Darts fogadások

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: szumos Dátum november 11, 2014, 20:20:02
Én bevállaltam Buntingot -2.5 leggel. Winstanley nagyon szétszórt. Tegnapelőtt azt sem tudta milyen rendezvényen van...

Érték van benne szerintem is, de inkább csak nézem.
Miket raktál még?

Nem igazán jönnek a tippjeim, azért is nem írtam inkább.
Bunting és Kist nálam simának kell lennie. Így ment simán és többféle hendivel is.
Wrightot is bevállaltam. Nehezen bízom újra egy stabil Whitlockban és még bízok Wrightban.
Plusz átvettem tőled az Anderson-Harms magas kiszállóját, miután lecsekkoltam a statisztikájukat. Jó tipp.
Azt hiszem ennyi. A többi élő. :)

Idézetet írta: iLogic Dátum november 11, 2014, 20:29:52
Érték van benne szerintem is, de inkább csak nézem.
Miket raktál még?
Faszák az elemzéseid, köszönjük szépen!

Eddig közöm nem volt a dartshoz, de nagyon színvonalasak az elemzések erre a tornára, jönnek is a tippek szépen, köszi!

Idézetet írta: szumos Dátum november 11, 2014, 20:20:02
Én bevállaltam Buntingot -2.5 leggel. Winstanley nagyon szétszórt. Tegnapelőtt azt sem tudta milyen rendezvényen van...

Gratulálok! Bátor volt, és jól fizetett! :ok:

Idézetet írta: georgeboyd Dátum november 11, 2014, 20:42:50
Faszák az elemzéseid, köszönjük szépen!

Idézetet írta: Laca87 Dátum november 11, 2014, 20:48:32
Eddig közöm nem volt a dartshoz, de nagyon színvonalasak az elemzések erre a tornára, jönnek is a tippek szépen, köszi!

Már komolyan olyan érzésem volt, hogy Eisbar és Szumos olvassa csak el azokat, de így legalább látom, hogy nem "csak" két emberért írom ide a gondolataimat. Köszönöm a visszajelzést :ok:

Egyébként mennyire gyakoriak az ilyen nagy események, hány van egy évben kb.? :)

Nem értem ezt a Winstanleyt. Most sem dobott olyan rosszul, de ezekkel a szektortévesztésekkel a világból kikergeti a a rajongóit. Láttam a 9 nyilas körberohangálását két éve a vb-n. Ez nagyon nem az az ember.

Idézetet írta: Laca87 Dátum november 11, 2014, 21:01:43
Egyébként mennyire gyakoriak az ilyen nagy események, hány van egy évben kb.? :)

Szinte minden hónapban van 1-3 komoly verseny, ahova szorzót is kapunk. Plusz hosszabb lefolyásúak is vannak (heti rendezéssel).

Idézetet írta: Laca87 Dátum november 11, 2014, 21:01:43
Egyébként mennyire gyakoriak az ilyen nagy események, hány van egy évben kb.? :)

Én 3 versenyt tartok számon, amire érdemes fogadni, de mint ahogyan Szumos is írta, sok verseny van.

Idézetet írta: szumos Dátum november 11, 2014, 21:06:01
Szinte minden hónapban van 1-3 komoly verseny, ahova szorzót is kapunk. Plusz hosszabb lefolyásúak is vannak (heti rendezéssel).

Köszi, akkor megéri figyelemmel kísérni. :ok:

#431 november 11, 2014, 21:31:50, iLogic
Idézetet írta: szumos Dátum november 11, 2014, 21:03:59
Nem értem ezt a Winstanleyt. Most sem dobott olyan rosszul, de ezekkel a szektortévesztésekkel a világból kikergeti a a rajongóit. Láttam a 9 nyilas körberohangálását két éve a vb-n. Ez nagyon nem az az ember.

Az a baj, hogy szerintem Ő sem érti saját magát. Ő az egyike azoknak, akiknek a VB-n el se kellene indulniuk.

Na jöhet Kist!
Bevállaltam egy 5-1-et is kis téttel, megérzés alapján @4.00
Plusz Richie kezdéseinél végig nyomom az "első nyíl más" opciót! (Nem 20 és nem T20)!  :ok: @7-8.00-ért

Idézetet írta: szumos Dátum november 11, 2014, 21:33:09
Na jöhet Kist!
Bevállaltam egy 5-1-et is kis téttel, megérzés alapján @4.00
Plusz Richie kezdéseinél végig nyomom az "első nyíl más" opciót! (Nem 20 és nem T20)!  :ok: @7-8.00-ért

Ez igen, gratulálok :ok:

Idézetet írta: szumos Dátum november 11, 2014, 21:33:09

Plusz Richie kezdéseinél végig nyomom az "első nyíl más" opciót! (Nem 20 és nem T20)!  :ok: @7-8.00-ért
Hol lehet ilyet rakni?