lehetnek,ez az ellenfél kézskálája ergo zónája,ergo range :D És az enemy range ellen ezen a flopon top szettel ELŐL vagy :)
De mind1 túl komplex ez a póker :) Nem tudok pár hozzászólásba belesűríteni mindent :) :(



Én nem kérdeztem hogy kellet volna megjátszani ezt a handet,
és nem is várom el hogy oktass engem.Csak minta képpen tettem
be hogy milyen rosszul játszottam meg.Akkor ezek szerint nekem
nagyon bonyolult játék ez a póker,ahogy te fogalmazol :'( :'(
Nem fogok megsértödni  ezért  :idiot2: sem!


Én lezártam a témát!!!!




eeh...ABSZOLÚT NEM AKARTAM MEGSÉRTENI SENKIT,pont fordítva segíteni akartam....
De igen,a szmálji tényleg kétértelmű,és úgy nézki rosszul jött le mindnekinek...mind1 elnézést kérek...
És nem úgy értettem h neked bonyolúlt!Hanem hogy maga a póker bonyolúlt,és összetett és a hozzászolásomban kb 2-3 olyan dolgot hoztam fel neked (range,preflop licit stb) amikről minimum egy cikk terjedelműt kéne írni,h tényleg megértse és elfogadja az ember....De tényleg elnézést ha megsértettelek,nem akartam komolyan mondom...

Sziasztok Pókerbarátok!

Szerintetek hibáztam-e (ha igen, hol?) a csatolmányban található leosztásnál. Ez már döntő asztal és egy-egy helyezés +100$-t jelent (minimum). Ha ülök a "seggemen" most legalább 220$-al beljebb lennék, de a lapom ( nekem legalábbis ) azt diktálta amit tettem.

Mindenki véleményére kíváncsi lennék, aki járatos a pókerben, mert leszek én még hasonló szituációban, akkor az ilyen tornát szeretném "behúzni"!

Előre is köszönöm a hozzászólásokat!   :cya:



                          Szia!

Szerintem nem hibáztál ,a legjobb megoldás a pre-flopp all in volt.
Ha nagyon befeszülsz és ilyen lapokat nem játszik meg az ember,
akkor mitt játszon meg.Kockázat nélkül nincs nyeremény. ;)
Sok sikert a továbbiakban is,a következőt már biztos behúzod!

                                Üdv Hangyas! :cya:

Idézetet írta: Várda64 Dátum március 22, 2009, 07:57:45
Sziasztok Pókerbarátok!

Szerintetek hibáztam-e (ha igen, hol?) a csatolmányban található leosztásnál. Ez már döntő asztal és egy-egy helyezés +100$-t jelent (minimum). Ha ülök a "seggemen" most legalább 220$-al beljebb lennék, de a lapom ( nekem legalábbis ) azt diktálta amit tettem.

Mindenki véleményére kíváncsi lennék, aki járatos a pókerben, mert leszek én még hasonló szituációban, akkor az ilyen tornát szeretném "behúzni"!

Előre is köszönöm a hozzászólásokat!   :cya:


Super standard a megjátszás :) most az ellenfélnek szerencséje volt,ez benne van,de hosszútávon mi leszünk jók :)
Amúgy annyit tennék hozzá,h sztem egy versenyen nem érdemes kiülni a pénzeket,ha megnézed a komoly pénzek az első három helyen vannak,főleg a győztes kap szép summát,így a győzelemre kell törekedni...Amúgy a jó agresszív játékosok pont ez használják ki,h sokan ilyenkor nagyon befeszülnek,h "jajj ha még egy ember kiesik akkor jajj plusz $100 kapok"és éppen ezért super agron játszanak,és szép lassan megeszik a stacketeket...:)Ez nem jó,játszunk mi agresszíven,és faljuk fel őket mi ::)

ui:remélem nem baj,h belepofátlankodtam...:)

Idézetet írta: CrisRoniii7 Dátum március 22, 2009, 09:02:01
Idézetet írta: Várda64 Dátum március 22, 2009, 07:57:45
Sziasztok Pókerbarátok!

Szerintetek hibáztam-e (ha igen, hol?) a csatolmányban található leosztásnál. Ez már döntő asztal és egy-egy helyezés +100$-t jelent (minimum). Ha ülök a "seggemen" most legalább 220$-al beljebb lennék, de a lapom ( nekem legalábbis ) azt diktálta amit tettem.

Mindenki véleményére kíváncsi lennék, aki járatos a pókerben, mert leszek én még hasonló szituációban, akkor az ilyen tornát szeretném "behúzni"!

Előre is köszönöm a hozzászólásokat!   :cya:


Super standard a megjátszás :) most az ellenfélnek szerencséje volt,ez benne van,de hosszútávon mi leszünk jók :)
Amúgy annyit tennék hozzá,h sztem egy versenyen nem érdemes kiülni a pénzeket,ha megnézed a komoly pénzek az első három helyen vannak,főleg a győztes kap szép summát,így a győzelemre kell törekedni...Amúgy a jó agresszív játékosok pont ez használják ki,h sokan ilyenkor nagyon befeszülnek,h "jajj ha még egy ember kiesik akkor jajj plusz $100 kapok"és éppen ezért super agron játszanak,és szép lassan megeszik a stacketeket...:)Ez nem jó,játszunk mi agresszíven,és faljuk fel őket mi ::)

ui:remélem nem baj,h belepofátlankodtam...:)


  Miért lenne baj?Szerintem a Pókerbarátok csoportjába te is
  beletartozól.Lépj már túl a dolgokon! :beerchug:

Köszönöm a reagálásokat!

Szerintem is ez volt a legjobb megoldás, de most Fortuna nem állt mellém. Maximálisan osztom a véleményedet CrisRoniii7, mely szerint a győzelemre kell játszani. Remélem legközelebb elég lesz a KK is a sikerhez!

