Darts fogadások

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#345 szeptember 22, 2013, 21:06:23, szumos
Aki esetleg követi a mai napi eseményeket, kialakult a legjobb nyolc mezőnye. 19:00-kor folytatják a negyeddöntőkkel.
Ebben a két tippben látok fantáziát. Egy pár ezret nekem megér.

Jones @1.53    :ok:
Beaton @1.83
            :ok:

Michels egy másik kategória. Nincs harminc még, előtte a jövő, de karrierjének eddig ez a csúcsa. Na jó! Megnyerte 2008-ban a French, Hungarian és West Brabant Opent, de ettől az eredményektől most tekintsünk el... Nem ez a szint.
Bűzlik is kicsit nekem az előző meccse a szintén holland Van der Voorttal, de mindegy, hagyjuk.
A lényeg, hogy még egy meccset nyernie már több, mint meseszerű lenne. Jonesnak nagy sansza van!

Dolannak nem kellett megszakadnia Thornton ellen. Sok múlott a skót hibáin is. Beaton viszont elképesztő! 6-0,6-1,6-1 az eddigi mérlege, mindezeken 96.89-es átlag. Dolan ezzel nem kelhet versenyre, csak tartani tudja az angol. Ha sikerül neki, akkor valószínűleg teszek rá az elődöntőben, s ha úgy alakul a döntőben is.

Na!
Meg is nyerte Beaton!
Szép volt Öreg! A régi idők emlékére.  :ok:

#347 szeptember 25, 2013, 10:51:03, szumos
Magasan a legesélyesebb Taylor ma este. Mégis úgy gondolom megy még ő néhány kört ezen a versenyen. Ezért szerintem vagy az elődöntőt, vagy a döntőt, de "elengedi".
Korábban is volt erre példa már, most sem ördögtől való tipp lenne.
A másik elődöntőben Chisnallnak szerintem sokkal fontosabb a csoport megnyerése. Neki nem életbiztosítás újra és újra nekifutni. Lewis könnyen lehet, hogy egy kis apróért szívesen játszik még holnap, esetleg holnap után is.
Mindez csak fikció, nagyobb tétet nem ér meg, de így gondolom.  :ok:

Newton @3.25
Chisnall @2.10

Hát ez nem jött be.
Sok volt az összeesküvés elmélet.  :D

#349 szeptember 25, 2013, 15:55:54, szumos
Ahogy lehetett számolni is, tegnap nagyon kiegyenlített volt a csoport.
3.-7. helyig ugyanazon pontszám, sőt, ugyanazon legkülönbség is volt 3 jékosnál is (-1).
Viszont Taylor ebben a mezőnyben is verhetetlen volt. 9 nyilast is dobott!!!
Az interjúban külön kitért a pihenésére Tenerifén. Jó hatással van rá, hogy ritkábban játszik. Utólag belegondolva lehetett volna végig tenni, mert inkább az volt az ő szempontja, hogy ne kelljen plusz köröket mennie.

Chisnall és Lewis, volt aki még kiemelkedett pozitív értelemben. Chisnall olyan régóta tartja a jó formáját, hogy valószínűleg nem lesz neki probléma ma bejutni a négy közé. Tegnap 39 darab 180-ast dobott, 99.46-os átlaggal. Ez sokkal több, mint jó.

Van Gerwen pedig úgy csinált több, mint 100-as átlagot, hogy csupán 20 darab 180-ast dobott. Szerintem ma sokkal jobban fog szerepelni, simább meccsekre számítok ma tőle.

Mára Thorntont és Hamiltont érzem kakukktojásnak. Thorntonnak már egy jó ideje nem megy. Amikor pedig több mérkőzést játszik egymás után nem tud megújulni. Mondjuk például kezd egy rosszul sikerült mérkőzéssel és a következőre nem tudja maga mögött hagyni a negatívumokat. Nála talán nem olyan szerencsés, ha egy nap több meccse is van ezért.
Hamilton tegnap szerintem erőn felül teljesített. Úgy érzem a mai nap már sok lesz neki. De erre azért nem veszek mérget. Van még egy-két játékos akiben benne van, hogy alulmúlja őt.

Tehát összességében előre egy Van Gerwen, Lewis, Chisnall hármast mindenképp várok. A negyedik továbbjutó Thorntont kivéve bárki lehet. Egyik kiesőnek pedig a skótot várom mindenképp.

Fogadni -ha lesz időm- az eredmények alakulásának függvényében fogok.

De ezek a meccsek már most is tetszenek:
11.30 Thornton-Painter ---> Painter @2.20
12:00 Hamilton-Chisnall ---> Chisnall @1.57
12.30 Lewis-Thornton ---> Lewis @1.53
13:00 Pipe-Hamilton ---> Pipe @2.20
14:00 Lewis-Newton ---> Lewis @1.50
15:30 Thornton-Newton ---> Newton @1.83


Messzebb tényleg nem érdemes tekintetni. Például tegnap az eredmények alapján simán lehetett kalkulálni, hogy a csoportmeccsek utolsóján Wade megnyeri egyetlen meccsét, mert Lewisnak már mindegy volt. Ilyenkor kihagy a koncentráció már...


Idézetet írta: szumos Dátum szeptember 25, 2013, 10:50:43


Chisnall és Lewis, volt aki még kiemelkedett pozitív értelemben. Chisnall olyan régóta tartja a jó formáját, hogy valószínűleg nem lesz neki probléma ma bejutni a négy közé. Tegnap 39 darab 180-ast dobott, 99.46-os átlaggal. Ez sokkal több, mint jó.


