Darts fogadások

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: szumos Dátum november 12, 2014, 20:27:03
Norris +2.5 @1.80

Ezt nem tudom hova tenni. Nekem ennyi játékból nem ez jött le... Tolom is.  :ok:
2-3, nincs kezdés hátrány és a tömeg ellenére tartja magát Norris.

Tiszta ideg lettem.  ;D
Kapd össze magad Norris!

Jön fel. Az viszont nem tetszik, hogy Huybinak már van egy magasabb kiszállója (talán 118-as).

Igazad volt iLogic!
Norris kifulladt. Ő ennyi amit láttunk tőle eddig.

Idézetet írta: szumos Dátum november 12, 2014, 20:49:30
Igazad volt iLogic!
Norris kifulladt. Ő ennyi amit láttunk tőle eddig.

A fülemre köthetem az igazamat, ha volt erre a meccsre két választásom, és a rosszat sikerült megjátszanom :D
Huybi lazán vitte a kiszálló H2H-et, bár minden máshogy alakul, ha 161-nél jön zárásnak a bull...
Szerencsére kis tétes játék volt, de rossz veszteséggel kezdeni a szakaszt.

Idézetet írta: iLogic Dátum november 12, 2014, 18:28:01
Gerwen - Jenkins: a torna ezen szakaszában már illő lenne magasabb sebességbe kapcsolnia MVG-nek, de azért tartok még annyira a formájától, hogy a 180-asokra nem megyek rá. Pedig ebben a 4,5-es értékben rohadt nagy érték lenne ilyen szorzón. Mindenesetre elnézve a meccseik statisztikáit, azt nem tudom kihagyni, hogy Gerwen száll ki magasabbról @1,5. 7/10.
Én teszem a Gerwen 4.5 180 felett tippet, szerintem 5 kiesik ma belőle!  :)

Idézetet írta: oakland23 Dátum november 12, 2014, 21:13:50
Én teszem a Gerwen 4.5 180 felett tippet, szerintem 5 kiesik ma belőle!  :)

Szerintem jól teszed, én viszont töketlen vagyok ehhez :D

TiB még nem tette meg, így beteszem ide én:

Grand Slam of Darts: Nyilak újratöltve

Whitlock, Lewis és Winstanley. Mi a közös bennük? Mindannyian izgatottan várják a kieséses szakaszt. Sörrel a kezükben (és gyomrukban), felállva tapsolnak majd egy-egy 180-as, kilenc nyilas, vagy 170-es kiszálló láttán, poénosabbnál-poénosabb táblákat tartva kezükben. Ugyanis nekik már csak ez a szerep jut. És hogy milyen meccseken tehetik ezt meg? Mindjárt megtudhatjátok. Figyelem! iLogic elemzése nyomokban száraz statisztikát tartalmazhat. Elolvasásuk csak sör felügyelete mellett javasolt!

http://www.sportfogadas.org/elozetesek/grand-slam-of-darts-nyilak-ujratoltve

Mindig túlértékelem ezeket a BDO-s játékosokat, aztán meg megy a pofára esés.
Jók-jók nem azt mondom, de folyamatosan ugyan olyan szinten nem tudnak teljesíteni. Mindig elfelejtem. A BDO vb meccsei is teli vannak óriási hullámvölgyekkel.
A PDC ilyen szempontból sokkal stabilabb játékosokkal van teli. Talán azért is mert rengeteg a komoly verseny a naptárban. Hozzászoktak.
Ha megnézitek ezt a Brown gyereket meg Rodriguezt az "utánpótlásból". Hát miket dobálnak már lazán?! Nincs összecsokizva a gatya. Még Norris úgy ahogy küzdött, de Green már csak legyintgetett. Pedig egyiknek sem volt verhetetlen ellenfele. Chisnall ráadásul a felét mutatta abból amit tud. Mi lett volna ha?
Na mindegy. Sok pénzembe került ez a félresiklás.

