Darts fogadások

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Basszus, miért voltam ilyen beszari??? Van Garwen többet dob erősen elgondolkodtam 1-3-as állásnál a 180-akat tekintve 8-as oddsért, majd 1-4-nél 13-as oddson... Vége 7-4 lett a hollandnak...

2013.02.14.

20:00 Newton W. - Van Barneveld R.

20:45 Hamilton A. - Wade J. (Eng)       

21:30 Anderson G. - Whitlock S. (Aus)    

22:15 Lewis A. - Taylor P.

23:00 Thornton R. - Van Gerwen M. (Ned)         


   
   

Mai Tippek:

Newton - Barneveld
Tipp: Raymond Barneveld   
Odds: 1.61

Hamilton - Wade
Tipp: Andy Hamilton +2.5
Odds:1.36

Lewis - Taylor
Tipp: Phil Taylor
Odds: 1.44

Thornton - Van Gerwen
Tipp: Michael Van Gerwen     
Odds: 1.50






Idézetet írta: Cipolla Dátum február 07, 2013, 23:41:03
Basszus, miért voltam ilyen beszari??? Van Garwen többet dob erősen elgondolkodtam 1-3-as állásnál a 180-akat tekintve 8-as oddsért, majd 1-4-nél 13-as oddson... Vége 7-4 lett a hollandnak...

Nem ma volt a meccs, de még mindig szíven üt ha eszembe jut és látom te is így jártál! Én 19-es oddson is láttam még! 1500-at akartam rátenni, de töröltem végül. Eszembe jutott Taylor egy-két meccse...
Azt hittem megüt a guta, amikor látom van Gerwen szórja a 180-anakat, Taylor meg elkezd ledobálni a tripla 19-re másodikra, harmadikra. Csak úgy vörösödött a fejem! Végül nyertem vele valamennyit, de ezt nagyon benéztük, pedig annyira nyilvánvaló volt. Ritkán mondunk ilyet 19.00-ás odds-ra őszintén, hogy nyílvánvaló, mi?!  :'(

Idézetet írta: buckoBill Dátum február 14, 2013, 09:50:57
Mai Tippek:

Newton - Barneveld
Tipp: Raymond Barneveld   
Odds: 1.61

Hamilton - Wade
Tipp: Andy Hamilton +2.5
Odds:1.36

Lewis - Taylor
Tipp: Phil Taylor
Odds: 1.44

Thornton - Van Gerwen
Tipp: Michael Van Gerwen     
Odds: 1.50







Barneveld szépen tartja a formáját, nekem meggyőző.
1.36-ért Hamilton-t nem merném tenni. Nem azért mert nincs esély a tippre, csak nem fizetik ki szerintem 1.36-al.
Lewis egy balf@sz. Biztosan elindul a szekere egyszer, de hogy mikor ki tudja? Egy átlagos teljesítménnyel verhető szerintem.
Van Gerwen (személyes kedvencem) meg elképesztő. Kiszállóig pontátlagban verhetetlen. Taylor is csak a máknak köszönheti, hogy pontot szerzett ellene.
Én bele venném a "bandába" Whitlock-ot is. Legutóbbi meccsén a döntő pillanatokban is higgadt tudott maradni és több olyan kiszállója volt amit egyből meg kellett csinálnia, különben veszít. Nem remegett meg a keze, na!

Persze ez most bajnokság, nem egyenes kiesés, szóval nehezebb a formákkal számolni.

Mindenesetre az én tippem:
Barneveld (1.61)
Taylor (1.44)
van Gerwen (1.50)
Whitlock (2.10)

Olyanokról nem is beszélve, hogy van Gerwen több 180-asa Thornton ellen 1.83-at ér...
Hogy Taylor meccsén a legmagasabb kiszállás: 120.5 over szintén 1.83-at ér...

;)

Nézte valaki tegnap a meccseket?
Én most néztem először Dartsos Premiere Ligát, de nagyon gáz szerintem, amit a "szurkolók" művelnek,  két skót játékos(hazai?) ellenfelénél is  fütyültek fullyogtak, amikor épp a kiszállókat csinálta volna. Nagyon zavaró volt.
Főleg van Gerwennél; többször is breakelőnybe kerülhetett volna, de elég szar úgy koncentrálni hogy az egész aréna azt akarja hogy bukjál.
A másik hogy a nagyok teljesítménye is bőven szint alatt volt egy PDC WC al összevetve, Power Taylor is azért nyert simán mert Lewis még bénább volt, de van Gerwen se hozta a szokásos  tripla 20as mennyiséget.
Számomra leszerepelt ez a bajnokság.

Valakinek vélemény?

Ma ismét lesz Darts.

Amit kinéztem így előre:

Simon Whitlock v Phil Taylor tipp: legmagasabb kiszálló:118,5 felett
Michael van Gerwen v Raymond van Barneveld tipp: Michael van Gerwen 180-s dobásai over 3,5

Vélemények? Vagy valakinek vmi másik tipp?

Idézetet írta: Ricsy05 Dátum február 21, 2013, 12:40:10
Ma ismét lesz Darts.