Hány meccsen dobott 39db 180-ast?

Idézetet írta: georgeboyd Dátum szeptember 25, 2013, 15:40:08
Hány meccsen dobott 39db 180-ast?

8!

(Lewis tegnap 33-at dobott 9-en, többiek 20 körül)

Van még egy érdekesség, csak nem biztos, hogy megyünk vele valamire.

Általában lehet fogadni a mérkőzés magas kiszállójára. Ezt olyan 120 körülire szokták az irodák letenni (over/under). Na most itt nem lehet és élőben sem láttam volna, hogy kitették. Ha valaki valahol találkozik ezzel a lehetőséggel szóljon legyen szíves.
Ugyanis így hogy ennyi meccset játszanak, simán mindenkinek van 120 feletti kiszállója több is (sok). Az utolsó körökben már sorban dobálják.

Viszont olyat lehet tenni, hogy az aktuális legben  40.5 over/under lesz e kiszálló dobás (3 nyílból). 1.80-at fizet. Szerintem ezt érdemes pakolni az első 1-2 kör után minden meccsen. Tétemeléssel meg főleg. A vége felé például már sokkal kevesebbet hibáznak. Nem néztem át minden létező statisztikát, de amennyit időm volt belenézni 2-3 legenként biztos túldobják a negyvenet. Aranybányának tűnik...

Idézetet írta: szumos Dátum szeptember 25, 2013, 16:10:58
Van még egy érdekesség, csak nem biztos, hogy megyünk vele valamire.

Általában lehet fogadni a mérkőzés magas kiszállójára. Ezt olyan 120 körülire szokták az irodák letenni (over/under). Na most itt nem lehet és élőben sem láttam volna, hogy kitették. Ha valaki valahol találkozik ezzel a lehetőséggel szóljon legyen szíves.
Ugyanis így hogy ennyi meccset játszanak, simán mindenkinek van 120 feletti kiszállója több is (sok). Az utolsó körökben már sorban dobálják.

Viszont olyat lehet tenni, hogy az aktuális legben  40.5 over/under lesz e kiszálló dobás (3 nyílból). 1.80-at fizet. Szerintem ezt érdemes pakolni az első 1-2 kör után minden meccsen. Tétemeléssel meg főleg. A vége felé például már sokkal kevesebbet hibáznak. Nem néztem át minden létező statisztikát, de amennyit időm volt belenézni 2-3 legenként biztos túldobják a negyvenet. Aranybányának tűnik...

Na jó!

Chisnallék pont rám cáfolnak. Úgyhogy csak óvatosan.

Idézetet írta: szumos Dátum szeptember 25, 2013, 15:52:39
8!

(Lewis tegnap 33-at dobott 9-en, többiek 20 körül)
Köszönöm, hogy beírtad, Lewis ellen be is húztam az over 2,5-et rá.

Idézetet írta: georgeboyd Dátum szeptember 25, 2013, 16:50:26
Köszönöm, hogy beírtad, Lewis ellen be is húztam az over 2,5-et rá.

Szívesen!

Úgy néz ki -még nem biztos- mára is akad itt a végére az eredmények alakulása miatt egy-két értékes tipp.
Ha a következő körben Lewis megveri Hamiltont, amire szerintem jó esélye van, mert Hamilton nincs annyira jó, mint ahogy jönnek most neki az eredmények, akkor az utolsó mérkőzése -a tegnapihoz hasonlóan- érdektelen lesz számára!
Ellenfele pedig Painter lesz, akinek mindenképp fontos lesz az utolsó mérkőzés, ha kikap, ha nem, az utolsó előtti fordulóban (a körbeverések miatt vagy továbbjutásért, vagy kiesés ellen kell küzdenie majd, ez 90%).
Bizony Painterre most @3.00 a szorzó. Meg kell várni a következő kör eredményeit, s ha Lewis nyer, akkor lehet is tolni Paintert.

Hát úgy néz ki mehet Painter Lewis ellen @3.00-ért!  :ok:
Nem fog már koncentrálni úgy Adrian. El fogja engedni szerintem a meccset. Tegnap is így történt.  ;)

Idézetet írta: szumos Dátum szeptember 25, 2013, 17:39:01
Hát úgy néz ki mehet Painter Lewis ellen @3.00-ért!  :ok:
Nem fog már koncentrálni úgy Adrian. El fogja engedni szerintem a meccset. Tegnap is így történt.  ;)
Ha tudnék küldeni a neten egy láda virtuális sört, akkor áttolnám neked. Köszönöm, hogy beírtad a tippet.

De, hogy ne csak szájkaratés köszönet legyen, majd az unibeten nyomunk egy közös totót valamelyik 12 meccses cuccra, én fizetem, a nyeremény közös, privátban majd kereslek. :beerchug: :beerchug: :beerchug: :beerchug:

Idézetet írta: georgeboyd Dátum szeptember 25, 2013, 18:18:50
Ha tudnék küldeni a neten egy láda virtuális sört, akkor áttolnám neked. Köszönöm, hogy beírtad a tippet.

De, hogy ne csak szájkaratés köszönet legyen, majd az unibeten nyomunk egy közös totót valamelyik 12 meccses cuccra, én fizetem, a nyeremény közös, privátban majd kereslek. :beerchug: :beerchug: :beerchug: :beerchug:

Örülök, hogy profitáltál belőle!  :ok: