hoki 1,5 over/harmad

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: pnzyfng Dátum október 14, 2018, 18:37:29


+ osztrák, német

finn + oroszokat lehet hogy ezentúl kihagyom
lehet akkor beleveszem a svájci,norvég,dán bajnokságot is
csak nem belenyúltál ma a jóba ?

nem nyúltam bele, csak nézem az eredményeket. elkezdtem én is durván szelektálni, hosszabb távon a kevesebb több lesz

szóval jól választottam tegnap a khl-ből, vagyis inkább mákom volt, pont azt a 2 meccset választottam ki ahol a 3. harmadban beesett a 2 gól. de inkább ki fogom hagyni, nem hiányzik ez a stressz amit az orosz hoki hoz :D

#47 október 16, 2018, 22:18:09, maxo
Jukurit - Ässät

Fribourg-Gottéron - EHC Biel

Jyp - Lugano

Sonderjyske - Herlev Eagles 

Idézetet írta: maxo Dátum október 15, 2018, 22:03:50
Jukurit - Ässät

Fribourg-Gottéron - EHC Biel

Jyp - Lugano

Sonderjyske - Herlev Eagles

ma nem tettél? :D

Idézetet írta: pnzyfng Dátum október 15, 2018, 22:35:12
ma nem tettél? :D
ma nem, két khl-es meccs közül egyik se tetszett, utólag hiba volt kihagyni 😂

Idézetet írta: maxo Dátum október 15, 2018, 22:42:59
ma nem, két khl-es meccs közül egyik se tetszett, utólag hiba volt kihagyni 😂

nekem ma is jó napom.. lehetett volna.

szelektáltam meccseket mára, orosz khl, vhl, mhl-ből. minden jött is amit kiválasztottam. aztán látom mennek a cseh 2. osztály meccsek is. oda random kiválasztottam gyorsan 3-at, csak ránézésre, mert már elkezdődtek a meccsek. 2 jött is, de a 3. az nem. a prerov meccs. pedig gondoltam rá hogy ehelyett megrakom a kladno-t, mert ott se volt 2 gól az első két harmadban. persze eddig átfutottam a csapatokon, hogy ki hogy áll, gólok aránya stb, és hát a prerov meccsen látszott hogy két jobb csapat játszik egymás ellen, éreztem is hogy itt nem nagyon lesz gól de valamiért mégis ezt választottam a kladno harmadik harmad helyett. ott meg az bizonytalanított el hogy a kladno sokkal jobb csapat a másiknál, és már 2-0-ra vezettek is, és nem nagyon hittem benne hogy még megszórják a másik csapatot. pedig már a tét is be volt írva, aztán gyorsan inkább a prerov-ra váltottam át.. de már akkor tudtam hogy rosszul döntök. viszont 1,5 odds volt az overre, nagy tétet kellett tenni, így ma nem lett meg a szokásos 10k hasznom, hanem 0-án maradtam, vagyis egy ezres lett ma ami haszon. de nem baj, legalább nem minusz :D eddig 2 napja megvolt a napi 10k. na majd holnap

#51 október 16, 2018, 22:28:18, maxo
összegzés:
+18720
32/31

első bukó vitt majdnem 5k-t, éreztem, hogy nem kéne belemenni a BL-e igy az utolsó fordulóban

Idézetet írta: pnzyfng Dátum október 15, 2018, 23:05:13
nekem ma is jó napom.. lehetett volna.

szelektáltam meccseket mára, orosz khl, vhl, mhl-ből. minden jött is amit kiválasztottam. aztán látom mennek a cseh 2. osztály meccsek is. oda random kiválasztottam gyorsan 3-at, csak ránézésre, mert már elkezdődtek a meccsek. 2 jött is, de a 3. az nem. a prerov meccs. pedig gondoltam rá hogy ehelyett megrakom a kladno-t, mert ott se volt 2 gól az első két harmadban. persze eddig átfutottam a csapatokon, hogy ki hogy áll, gólok aránya stb, és hát a prerov meccsen látszott hogy két jobb csapat játszik egymás ellen, éreztem is hogy itt nem nagyon lesz gól de valamiért mégis ezt választottam a kladno harmadik harmad helyett. ott meg az bizonytalanított el hogy a kladno sokkal jobb csapat a másiknál, és már 2-0-ra vezettek is, és nem nagyon hittem benne hogy még megszórják a másik csapatot. pedig már a tét is be volt írva, aztán gyorsan inkább a prerov-ra váltottam át.. de már akkor tudtam hogy rosszul döntök. viszont 1,5 odds volt az overre, nagy tétet kellett tenni, így ma nem lett meg a szokásos 10k hasznom, hanem 0-án maradtam, vagyis egy ezres lett ma ami haszon. de nem baj, legalább nem minusz :D eddig 2 napja megvolt a napi 10k. na majd holnap
régebben nálam is igy volt , éreztem,hogy nem kéne megrakni, de csak azértis megrakom, ilyenkor általában elmegy, majd emiatt ideges leszek, és fölrakom az alint valami faszságra es bukok mindent, szerencsére tanultam belőle, úgyhogy megpróbálok az ilyenekre odfigyelni :D

mai nap is éreztem, hogy baj lehet khl-ben, jól is döntöttem, mert 2/2 elment volna, erre sikerült kiválasztanom az egyetlen meccset a BL-ből ami kuka volt a 12 meccs közül :D
arról nem is beszélve, hogy a svájci meccs 26 mp-vel a vége előtt jött :D

Idézetet írta: maxo Dátum október 16, 2018, 22:20:22
összegzés:
+18720
32/31

első bukó vitt majdnem 5k-t, éreztem, hogy nem kéne belemenni a BL-e igy az utolsó fordulóban

semmi baj nem volt a bl meccsekkel. csak 1 ment el, a többi első harmadban meg is lett

fú én ma belenyúltam jópár underba, khl-ből csak 1be, de kiválasztottam a bl egyetlen underes meccsét, egy francia undert, meg vagy 2 az utolsó pillanatban jött. közben ment pár nagy tét, ebből is ment el. kb 10k minusz ma.

ezt tényleg úgy kell már csinálni hogy néhány meccset megrakni, többet nem

#54 október 17, 2018, 23:20:48, maxo
Salzburg - Bern

Lukko - Sport

34/32
+13940
16 meccsből 2 under volt a BL-ben, sikerült is kiválasztanom őket :D

#56 október 18, 2018, 19:02:45, maxo
Frisk Asker-Sarpsborg

Metallurg Magnyitogorszk-Avangard Omszk 10ezres alaptét

Lillehammer-Manglerud


a mai kiválasztásom is kurva jó :D eddig hibátlan (kopp kopp) tegnap is hibátlan volt  ;) ma mégjobb, viszont rohadt mérges vagyok, mert a kuznyeckije medvegyi meccsnél eltűnt a kínálatból a meccs és nem nem tudtam megfogadni a harmadik harmadot.  :bash: már a 2. harmad elején kivették a meccset. fú de ideges voltam, és persze jött is volna..


Idézetet írta: pnzyfng Dátum október 18, 2018, 19:14:55
a mai kiválasztásom is kurva jó :D eddig hibátlan (kopp kopp) tegnap is hibátlan volt  ;) ma mégjobb, viszont rohadt mérges vagyok, mert a kuznyeckije medvegyi meccsnél eltűnt a kínálatból a meccs és nem nem tudtam megfogadni a harmadik harmadot.  :bash: már a 2. harmad elején kivették a meccset. fú de ideges voltam, és persze jött is volna..
jó sok meccsre fogadsz :D
milyen tétetk használsz, ha lehet tudni ?