Darts fogadások

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Idézetet írta: szumos Dátum november 12, 2014, 22:51:53
Szerintem ezt amúgy direkt csinálják a Bet365-nél... Ezt a véletlen nem indítjuk el a streamet.
Az utóbbi években megszaporodtak a trükkjeik...

Akkor nincsen baj, ha nem lépek ki két meccs között. És igazából ezért se értem a dolgot. De köszi a sportingbetes tippet, most ott nézem :ok:

Gallyra tette a napomat MVG. Nagyon gyenge. Nüanszokon ment el a tippem (talán 2-vel), de nem ilyen 110-es kategóriának kellene a legmagasabbnak lennie. 

#467 november 14, 2014, 01:43:50, iLogic
Smith - Kist: először nagyon rámozdultam a Smith -2,5-re v@1,83, de csak amiatt, mert azt hittem, hogy nagyjából 1,4-1,5-re árazták be azt, hogy Smith szerzi a több 180-ast. Erre azonban 1,72-ot fizetnek, szinte hihetetlen. Kist a tornát megelőzően meggyőzően dobált 180-akat, de valahogyan itt ez hiányzik belőle. Smith viszont a legutóbbi meccsén csak egyet szerzett, ma kidobhatja magából azokat, amik benne maradtak. Smith dobja a több 180-ast @1,72. 6/10. Eredmény: 7:2.

King - Anderson: ezt a meccset nagyon nem érzem. King elég pióca üzemmódban van, Fortuna kisasszony már feldobta neki néhányszor a szoknyáját, és itt a legnagyobb kérdés, hogy tegnap este is együtt háltak-e. Jónak tűnik a 126,5 feletti kiszálló, de nekem még Anderson 5,5 feletti 180-asa is. Nem várom azt, hogy Gary ma kiesik, volt egy rossz meccse a csoportban, de egyébként meggyőző volt. H2Hben is 20:4-re vezet, így bár nem szeretem ezeket az alacsony szorzókat, nem cifrázom itt a fogadási lehetőségeket, rakom, hogy Anderson nyeri a meccset @1,28. 7/10.

Taylor - Wright: ezt a -3,5-et szerintem nagyon benézték. Wright nem azt a színvonalat hozza eddig, ami elvárható lenne tőle, viszont Taylor remekel. Egyszerűen nem hiszem azt, hogy a Taylor -3,5 @1,83 elmenne. 7/10. Jelenleg már csak 1,72-re adják, de szerintem még így is vállalható.

Bunting - Wade: itt annyira szélsőséges eredmények is kijöhetnek, hogy a tippem csak a szorzónak szól. Bunting jól játszott ezen a tornán, Wade pedig eddig a tornáig. Itt már volt egy kihagyása, Bunting ellen ezt nem igazán teheti meg. Szűknek érzem a +1,5-es hendit, én így inkább Bunting győzelmével vagyok @2. 1/10.

Üdv Emberek!

Én a Smith-Kist meccsen szoros csatát várok/remélek. Jól belőtt a határ. Nekem legvalószínűbb egy 10-7-es, vagy 10-8-as Smith győzelem. Mindketten nagyon szép átlaggal rendelkeznek az első 9 nyílból. Ez több, mint egy tripla körönként. Hamar kiszállóra érhetnek ezáltal, így extra kell az ellenféltől a kezdés elvételéhez. Kiszállóban ugyan jobb százalékkal rendelkezik az angol, viszont minimális megingással, kevés hullámvölggyel, stabilan játszik a holland. Azaz ezen a tornán hozta amit tud. Így ha nem produkál valaki "űrdartsot" :D, vagy nem múlja rettenetesen alul magát, akkor leeshet az over16.5 leg @1.83-ért! 7/10-re taksálom. 180-asokra nem merek fogadni, mert mindketten jó dobói a maximumnak, de ezen a tornán talán csak Simth-nek volt ilyen szempontból jó meccse. Azt hiszem egy. Szóval abban bármi megeshet és annak az ellenkezője is.

