Darts fogadások

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Alakul... Taylort a bevonuláskor fülön köpték....  ::)

Szerencsét hozott neki a köpés  :great: Legközelebb kérni fogja.
Még jó hogy nem a szemébe kapta....

Igazából itt is a vesztes múlta magát alul...
Reálisan nézve, ha Barni megdob egy átlagos kiszálló százalékot, akkor nem 6-2 van, hanem 4-4, majd 5-5.
De hát itt nincs olyan, hogy ha, elbukott. Ez van.
Hamilton bénázása sokkal jobban fáj...
Nem biztos még, de annál az ominózus dobásnál, amikor 164-e volt úgy néz ki, hogy túldobta a 164-es kiszállót! (Elszámolhatta, vagy ilyesmi) De ez még nem biztos. Mindenesetre elég gáz. Ezen ment el a leg... >:(

Barney is besegített azzal a szerencsével, amilyen erősen dobott annyira vicc volt a kiszállóival.
Mintha Barneynak nagyobb stressz lett volna hogy a közönség ennyire mellette van, mint Philnek hogy ennyire utálják.  :)

ez már botrányos ami ma megy kiszállókba, ilyet amit most leművel Gary nem is láttam még ezen a szinten ...

Idézetet írta: Dopamin Dátum március 28, 2013, 22:22:09
ez már botrányos ami ma megy kiszállókba, ilyet amit most leművel Gary nem is láttam még ezen a szinten ...

Én is csak szájtátva bámulom... Viszont Newton lehet ez is elég lesz.

Én se tudom mi volt az a 164-es kiszálló Hamiltonnál, csak azt tudom, hogy amikor bemondták hogy besokal egyből nyomtam is 2.00-ás oddson, hogy Lewis nyeri a leget  :)
Amugy jó derbik voltak, Hamilton nekem is csalódás volt, gondolkoztam, hogy rakok a győzelmére mert biztos voltam benne, de végül nem raktam hálistennek  :)  Newton is pozitív csalódás volt ezen a meccsen ennek a kimenetelét se találtam volna el  :)  Taylorpapa hozta amit szokott, gondoltam, hogy befogja húzni, már régebb óta megfigyeltem hogy pl. Barneynak sose megy Taylor ellen annyira, hogy megtudja verni, a mezőnyt szinte szétveri de Taylor ellen vagy nem dobál sokszor nagyokat, vagy a kiszállókat nem vágja, most is amiket elrontott a kiszállóknál mondom így nem lehet. Kár, hogy Taylort nemraktam valamilyen formába. A Wade meccs fantasztikus volt, mostanság nagyon megy Wadenek. Nálam a mai nap emberei: Thornthon és Wade, nameg +ba még Newton-t is hozzácsaphatjuk  :)  Végezetül pedig megjegyezném Anderson nagyot parádézott kiszállók tekintetébe  ;D

Tegnap Hamilton és Anderson is rendesen kiégetett!
A skót 17%-on dobta a kiszállót! Mondhatjuk előfordul, na de 5/29-es mutatóval!!!!!!! 29-szer dobhatott kiszállóra! Atya ég! Jobb pillanataimban simán bedobok 10-ből kettőt én is!
Hamilton dettó. 4/22 és 18%. Ez semmi. Volt bénázás bőven mindkét meccsen. Az a legrosszabb, hogy se Lewis, se Newton nem mutatott extrát. Maximum egy-egy dobásban. Ugyanazt a jól megszokott gyenge játékot hozták, mint eddig. De azt stabilan.
A kiszálló százalékkal is nem az a baj, hogy 20% alatti. Az előfordul. Whitlock is 1/4-es, 25%-os mutatóval zárt. Szélvészként végigsöpört rajta az ellenfele. Előfordul. De huszonpár próbálkozásból már nagyon gáz!
Barni meccsén benne volt a pakliban az eredmény. Mindenki tette belátása szerint.
Thornton és Wade meccsét többnyire sikerült "olvasni", de mit sem ér ha Anderson és Hamilton így kiéget...  :'(

