hoki 1,5 over/harmad

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#60 október 18, 2018, 21:13:38, pnzyfng
Idézetet írta: maxo Dátum október 18, 2018, 19:24:18
jó sok meccsre fogadsz :D
milyen tétetk használsz, ha lehet tudni ?

1. harmad  1k, aztán emelem amennyit kíván. még csak kísérletezek, aztán nagyobb tét, ha már tudom magam tartani a szabályaimhoz


a valeranga meccset már nem érzem hogy jönne. a többi norvégon megvan az over, és ugye általában minden bajnokságban van egy underes meccs. itt meg 2 erős csapat feszül egymásnak.  igazából az 1 hónappal ezelőtti 2 meccsük miatt tettem ezt meg, mert az elég bíztató, viszont 2 egyforma csapatra a szabályaim szerint nem igazán kéne fogadni. szerintem a 3. harmadra már nem rakok tétet, ha addig nem lesz over. a többi meccsem már bejött, így is elég plusszos lettem, mert játszottam a tétekkel is. ma dupláztam


jól is tettem. mindjárt vége, és 1-1 maradt eddig

Ez mind szép és jó, csak meddig engedi ezt az iroda? Azért ha mindenki így játszana azzal megszivatnánk őket... Nyerjetek sokat nem irigységből de én az irodák helyébe korlátoznám hogy egy meccsre csak 1 harmadra lehet rakni... Tenisznél 1 pont/játék... Mert ez így nem sportfogadás inkább kijátszod az irodát.

Idézetet írta: Bucak77 Dátum október 18, 2018, 20:28:32
Ez mind szép és jó, csak meddig engedi ezt az iroda? Azért ha mindenki így játszana azzal megszivatnánk őket... Nyerjetek sokat nem irigységből de én az irodák helyébe korlátoznám hogy egy meccsre csak 1 harmadra lehet rakni... Tenisznél 1 pont/játék... Mert ez így nem sportfogadás inkább kijátszod az irodát.

az évek alatt náluk van már egy millám biztos. engem nem korlátoznak szerintem amig vissza nem nyerem  ;D ha naponta töltök fel pénzt akkor naponta küldenek bónuszt  ;D de komolyan.. egyik nap volt egy fogadás, ami elment de elkönyvelték nyertesnek, aztán küldtek emailt hogy jelzik de nem vonják le az összeget  :D ;D  4 éve nem volt kifizetésem betről amúgy :D szóval nem tőlem fognak félni.

egyébként ez sima martingale, ezért nem fognak senkit bünteti, mert tudják hogy a játékos annál több pénzt fog náluk hagyni

Meg igazából az ilyen tétemelős stratégiákkal fogadókat kedvelik is. Sajnos bármikor benne van az ilyenekben, hogy 1-2 meccsel már el is buktad az egész egyenlegedet kb. Ilyenkor ezt is figyelembe veszik valószínűleg.

Idézetet írta: NoCukor Dátum október 18, 2018, 20:35:40
Meg igazából az ilyen tétemelős stratégiákkal fogadókat kedvelik is. Sajnos bármikor benne van az ilyenekben, hogy 1-2 meccsel már el is buktad az egész egyenlegedet kb. Ilyenkor ezt is figyelembe veszik valószínűleg.

ez a stratégia igazából arra jó ha kamikaze napot akarsz tartani, felraksz 10k-t és nap végén kiveszel 100at. (mint tenisznél szoktak ilyet)  előtte én kivárnék egy olyan napot amikor sok az underes meccs. olyan még nem volt hogy két egymást követő nap rossz lett volna

Idézetet írta: pnzyfng Dátum október 18, 2018, 20:32:23
az évek alatt náluk van már egy millám biztos. engem nem korlátoznak szerintem amig vissza nem nyerem  ;D ha naponta töltök fel pénzt akkor naponta küldenek bónuszt  ;D de komolyan.. egyik nap volt egy fogadás, ami elment de elkönyvelték nyertesnek, aztán küldtek emailt hogy jelzik de nem vonják le az összeget  :D ;D  4 éve nem volt kifizetésem betről amúgy :D szóval nem tőlem fognak félni.

egyébként ez sima martingale, ezért nem fognak senkit bünteti, mert tudják hogy a játékos annál több pénzt fog náluk hagyni

Martingale igen de matematikailag kevés az esélye hogy nagyot bukj, és hosszú távon nagy profitra tehetsz szert... Én ilyet nem engedélyeznék, azért ha sokan ezt nyomnák akkor csak perkálhatna az iroda. De persze kb. 1% játszik ilyet így nem igazán foglalkoznak vele amíg nem nyersz milliókat... Főleg egy csilliárdos bet365nél :)