Brown-nál kivárok kicsit. Ha jól kezd, vállalom a +3.5-et. De óvatoskodom ezek után. Van Gerwennél jól hangzik ez a 180-as over 4.5, de megint minden attól függ mire készteti Jenkins. Ha jól kezd Jenkins, akkor bátran mehet, mert Mighty Mike fölé fog nőni. Fölé kell nőjön! És akkor meg lesz az over is.  ;)

Kikészülök. Nem látom a meccset. Rohadt bet365 szerint még nem kezdődött el :bash:

Idézetet írta: iLogic Dátum november 12, 2014, 22:01:35
Kikészülök. Nem látom a meccset. Rohadt bet365 szerint még nem kezdődött el :bash:

Nekem be van lőve a sportingbet is. 1mp lassabb, de sokkal stabilabb. Nem szerencsétlenkedik annyit, mint a bet365!  ;)

Idézetet írta: szumos Dátum november 12, 2014, 21:55:16
Mindig túlértékelem ezeket a BDO-s játékosokat, aztán meg megy a pofára esés.
Jók-jók nem azt mondom, de folyamatosan ugyan olyan szinten nem tudnak teljesíteni. Mindig elfelejtem. A BDO vb meccsei is teli vannak óriási hullámvölgyekkel.
A PDC ilyen szempontból sokkal stabilabb játékosokkal van teli. Talán azért is mert rengeteg a komoly verseny a naptárban. Hozzászoktak.
Ha megnézitek ezt a Brown gyereket meg Rodriguezt az "utánpótlásból". Hát miket dobálnak már lazán?! Nincs összecsokizva a gatya. Még Norris úgy ahogy küzdött, de Green már csak legyintgetett. Pedig egyiknek sem volt verhetetlen ellenfele. Chisnall ráadásul a felét mutatta abból amit tud. Mi lett volna ha?
Na mindegy. Sok pénzembe került ez a félresiklás.

Brown-nál kivárok kicsit. Ha jól kezd, vállalom a +3.5-et. De óvatoskodom ezek után. Van Gerwennél jól hangzik ez a 180-as over 4.5, de megint minden attól függ mire készteti Jenkins. Ha jól kezd Jenkins, akkor bátran mehet, mert Mighty Mike fölé fog nőni. Fölé kell nőjön! És akkor meg lesz az over is.  ;)

Nem is annyira a BDO-sok képességeivel van baj, mintsem a motivációval. Jelentősen kisebbek ott a pénzdíjak, aki meg komolyan gondolja a darts-ot, az átáll a PDC-hez. Ott könnyebben lesz vki profi, mint a BDO-nál, így viszont a BDO krémjének minősége csökken, és a sztárok is csak olyan átlagosak. Azért engem érdekelt volna egy Martin Adams - Phil Taylor meccs akkor, amikor még csúcson voltak.

Idézetet írta: szumos Dátum november 12, 2014, 22:03:42
Nekem be van lőve a sportingbet is. 1mp lassabb, de sokkal stabilabb. Nem szerencsétlenkedik annyit, mint a bet365!  ;)

Én végigzongoráztam néhány oldalt mire rájöttem, hogy elvileg WillHill-nél is van lehetőség. Addigra viszont bet365 is helyreállt.

7:3-mal mennek pihenni, és könnyen lehetett volna 8:2 is. A hendi már zsebben, de piszkosul izzadok a győzelemért. Szerintem elizgulhatja még Brown (bár most még nem látszódik rajta).

Na megcsinálta!
Sokat köszönhetek Barninak, mert 3 Brown 180-asnál elcsábultam és bevállaltam még az over5.5-et!
Jajj, ha nincs Barni szériája! De lett!  ;D
És még a hendi is jött, meg öcsi-pöcsi Brown is összeszedte magát.  ;)

Ez olyan meccs volt, hogy barátnőmnek se kell egy ideig manikűröst látogatnia. Amikor Brown elrontotta az első két meccsnyilát, éreztem, hogy összeeshet. Fiataloknál ez annyira jellemző. Ha csak 3 leg lett volna az előnye, simán tettem volna egy vaskosabb összeget Barney-ra. Így viszont bíztam a szerencsében. Ha 8:9-re feljött volna a holland, szerintem megnyerte volna a meccset.

Szerintem ezt amúgy direkt csinálják a Bet365-nél... Ezt a véletlen nem indítjuk el a streamet.
Az utóbbi években megszaporodtak a trükkjeik...