A hétvégén folytatódik az European Tour a második, Németországi állomással.
Látszik hogy nem Angliában lesz, Taylor, Barneveld, Anderson és Lewis eleve nem is megy. Wade betegség miatt mondta vissza, míg Whitlock emésztgeti a hétvégi vereséget és készül a következő PL fordulóra. Kár mert az első fordulóban ült volna egy PL kombi, még ha kicsi is lett volna a szorzó (4-5x, 10 meccsre).

A fogadóirodák be vannak lassulva, nincs még csak 19 meccs kint a 32-ből, ezek lesznek a párosítások az első fordulóban és 13:00-kor kezdődnek az első meccsek:

Dave Chisnall (1) v Michael Smith
Scott Rand (32) v Mensur Suljovic
Mervyn King (16) v Leon De Geus
Andy Smith (17) v Magnus Caris
Kim Huybrechts (8) v Steve Hine
Jamie Caven (25) v Andrew Johnson
Terry Jenkins (9) v Tony West
Mark Walsh (24) v Terry Temple
Wes Newton (5) v Tomas Seyler
Arron Monk (28) v Alex Roy
Peter Wright (12) v Michael Kiebel
Colin Osborne (21) v Gaz Cousins
Justin Pipe (4) v Co Stompe
Joe Cullen (29) v Mark Hylton
Jyhan Artut v Nick Fullwell
Kevin Painter (20) v Mario Gaisbauer
Michael van Gerwen (2) v Leo Hendriks
Darren Webster (31) v Kurt Van De Rijck
Brendan Dolan (15) v John Bowles
Richie Burnett (18) v Jamie Robinson
Robert Thornton (7) v Ricky Sudale
Vincent van der Voort (26) v John Part
Ronnie Baxter (10) v Kevin Dowling
Steve Beaton (23) v Connie Finnan
Ian White (6) v James Richardson
James Hubbard (27) v Ross Smith
Andy Hamilton (11) v Gareth Pass
Mark Webster (22) v Steve Maish
Dragutin Horvath v Max Hopp
Dean Winstanley (30) v John Henderson
Colin Lloyd (14) v Davyd Venken
Paul Nicholson (19) v Ronny Huybrechts

Amit tudni kell a lebonyolításról:
64 versenyző van. Ebből 32 a TOP32-es listáról. Van egy brit kavilfikáció (20 hely), egy európai kvalifikáció (8 hely) és egy kvalifikáció a rendező ország legjobbjai számára (4 hely).
Senkinek nem kötelező részt venni a versenyen. A top játékosoknak előre jelezni kell ha akarnak jönni, így kapnak egy sorrendet 1-32-ig (hasonlóan, mint a teniszben). Mondjuk az igazi top32-es listáról simán 20 feletti létszámban itt vannak, de nem ritka a 29-30 játékos sem. Ugye Taylor, Barni, Lewis és Anderson eleve nem is akart jönni, így őket be sem sorolták. Wade, Whitlock visszamondta, az ő helyüket megkapta az európai 9. és a német kvalifikáció 5. helyezettje.
Egyenes kiesés, csak egy maradhat alapon. Első párosítás: top32 és a többiek! Szóval azért lehet megbízható 4-5-ös kombikat 2-3x-os szorzóért csinálni az első fordulóban...
A díjazást is fontosnak tartom megemlíteni. 100.000 fontot dobnak szét minden fordulóban. Összehasonlításképp a PDC vb-n 1.015.000 fontot, a Premier League-ben pedig 520.000 fontot. Szóval a nagyoknak nem ez a fő versenye...