Idézetet írta: Bucak77 Dátum október 18, 2018, 20:38:42
Martingale igen de matematikailag kevés az esélye hogy nagyot bukj, és hosszú távon nagy profitra tehetsz szert... Én ilyet nem engedélyeznék, azért ha sokan ezt nyomnák akkor csak perkálhatna az iroda. De persze kb. 1% játszik ilyet így nem igazán foglalkoznak vele amíg nem nyersz milliókat... Főleg egy csilliárdos bet365nél :)

bárcsak ez lenne a legnagyobb problémám. van 4 bet számlám, még régen a bónuszok miatt :D ismerősök nevén, számláján stb.
aki akarja megoldja ha korlátozzák.
meg lehet úgy is csinálni hogy nyersz nagy összeget, és utána átbukod másik irodához, így elkönyvelik annak hogy amit nyertél el is buktam, nem jön a korlát

#67 október 18, 2018, 21:36:20, maxo
visszanézve az eddigi statisztikákat, 100 meccsből 8-at el fogsz bukni,két vesztes tippel a profitom majdnem felét elvesztettem, úgy, hogy eddig a meccsek 94 %-át eltaláltam. ilyen statisztikákkal, ha a bankrollod 1%-at használod akkor kb megtriplázod magad, ehhez kell kb egy hónap ha napi 3-4 meccset raksz
tehát hosszútávon nyereséges bőven, de annyira nem kirívóan, persze ez függ a tétek nagyságától is.
eddig akiket ismerek hogy használják ezt a stratégiát azokat nem tiltották pedig szép összegeket nyertek

én azt várom, hogy betfair exchange is lehesssen fogadni harmadokra, mert ott ugye nem az iroda pénzét viszed el, hanem a másik felhasználójét,( amiből a betfair lvonja a saját hasznát) tehát az irodának nem érdeke, hogy tiltson

Hajrá mindenkinek aki hasonlóan fogad.

Én ma emelek a téten, vagy nagyot szakítok ma vagy nullázom magam. Van 20 kiválasztott meccsem mára. Este jelentkezek mi a helyzet

A tétemelésből (pláne egyenes martingale) adódón kevés rossz tippel lehet visszabukni sok jó tipp eredményét. Ha 2,00 odds-szal számolunk végig, és 1 egység induló téttel, akkor nyertes tipp esetén bármely harmadban jöjjön is a tipp +1 egység nyereség van. Vesztes tippnél a tét 1+2+4, azaz 7 egység. Tehát egyetlen vesztes tipp hét darab nyertes tipp hozadékát viszi el. Magyarán, ha 8 tippből egyet bukunk, akkor nulla. Ez alapján 87,5%-ban jönnie kell a tippeknek.

Már ha végig adja a minimum 2,00 odds-ot, minden harmadban. Ha nem, akkor az említett 92% (100 meccsből 8 rossz) is vagy elégséges, vagy nem. Ezután jön még a pszichológia: mit kezdünk, ha vesztésbe fordul egy-egy időszak? Ez megint más kérdés, de sokkal nagyobb jelentősége van, mint sokan gondolnák. Ezzel számolnak az irodák is.

Amennyiben működne, irodától függ az egyén korlátozása. Ha tömegek kezdenék el a működő módszert játszani, akkor a piacok korrigálásával reagálnak. Alacsonyabb odds-ok, kínálat csökkentése, vagy a megjátszás lehetőségének átvariálása. Lásd a korábban említett srác eredményei (és pláne annak közhírré verése) után csökkentették a kínálatot. Vagy teniszben nem lehet már a következő pontra fogadni, csak a következő utánira. Nem véletlenül.

Jó kiválasztással persze akkor is lehet eredményeket elérni, ha tömegek számára nem lesz alkalmazható. Úgyhogy – sok szerencsét nem kívánok, mert abban nem hiszek – jó matekot és pszichológiát!

#71 október 19, 2018, 23:11:03, maxo
KAC Klagenfurt - EC Graz 99ers

Pelicans - Tps

HC Olomouc - Dynamo Pardubice

Bern - ZSC Lions

Lausanne HC - Fribourg-Gottéron

Idézetet írta: pnzyfng Dátum október 19, 2018, 10:47:05
Hajrá mindenkinek aki hasonlóan fogad.

Én ma emelek a téten, vagy nagyot szakítok ma vagy nullázom magam. Van 20 kiválasztott meccsem mára. Este jelentkezek mi a helyzet

na, és mi a helyzet ? :)

Idézetet írta: maxo Dátum október 20, 2018, 14:11:04
na, és mi a helyzet ? :)

tegnap sikerült kiválasztanom az underes meccseket. 3-at kifogtam, ami maradt pénzem meg most megy el, megint kiválasztottam az underes meccseket. abszolút nullázás

#74 október 20, 2018, 20:49:20, maxo
Kärpät Oulu-SaiPa

Mora-Växjö