Bajnokok Ligája 2022/23

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A Milan - Realt én is érzem 8)

Napoli - Bayern
Milan - Real Madrid
Chelsea - Benfica
Manchester City - Inter

Óriási esélye van az olaszoknak, hogy bevigyék a döntőbe a Benficát.  ;D Akkor a Real Madrid, Manchester City, Bayern München triónak szenvedni kell a győzelemért...

Szerintem eljött az ideje annak, hogy arra tippeljek, hogy döntős lesz a Napoli.
 :beerchug:

Idézetet írta: csabax Dátum március 17, 2023, 13:56:47Szerintem eljött az ideje annak, hogy arra tippeljek, hogy döntős lesz a Napoli.
 :beerchug:

Én Osimhen gólkirályi címére rápróbálok 101.00-es szorzón, igaz, 6 gól a lemaradása, de könnyen lehet, hogy ennyit simán rúg, míg Haaland megreked 10 találatnál. A Frankfurtnak hármat rúgott, ha betalál a negyeddöntőkben, tuti csökken a szorzója, ha már 20.00 környékére esik, már 5.00-ös szorzót fogtam...

Bajnokok Ligája 2022/23 Negyeddöntők:

Real Madrid vs. Chelsea
Benfica vs. Inter
Man City vs. Bayern
AC Milan vs. Napoli

Eléggé sokat elárul az esélyekről az, hogy az április 12-én rendezendő AC Milan - Napoli BL-meccs előtt ma az olasz bajnokságban játszottak egy Napoli - AC Milan mérkőzést. A bajnoki meccs előtt 1.29-es szorzó volt arra, hogy majd az AC Milan - Napoli BL-meccsen gólt fog szerezni idegenben a nápolyi csapat, utána pedig a mai bajnokin 4-0-ra nyert idegenben a milánói csapat (Napoli - AC Milan 0-4), majd a bajnokit követően is 1.29-es szorzó volt arra, hogy majd az AC Milan - Napoli BL-meccsen gólt fog szerezni idegenben a nápolyi csapat.

Vagyis a mai bajnokin hiába nyert idegenben kiütéssel 4-0-ra a milánói együttes, mert ez a nemsokára sorra kerülő AC Milan - Napoli BL-meccsre abszolút semmilyen hatással nincsen. Hiszen a 4-0-ás győzelem ellenére a milánói csapat nem volt képes arra, hogy módosítsa azt az 1.29-es szorzót.

Szerintem már az is siker lett volna, ha az 1.29-es szorzót 1.30-as szorzóra sikerült volna módosítani, ám ezt az idegenben szerzett 4 gól ellenére sem sikerült.
Az 1.29-es szorzó ma nem lett magasabb, tehát simán lehet azzal számolni, hogy a jelenleginél alacsonyabb lesz a következő napokban.

Majd nezd meg 1het mulva. Garantalom hogy komoly odds mozgasok lesznek.
Mondjuk a Napoli golnal pont nem lesz akkora. 1,40nel nagyobb igy se lesz.

Benfica - Inter tipp: Inzaghi bizonyíthat a világnak!

Nagy lehetőség előtt a Benfica és az Inter, akik kihasználhatják, hogy könnyű ágra kerültek a Bajnokok Ligájában.  Olvasd tovább


Milan - Napoli tipp: Ez már nem próba, Spallettiék nem tartalékolhatnak

Néhány nappal ezelőtt komoly pofonba szaladt bele a Milan ellen a Napoli, most egy ilyen a biztos kiesésüket jelentené a BL-ből! Olvasd tovább


Manchester City - Bayern München tipp: Guardiola régi ismerős ellen

Guardiola újra szembe néz Tuchellel és egykori munkaadójával a Bayern Münchennel. Pályán lesz a Manchester City mumusa, Sadio Mané! Olvasd tovább


Real Madrid - Chelsea tipp: Frank Lampardot megeszik reggelire

Ha már itt volt a húsvét, akkor éljünk hasonlattal, a Real Madrid egy igazi farkas. Miközben egy ártatlan bárányka a Chelsea. Olvasd tovább


Ingyenes fogadás a Manchester City - Bayern München mérkőzésre

Amennyiben fogadnál a Manchester City - Bayern München mérkőzésre, a Betfairnél 400 forintos ingyenes fogadásban részesülhetsz. Olvasd tovább

Manchester City - Bayern München (kedd, április 11., 21:00CET) - Megnövelt oddsok az Unibeten

Erling Haaland legalább 1,5 kaput eltaláló lövés 2.60

Manchester City nyer és Erling Haaland gólt szerez 2.75

Riyad Mahrez gólpasszt ad   6.75

Fogadj te is megnövelt nyereményszorzón

Benfica - Inter (kedd, április 11., 21:00CET) - Megnövelt oddsok az Unibeten

Mindkét csapat gólt szerez és legalább 2,5 gólt 3.10

Edin Džeko legalább 0,5 kaput eltaláló lövés 2.50

Lautaro Martinez gólt szerez  4.75

Fogadj te is megnövelt nyereményszorzón

Oli Kahn és Brazzo: köszi, hogy szétcsesztétek a Bayernt. Talán nekik kellene lemondani.

Nagelsmannal simán továbbment volna Bayern, de most már támadásban is töketlenek. Gnabry, mint középcsatár. Atya ég.