Amit kinéztem így előre:

Simon Whitlock v Phil Taylor tipp: legmagasabb kiszálló:118,5 felett
Michael van Gerwen v Raymond van Barneveld tipp: Michael van Gerwen 180-s dobásai over 3,5

Vélemények? Vagy valakinek vmi másik tipp?

Whitlock 180as dobások under 2.5

Idézetet írta: Ricsy05 Dátum február 21, 2013, 12:40:10
Ma ismét lesz Darts.

Amit kinéztem így előre:

Simon Whitlock v Phil Taylor tipp: legmagasabb kiszálló:118,5 felett
Michael van Gerwen v Raymond van Barneveld tipp: Michael van Gerwen 180-s dobásai over 3,5

Vélemények? Vagy valakinek vmi másik tipp?

Whitlock meccs 118.5 over kiszállója nagyon tetszik. Taylorban alapból benne van, de Whitlock is simán megdobhatja. Az első meccsén csupa magas, gyakran egy nyilas kiszállói voltak (egy lehetősége volt rádobni, ha ront valószínű kiszáll az ellenfél). A második találkozóján már Anderson elverte, de abban a megnyert 5 legben megint volt ilyen momentuma (magas kiszállója, számra nem emlékszem).
Van Gerwen meg egy 180-as dobó gép. Legutóbb nem igazán ment neki, így "csak" kettőt dobott. Az eddigiek alapján nem hinném, hogy kétszer egymás után is gyengén teljesítene. Ráadásul ez a mai egy presztízs csata is lesz!
Szóval ezt a két tippet biztosan megjátszom.

Ami még szimpatikus:

Lewis mélyrepülése nem tudom meddig fog tartani, de egy ideje már elég gyenge (nem csak a PL-ben értem) magához képest. Úgy gondolom Wade egy átlagos teljesítménnyel sem fog kikapni 7-5-nél rosszabb eredménnyel. Sőt! Nálam esélyesebb is. Így egy Wade+2.5 leg 1.28-ért ülhet.

Thorntonban nem bízom. Ez a meccs most Angliában lesz nem Aberdeenben...

Van Gerwen meccsére még van egy olyan érzésem, hogy a fiatal holland nyithat akár 3 döntetlennel is! Miért is ne? Az egyik a kiszállóban a másik pontátlagban jobb. Minden estre szoros meccset várok (szeretnék), ülhet a 11.5 over is (2.00)

Gyerekek, ez a Newton egy mentális ratyi.  :noway:

Idézetet írta: szumos Dátum február 21, 2013, 13:44:33
Whitlock meccs 118.5 over kiszállója nagyon tetszik. Taylorban alapból benne van, de Whitlock is simán megdobhatja. Az első meccsén csupa magas, gyakran egy nyilas kiszállói voltak (egy lehetősége volt rádobni, ha ront valószínű kiszáll az ellenfél). A második találkozóján már Anderson elverte, de abban a megnyert 5 legben megint volt ilyen momentuma (magas kiszállója, számra nem emlékszem).
Van Gerwen meg egy 180-as dobó gép. Legutóbb nem igazán ment neki, így "csak" kettőt dobott. Az eddigiek alapján nem hinném, hogy kétszer egymás után is gyengén teljesítene. Ráadásul ez a mai egy presztízs csata is lesz!
Szóval ezt a két tippet biztosan megjátszom.

Ami még szimpatikus:

Lewis mélyrepülése nem tudom meddig fog tartani, de egy ideje már elég gyenge (nem csak a PL-ben értem) magához képest. Úgy gondolom Wade egy átlagos teljesítménnyel sem fog kikapni 7-5-nél rosszabb eredménnyel. Sőt! Nálam esélyesebb is. Így egy Wade+2.5 leg 1.28-ért ülhet.

Thorntonban nem bízom. Ez a meccs most Angliában lesz nem Aberdeenben...

Van Gerwen meccsére még van egy olyan érzésem, hogy a fiatal holland nyithat akár 3 döntetlennel is! Miért is ne? Az egyik a kiszállóban a másik pontátlagban jobb. Minden estre szoros meccset várok (szeretnék), ülhet a 11.5 over is (2.00)

Szép tippek srácok !
Van Gerwen kellene 4 db 180-assal !:) és akkor jön a mix!:)


Idézetet írta: Attischa Dátum február 22, 2013, 11:50:19
Jó tudni :(

Hát igen. Ez a sportingbet. Mekkora szorzót adtak rá neked?

   Darts
Wes Newton v Raymond Van Barneveld
Match Winner
Raymond Van Barneveld
1.615           Nyertes
                       Darts
Adrian Lewis v Phil Taylor
Match Winner
Phil Taylor
1.444           Nyertes
                       Darts
Robert Thornton v Michael Van Gerwen
Match Winner
Michael Van Gerwen
1.533           Vesztes

Hmmm... Azért voltam rá kíváncsi, mert ennél a párosításnál a van Gerwen DNB 1.50 körül volt. Tehát ha akörül volt a te szorzód is (látom, hogy 1.53), akkor biztos, hogy visszajárna a tét. Illetve úgy is az lesz amit ők mondanak, de a szorzó nagysága is azt támasztja alá, hogy DNB-nek számított.
Lehet, hogy meg kéne próbálni az angol supporttal... Hát ha ők normálisabbak.