A kiemelés látszik a párosításnál is, de azért teszek be egy kis segítséget annak aki kedvet kapna fogadni:

1–32
1 Dave Chisnall
2 Michael van Gerwen
3 Simon Whitlock
4 Justin Pipe
5 Wes Newton
6 Ian White
7 Robert Thornton
8 Kim Huybrechts
9 Terry Jenkins
10 Ronnie Baxter
11 Andy Hamilton
12 Peter Wright
13 James Wade
14 Colin Lloyd
15 Brendan Dolan
16 Mervyn King
17 Andy Smith
18 Richie Burnett
19 Paul Nicholson
20 Kevin Painter
21 Colin Osborne
22 Mark Webster
23 Steve Beaton
24 Mark Walsh
25 Jamie Caven
26 Vincent van der Voort
27 James Hubbard
28 Arron Monk
29 Joe Cullen
30 Dean Winstanley
31 Darren Webster
32 Scott Rand

UK Qualifier
Kevin Dowling
Michael Smith
John Bowles
Steve Hine
Ricky Sudale
Terry Temple
Ross Smith
Nick Fullwell
Alex Roy
Steve Maish
James Richardson
Gareth Pass
James Robinson
John Part
Mark Hylton
John Henderson
Connie Finnan
Andrew Johnson
Gaz Cousins
Tony West

Németországból:
Home Nation Qualifier 1 - Michael Kiebel
Home Nation Qualifier 2 - Tomas Seyler
Home Nation Qualifier 3 - Max Hopp
Home Nation Qualifier 4 - Mario Gaisbauer
Home Nation Qualifier 5 - Jyhan Artut

Európából:
Europe Qualifier 1 - Ronny Huybrechts
Europe Qualifier 2 - Leon De Geus
Europe Qualifier 3 - Co Stompe
Europe Qualifier 4 - Mensur Suljovic
Europe Qualifier 5 - Kurt Van De Rijck
Europe Qualifier 6 - Magnus Caris
Europe Qualifier 7 - Davyd Venken
Europe Qualifier 8 - Leo Hendriks
Europe Qualifier 9 - Dragutin Horvath


Valamint van itt egy pillanatnyi top20-as ranglista is mellékletben, ami jól jöhet az erőviszonyok megítéléséhez. ;)

Teháta top32 a legerősebb banda.
Aztán a UK Qualifier a második legerősebb.
Ugye egyikben sem csak britek vannak, kvalifikálhat onnan más is ha tud.  :D
Aztán az európai kvalifikációból kikerültek, végül a hazai versenyzők.
Kábé. Legutóbb is volt azért fennforgás...

Úgy gondolom a négy PL-est lehet tolni az első fordulóban (van Gerwen, Hamilton, Thornton és Newton). Nagy blamázs lenne, ha valaki már most kiesne...
Utána viszont lehetnek már meglepetések bőven!
Van egy érdekes meccs, még nincs szorzója. Van egy német srác, még nincs 18 éves sem. Max Hopp a neve és a németek hazai kvalifikációs versenyén jutott be 3.-ként. Wade visszalépése miatt a horvát Dragutin Horváth-al találkozik aki 9.-ként (a visszalépés miatt) kvalifikálta magát az európai selejtezőből. Nem tudom mennyi lesz a szorzó, de a Hopp lesz az underdog, ami nagyon valószínű, akkor tuti megteszem! Nagy lehetőség ez neki. Eddig sem remegett meg, legyőzhető ellenfelet kapott, hazai közönség előtt nyomhatja, szóval hajrá!

Itt az ominózus csütörtöki Phil Taylor fülönköpés...  :noway:

http://sportgeza.hu/sport/2013/03/31/lekoptek_a_vilag_legjobb_dartsosat/

Az még "okés" hogy kifütyülik a hollandok, tényleg csúnya volt,amit Barneyval csinált a PDC döntőbe (bár nekem még mindig nem tiszta mért ragelt be az öreg akkor).
Nade ezt nee..
Örülök hogy örökre kitiltották az elkövetőt.