Sok sikert kívánok Nektek is! Este az SSOP2-n találkozunk!  :cya:

Sziasztok!

Az élet itt adta vissza a múltkorit. A döntő ezek után 4 leosztást igényelt, olyan fölényem volt. De biztos ami biztos A9-re kaptam egy A9A flopot, igaz előtte már all in voltunk.  :ok:

Sziasztok Pókerbarátok!

A csatolmányban található leosztáshoz csak annyit fűznék hozzá, hogy "EZ FÁJT". 17000$ gyűlt össze a versenyen, közel 1200 induló volt. Amikor az eset történt már csak 287-en voltunk versenyben, top150-et fizették ki. Azzal a zsetonmennyiséggel amit itt nyerhettem volna hirtelen az 5.helyen találom magam......
Szerintetek mit rontottam el, hol hibáztam? Én úgy érzem a program áldozata lettem. Nagy kár érte, mert ebben a versenyben sokkal, de sokkal több lehetett volna.

#55 március 26, 2009, 10:43:29, ab_aevo
Idézetet írta: Várda64 Dátum március 26, 2009, 08:15:20
Sziasztok Pókerbarátok!

A csatolmányban található leosztáshoz csak annyit fűznék hozzá, hogy "EZ FÁJT". 17000$ gyűlt össze a versenyen, közel 1200 induló volt. Amikor az eset történt már csak 287-en voltunk versenyben, top150-et fizették ki. Azzal a zsetonmennyiséggel amit itt nyerhettem volna hirtelen az 5.helyen találom magam......
Szerintetek mit rontottam el, hol hibáztam? Én úgy érzem a program áldozata lettem. Nagy kár érte, mert ebben a versenyben sokkal, de sokkal több lehetett volna.

Szerintem semmit nem rontottál el, egyszerűen nagy pech. az ilyet be kell vállalni, merész volt a csávó, hogy 13ezret hívott egy 10-es párra mondjuk a hellyedben kicsit féltem volna nehogy TT vagy KK legyen neki kézben. erre bejön neki a szín, az ilyen miatt én is rohadt mérges szoktam lenni. de valószinű én is megadtam volna, annak ellenére, hogy már közel voltál a fizetős helyhez...  :-\

ui.: alig várom már, hogy vasárnap megmérkőzzünk :D

Idézetet írta: ab_aevo Dátum március 26, 2009, 10:41:07
Idézetet írta: Várda64 Dátum március 26, 2009, 08:15:20
Sziasztok Pókerbarátok!

A csatolmányban található leosztáshoz csak annyit fűznék hozzá, hogy "EZ FÁJT". 17000$ gyűlt össze a versenyen, közel 1200 induló volt. Amikor az eset történt már csak 287-en voltunk versenyben, top150-et fizették ki. Azzal a zsetonmennyiséggel amit itt nyerhettem volna hirtelen az 5.helyen találom magam......
Szerintetek mit rontottam el, hol hibáztam? Én úgy érzem a program áldozata lettem. Nagy kár érte, mert ebben a versenyben sokkal, de sokkal több lehetett volna.

Szerintem semmit nem rontottál el, egyszerűen nagy pech. az ilyet be kell vállalni, merész volt a csávó, hogy 13ezret hívott egy 10-es párra mondjuk a hellyedben kicsit féltem volna nehogy TT vagy KK legyen neki kézben. erre bejön neki a szín, az ilyen miatt én is rohadt mérges szoktam lenni. de valószinű én is megadtam volna, annak ellenére, hogy már közel voltál a fizetős helyhez...  :-\

ui.: alig várom már, hogy vasárnap megmérkőzzünk :D

Köszönöm a reagálásodat ab_aevo!

Elmondom én hogyan gondoltam. Flop után a 3000-es hívás "kötelező kíváncsiság" volt ( ráemelés után el is dobta ) az előttem lévő emelésben pedig inkább ugrasztást éreztem, mint kimondottan "erőt". Megfordult a fejemben, hogy drillje van, de akkor nem hív ennyit, hogy még jobban csalogasson, bár a két pikk egy esetleges pikk AK-nál azért veszélyes. JJ vagy QQ tudtam még nála elképzelni, akkor viszont ez a flop nekem ideális, ezért toltam vissza all in. Megadásnak semmi értelme nem lett volna, hiszen alig marad zsetonom. Utolsó pillanatig hezitált a megadással, mert tudta, hogy gyengébb mint én. Amint látható a turn és a river az most az ő oldalára állt és olyan szintre javította a lapját, hogy kiejtett......

Tudod én úgy vagyok vele, ha bármilyen tornán elindulok cél a döntő asztal, ott is minél feljebb, mert igazán szép pénzt ott lehet nyerni. Ha a lapomat úgy ítélem meg, hogy erősebb, mint az ellenfelemé nem mérlegelem, hogy éppen hol állok. Jelen esetben a nevezés 5+1$ az add-on 5$ volt. 150. helyért kb.18-20$-t fizettek. Most szerinted azzal a 8-9$-al elégedett lettem volna 3-4 órai játék után?

A vasárnapot már én is várom. Nem tudom Te hogy vagy vele, de én már borítékolni merem, hogy a Top20-ban benne leszek!  :2funny: :D :2funny:

Egy érdekes kéz.
Már kevés zsetonom volt allint nyomtam A2-re. Egy megadta nála volt KQ flop JT7 turn 5, river mi? na mi? A :)

Két képet berakok én, igaz elemezni nincs mit. Royalból sose elég, a másikon meg egy pf hármas all-in, ahol a river mellém állt :)

Ujjj ez ütős ... nem semmi ....  :fumator: