Darts fogadások

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


#435 november 11, 2014, 22:02:10, szumos
Végül csak egy szektortévesztése volt a háromból kezdéséből első nyílra, s csak @6.50-et adtak rá. De nem telhetetlenkedem.

Idézetet írta: iLogic Dátum november 11, 2014, 21:46:34
Ez igen, gratulálok :ok:

Én is a -2.5-hez!  :ok:

A formák alapján jó eséllyel Taylor kezd. Ha ő kezd, akkor két "breakkel" 5-0-ázhat! Megfontolandó! Mert @5.50, míg a -3.5 @2.50 és ahhoz is két break kell tőle. A kettő között az a különbség, hogy előbbinél nem veszíthet egy kezdést sem el és a két breaknek az első kettőnek kell lennie. Talán kicsit bonyolult, de megéri ekkora szorzó különbség miatt.

Na ez gyorsan bedőlt!    :crazy:

Idézetet írta: georgeboyd Dátum november 11, 2014, 21:52:38
Hol lehet ilyet rakni?

Bet365-ön utolsó piac, sportingbeten utolsó előtti. 6.50-9.50 szorzókért.  ;)

Kihagyhatatlan: Hamilton 5-4 @6.50  :D

Idézetet írta: szumos Dátum november 11, 2014, 21:57:37
Végül csak egy szektortévesztése volt a háromból kezdéséből első nyílra, s csak @6.50-et adtak rá. De nem telhetetlenkedem.

Ez még így is több, mint dupla pénz. :ok:

Van még esetleg hasonlóan fasza élő taktikád?  :D

Meccs válogatja, de a lényeg, hogy ebben a sportban "sokat fordul a kocka". Bátran lehet tolni a magas szorzókat. A jó fogadásokhoz igazából sok meccset kellene nézni. Mondjuk ez máshol is így van. Akkor tudod, ki van magán kívüli formában, kinek mi az erőssége így tudod éppen melyik magas szorzós választásban van ráció.
Például egyszer összejött valami 17 körüli szorzó, mert egy hosszú lefolyású meccs fele után kicsivel van Gerwen ellen Taylor vezetett három 180-as dobással. Tavaly volt ez talán. Akkoriban Taylor a harmadik nyilat sokszor leváltotta T19-re, van Gerwen meg brutál 180-as dobó, mint tudjuk. Így ez egy nevetséges szorzó volt akkor.
Ugyanígy, ha az látszik, hogy valaki teljesen indiszponált, akkor lehet játszani az első nyilainak a szektortévesztéseire. Mert akkora a szorzó, hogy 1-2 is elég ha összejön.
De, hogy mondjak egy friss dolgot is. Jó pénzért adják a kiszállókat is. D20, D16, más. Ezek az opciók. Tudvalevő, hogy ki mit szeret dobni a duplából. Itt-ott statisztika is van róla. Na most ha néztétek a Taylor meccset, akkor látszódott, hogy az utolsó legnél (vagy utolsó előtti) a kameraman nem tudta hova dob Taylor! Rángatta a kamerát, mert azt hitte a nála gyakoribb D16-ra kerekít, de D20 kerekített. :) Ez egy nem szokványos dolog tőle, amit az irodák nem biztos, hogy gyorsan le tudnak reagálni... Talán érdemes lesz a kezdéseinél, vagy leg lopásokra alkalmas helyzetben, nem a szokásos opciót (D16) választani a napokban... ;)

Idézetet írta: szumos Dátum november 11, 2014, 20:38:19
Bunting és Kist nálam simának kell lennie. Így ment simán és többféle hendivel is.
Wrightot is bevállaltam. Nehezen bízom újra egy stabil Whitlockban és még bízok Wrightban.
Plusz átvettem tőled az Anderson-Harms magas kiszállóját, miután lecsekkoltam a statisztikájukat. Jó tipp.

Megőrülök, ha az én tippem fog belepiszkítani a napodba!
Whitlock-kal kapcsolatban képtelen vagyok reálisan gondolkodni. Amikor 1-1nél kiszállt a D20-szal meg a szimpla léggyel, azt hittem, hogy ez majd lökést ad Neki (és nem azt, hogy az a lökés a szakadékba segíti bele). Én azért bizakodó vagyok, egyre jobban játszott, a VB-n jó lehet.

Idézetet írta: iLogic Dátum november 11, 2014, 22:54:35
Megőrülök, ha az én tippem fog belepiszkítani a napodba!
Whitlock-kal kapcsolatban képtelen vagyok reálisan gondolkodni. Amikor 1-1nél kiszállt a D20-szal meg a szimpla léggyel, azt hittem, hogy ez majd lökést ad Neki (és nem azt, hogy az a lökés a szakadékba segíti bele). Én azért bizakodó vagyok, egyre jobban játszott, a VB-n jó lehet.

Valamiért én is kedveltem. Illetve most sem utálom, de kiesett a kosaramból. Nem az idei, hanem a tavalyi Sydney Mastersen. Nagyon fogadkozott. Még a honlapját is nézegettem. Aztán lélektelenül kiesett. Legalábbis ez maradt meg bennem. Sok pénzem is volt rajta. Írtam is róla, de "cserben hagyott". Idén már csak árnyéka önmagának. A Premier League jövőre abszolút veszélyben van. :(

Ne aggódj, már biztosan nem vesztek.  ;)
Ha az elején nem dobják meg az első legekben az overt, akkor pedig kiszállok fele nyereményért!  ;)

#442 november 11, 2014, 23:05:25, Laca87
Idézetet írta: szumos Dátum november 11, 2014, 22:30:43
Meccs válogatja, de a lényeg, hogy ebben a sportban "sokat fordul a kocka". Bátran lehet tolni a magas szorzókat. A jó fogadásokhoz igazából sok meccset kellene nézni. Mondjuk ez máshol is így van. Akkor tudod, ki van magán kívüli formában, kinek mi az erőssége így tudod éppen melyik magas szorzós választásban van ráció.
Például egyszer összejött valami 17 körüli szorzó, mert egy hosszú lefolyású meccs fele után kicsivel van Gerwen ellen Taylor vezetett három 180-as dobással. Tavaly volt ez talán. Akkoriban Taylor a harmadik nyilat sokszor leváltotta T19-re, van Gerwen meg brutál 180-as dobó, mint tudjuk. Így ez egy nevetséges szorzó volt akkor.
Ugyanígy, ha az látszik, hogy valaki teljesen indiszponált, akkor lehet játszani az első nyilainak a szektortévesztéseire. Mert akkora a szorzó, hogy 1-2 is elég ha összejön.
De, hogy mondjak egy friss dolgot is. Jó pénzért adják a kiszállókat is. D20, D16, más. Ezek az opciók. Tudvalevő, hogy ki mit szeret dobni a duplából. Itt-ott statisztika is van róla. Na most ha néztétek a Taylor meccset, akkor látszódott, hogy az utolsó legnél (vagy utolsó előtti) a kameraman nem tudta hova dob Taylor! Rángatta a kamerát, mert azt hitte a nála gyakoribb D16-ra kerekít, de D20 kerekített. :) Ez egy nem szokványos dolog tőle, amit az irodák nem biztos, hogy gyorsan le tudnak reagálni... Talán érdemes lesz a kezdéseinél, vagy leg lopásokra alkalmas helyzetben, nem a szokásos opciót (D16) választani a napokban... ;)

Köszi  :ok:

A kezdéseinél hogy érted a nem szokásos opciót? T 20, 20, Más, ezekből vmelyik?

Például Wade kedvence a D10 kiszállónak. Ezért is olyan alacsony [email protected] körüli- a "Más" opció. A máson kívül van még D20 és D16 is. Viszont ő úgy kerekít D10-re, hogy 40-re kerekít és rádob a D20-ra. Ha nem jön össze csak akkor dob D10-re... Szóval sokkal jobb érték van a D20-ban, mint a szorzó mutatja: @3.00

A kezdését meg azért írtam az aktuális játékosnak akire fogadunk, mert akkor van nagyobb esély rá, hogy ő dobhat hamarabb kiszállóra. Persze lehet fogadni akkor is, amikor "hátul van". Csak akkor a másik érhet oda hamarabb és az ő kerekítése már más lehet...

Bocs Szumos, talán egyszer vagy max kétszer volt reális esély a magas kiszállóra. Teledobta a táblát 180-asakkal Anderson, így azért elég életképtelenné vált a dolog. 6 leg alatt 5 180-as!

Idézetet írta: iLogic Dátum november 11, 2014, 23:40:38
Bocs Szumos, talán egyszer vagy max kétszer volt reális esély a magas kiszállóra. Teledobta a táblát 180-asakkal Anderson, így azért elég életképtelenné vált a dolog. 6 leg alatt 5 180-as!

Semmi gond! Azért vettem át a tippet, mert én is alátámasztva éreztem.
Soha ne legyen rosszabb napod a tippeket illetően.  :ok:

Idézetet írta: szumos Dátum november 11, 2014, 23:55:08
Semmi gond! Azért vettem át a tippet, mert én is alátámasztva éreztem.
Soha ne legyen rosszabb napod a tippeket illetően.  :ok:

Én nem panaszkodok, a tegnapelőtti napon lenyomtam egy kilenc nyilast a 100%-os tippelésemmel, ráadásul a csoportmeccsek is pluszba hoztak ki. Ha ez sikerülne egy foci BL csoportmeccsen is, hát el se hinném ;D

A mai nap meg már kieséses szakasz lesz, sajnos idáig is eljutottunk. A VB meg még messze van. Valahogyan megpróbálom addig túlélni a napokat.

#447 november 12, 2014, 23:29:28, iLogic
Gerwen - Jenkins: a torna ezen szakaszában már illő lenne magasabb sebességbe kapcsolnia MVG-nek, de azért tartok még annyira a formájától, hogy a 180-asokra nem megyek rá. Pedig ebben a 4,5-es értékben rohadt nagy érték lenne ilyen szorzón. Mindenesetre elnézve a meccseik statisztikáit, azt nem tudom kihagyni, hogy Gerwen száll ki magasabbról @1,5. 7/10.

Norris - Huybrechts: Norris és Huybi kiszállói is eddig nagyon rendben vannak. Ez pedig elég ahhoz, hogy elfelejtsem a mérkőzés győztes fogadást, és maradjak a kiszállóknál. Nagyon jó fogadásnak tűnik az, hogy lesz 126,5 feletti kiszálló, én viszont inkább azt választom, hogy Norris fog magasabbról kiszállni @2. 2/10.

Chisnall - Green: ezt a meccset biztosan kiülöm. Egyik játékost sem tudom még hova tenni, erősorrendet sem tudok itt meghatározni, így ez a legjobb ötletem.

Barney - Brown: az az érzésem, hogy ez drámai meccs lesz. Barney erős közepeset nyújt jelenleg, de benne ennyi van. Brown meg nagyon elkapta a fonalat a Chizzy elleni zakó óta. Ha nem ijed meg Brown, megcibálhatja az oroszlán bajszát, ami akár odáig is fajulhat, hogy leráncigálja a bundáját. Itt egyedül a rutin szólhat Barney mellett, az meg vagy elég lesz, vagy nem, de ilyen szorzón nem érdemes szerintem Barney sikerére rámenni. Szerintem inkább Brown nyer @3,75 1/10 és Brown +3,5-es hendivel nyer @1,72 5/10.

Én meg azon gondolkodtam, hogy nem is lenne hülyeség a Norris-Green-Brown hármast megtenni magasabb kiszállóra. Igazából mindhárman meggyőzőbbek voltak eddig ilyen szempontból. Nem is értem hogy lehet mindegyik underdog!? A szorzók: 2.00-2.25-2.25

Nálam nem ördögtől való mindhárom győzelme is. Bár arra kicsi az esély, hogy egy kombiba bejöjjön, de kettő már nálam nagyon sanszos. Lehet be is vállalom egy 3/2-be. Viszont a Brown +3.5 remek tipp iLogic! Az nálam inkább 8-9/10.

Chisnall szerintem megint elb@lfaszoskodja a kiszállókat. Kevés lehet így a tömeg. Viszont 180-as párbajban azért merném tenni 19 legből. 1.72-ért nem is rossz.

A Mike meccse sötét ló nekem. Eddig csak annyit adott ki magából amit nagyon muszáj. Nem hinném, hogy legyőzhető, de akár 10-1 és 10-9 is lehet ez a meccs. Nálam a legjobb tipp ide a "van Gerwen vezet 6 leg után és megnyeri a mérkőzést". @1.72-ért.

#449 november 12, 2014, 20:38:36, szumos
Norris +2.5 @1.80

Ezt nem tudom hova tenni. Nekem ennyi játékból nem ez jött le... Tolom is.  :ok:
2-3, nincs kezdés hátrány és a tömeg ellenére tartja magát Norris.

Tiszta ideg lettem.  ;D
Kapd össze magad Norris!