Teljesen igazat adok, de ha meg is vettek érte én jót röhögtem az egészen.  ;D
Én nem olyan régen mélyültem el igazán ebben a dartsvilágban, addig inkább csak műkedvelő voltam és Taylor nem igazán "lopta be magát a szívembe".
Nem csak az ominózus eset miatt a PDC vébén -ahol egyébként teljesen emberi volt a reakciója-, egyszerűen nem szeretem. Álságosnak tartom, de inkább nem is ecsetelem, mert ez nem számít.
A lényeg: én biztos nem csináltam volna ilyet, se vele se mással, de vendégem lenne egy sörre az illető!  ;D

Más: az European Tour 4. fordulója Bécsújhelyen lesz (Soprontól 20 km)!!! A jegyárak korrektek, a félnapos 18,5-23,5 euró. Erősen gondolkodok egy kiruccanáson. De csak fél napra. Az egy kicsit visszatart, hogy nem tudom mennyien lennének ott a Premier League-ből. Leginkább őket szeretném látni. Ezen a fordulón is csak 4-en vannak. Abból is csak ketten versenyben...
Május 31 és június 02 között lesz. Ekkor már a PL-nek vége, szóval ki tudja.
Az a baj, hogy akikkel mennék, meg menni akarnak egyúttal Bécsbe pókerezni is már. Érzem, hogy drága mulatság lenne ez nekem, bár amilyen fish-ek vannak ott a kaszinókban, lehet, hogy visszajönne a jegy ára... Na mindegy, akit még érdekel a dolog, itt egy link:  ;)
http://www.pdc-europe.net/ticketorder/ticketino_en.htm

Van estére egy szimpatikus szorzó, ezért jegyezném most ezt a bejegyzést. Ha esetleg valaki akar kis izgalmat és van is hozzá egy kis fölös aprója, amit nem annyira sajnál!

19:00-kor ET2 keretében lesz a Suljovic - Huybrechts negyeddöntő. Nagyon tolják a belgát és az osztrák szorzója már 2.75-ön van! Én nagyon jó esélyt látok az eddigi mérkőzések és az elérhető statisztika alapján a meglepetésre!
Nálam fifti-fifti az esély. Sőt! Inkább egy hajszállal az osztrák színekben játszó Suljovic a nyerő!
Nekem meggyőzőbb eddig a teljesítménye, mint Huybrechts-é. Ami igazán durva, az pedig az, hogy volt egy 6-4-es győzelme Smith M. ellen ahol 75.05 pontátlagot dobott 87.30 ellenében! Ez mocskos sz@r ezen a szinten! Aki 75-ös pontátlaggal 2 leg különbséggel képes meccset nyerni, az egy félisten. (Valószínű volt egy-két nagyon gyenge leg, az húzta le). Ez a meccs tegnap volt. Ma a másik Smith ellen már 6-0-át és 99.1-es átlagot hozott. Bár Huybrechts is szépen muzsikált 102.58-al, még is csak 6-3-ra lett elég pedig ellenfele (Temple) 90.4-el zárt.
Igaz van 30 hely közöttük a ranglistán, de az osztrák sokkal, de sokkal kevesebb tornán indult el. Azt gondolom a belga csak egy hajszállal jobb az ellenfelénél, ha nagyon objektíven számolnánk, viszont jobb formában van Suljovic. Szóval nem látom indokoltnak,  hogy underdog.

Van még fél óra kezdésig (ha jól számítom), aki szánna rá egy kis aprót...  ;)

#283 április 01, 2013, 19:32:58, szumos
4-4, de Suljovic jól dob és Huybrechts visszaesett!

5-4 Suljovicnak!

Huybrechts nem tudott kiszállni 20-ról, majd 10-ről sem, pedig előtte két 180-at dobott! A bosszú nem váratott magára! :) Soljovic nyert 6-4-re!!! Jeeeeeeeeeee

Nagy gratula nem gondoltam volna, hogy Huybrecht kikap, pont Suljovichtól  :)