Legutóbbi hozzászólások

06.

Labdarúgás
Európa Liga
West Ham - Bayer Leverkusen
18 Április 2024 21:00
Felett 0.5
Gólok száma - 1. félidő
odss:1.25
unibet
Labdarúgás
Bajnokok Ligája
Manchester City - Real Madrid
17 Április 2024 21:00
Felett 0.5
Gólok száma - 1. félidő
odss:1.23
unibet
baskonia-efes 185,5 under 1,31
4
Fiorentina - Viktoria Plzen tipp: Az olaszok számára még nem értek véget a meglepetések?

Nagyon kellemetlen lenne a Fiorentinának, ha a legkönnyebb ágról esnének ki anélkül, hogy döntőt játszanának! Olvasd tovább

5
Lecsó / Re:Csak egy kis politika...
Last post by Sound - Ma - 11:23:27
csabax no para
Én egy neo-humanista jövőképről írok, ami teljesen szubjektív, te meg a jelenről.
Fenntartom, hogy a jelenben csak fentről jövő törvénykezéssel lehetne pozitív irányban befolyásolni a társadalmat - s erre írod, hogy az a jelenben miért nem lehetséges. Ebben egyetértek veled - hiszen én is leírtam.

Az is tény és igazság, amit a valóságról írsz. Azonban ezt megteszik, megtettük számtalanszor. Ki kell mondani az igaz valóságot, de az nem fogja megváltoztatni a jelent! A változás a jövőben van ezért érdemes (akár idealistán vízionálni a jövőt) a jelenben élni, de a jövőben gondolkodni - szerintem - , és akkor, ha az ember tesz is érte, akkor pl 2 év múlva ha a jelent írod le, lehet nem lesz olyan szar, mint most.

De ez már filozófia erősen, lehet, hogy az ókori görögök nem is voltak annyira hülyék..sőt.
6
Gratulálok @Giggs és @GreenEagle  :beerchug:
5.

Labdarúgás, Kolumbia, Primera A
04.17.  01:10
Jaguares de Cordoba-Dep. Cali
1X
1.29
Unibet
8
SPF Race to 10 / Re:SPF Race - horzol
Last post by horzol - Ma - 10:03:54
Idézetet írta: horzol Dátum Tegnap - 06:50:5612.tipp

2024.04.15.  21.00
Labdarúgás - ANGOL - Premier League
CHELSEA - EVERTON
Tipp: 2,5 gól felett
Odds: 1.52
Iroda: Unibet

Nyertes
5 pont
Sorozat vége!
9
SPF Race to 10 / Re:SPF Race to 10 - Toplista
Last post by horzol - Ma - 10:02:53
Gratulálok a nyerteseknek!  :beerchug:  :great:
10
Foci fogadások / Re:Európa Liga 2023/24
Last post by SPF Előzetes - Ma - 09:58:03
Marseille - Benfica tipp: Az esély adott a franciák előtt, de nem tudnak vele élni?

A két csapat számára ez Európa Liga maradt az utolsó lehetőség, hogy javítsanak a nem éppen jó szezonjukon. Mi történik, ha kiesik a Marseille? Botrány? Olvasd tovább