Ami esetleg érdekes lehet még az a kiszálló. Az irodák 126.5 körül tették le. Na most ha egy játékos jó az első 9 nyílból, az egyben azt is jelenti, hogy talán kevesebbet van rászorulva a magas kiszállókra. Ha az ellenfele is jó, akkor meg ritkábban is adódik meg ez a lehetőség amikor hátulról dob valaki (nem ő kezdi a leget). Mindkettő jó játékos, nem véletlen vannak itt, de azt mondom: egy magas kiszálló esélye ezzel drasztikusan le is csökken. A statisztika szerint is ketten együtt eddig a hat meccsen 1x dobták ezt meg. Smith, éppen 127-el. Ezért szerintem egy 6/10 erejéig van keresnivaló egy under 126.5-es tippben @1.83-ért.

Smith-re biztosan nem teszek, mert keveslem a szorzót, de megvárom ki kezdi a dobást és a kezdőre egy 10-7-es, a hátsó emberre pedig egy 10-8-as tippet mindenképp bevállalok, mert szerintem a breakelő játékos néhány leggel a vége előtt már végig viszi az előnyét. Hát hogy jól okoskodom e, nem tudom, de azért 7.00-15.00 szorzóért már megéri drukkolni. Persze azért a két under fő tippem kap kicsit több tétet.  ;)

Látszólag Andersonnak nem jelenthet problémát King legyőzése, annyival jobbak a mutatói. Viszont King is elég öreg róka már. Tudja mikor mennyit kell kiadnia magából, s láthatjuk, hogy ebben az évben sokkal komolyabban veszi a versenyzést. Nekem ő sötét ló. Úgy érzem ezért kemény dió lesz. Folyamatosan jobb játékot nyújt, nem vagyok biztos benne, hogy nem nő fel Anderson mellé. Ezért túlzónak érzem a skót favorit oddsát. Bár ellene sem tennék, de a King +3.5 @1.72-ért nálam 9/10. Reméljük ők is így gondolják.

Őszintén szólva én sem hiszek Wright győzelmében. Nagyon lógatta az orrát szorongatott helyzetekben. Nem az igazi a testbeszéde. Már pedig Taylor ellen lesz ilyen helyzet bőven! Azért ennél alacsonyabb szórzót érdemelne. Szerintem is nagyon jó tipp a Taylor -3.5 @1.72-ért, de szerintem már az elején meg lesz a leg előnye az öregnek. Így a dupla eredmény Taylor/Taylor (6 leg után és végeredmény) @1.80-ért szintén erős tipp!

Érdekes a 180-as összesített határra leadott 7.5 is. Taylor eddigi formáját nézve és azt, hogy Wright keze bármikor elsülhet, inkább 1 egységgel magasabban lenne ennek a határnak a helye. Persze az irodák kalkulálták azt is, hogy rövid lesz ez a meccs. Minden esetre van érték benne.

Ami még nagyon tetszik, hogy Taylor dobja az első 180-ast. Na az ő keze nem remegős. Wrightnak szerintem kell egy kis idő, hogy felvegye a ritmust. 1.72-ért annyira tetszik ez nekem, hogy ez lesz a fő tippem!  :ok:

Azért a srácok is megvárták, amíg Szumos megérkezik ;)
Már csak a tippeknek kell sülniük!


Idézetet írta: szumos Dátum november 13, 2014, 19:55:59
Látszólag Andersonnak nem jelenthet problémát King legyőzése, annyival jobbak a mutatói. Viszont King is elég öreg róka már. Tudja mikor mennyit kell kiadnia magából, s láthatjuk, hogy ebben az évben sokkal komolyabban veszi a versenyzést. Nekem ő sötét ló. Úgy érzem ezért kemény dió lesz. Folyamatosan jobb játékot nyújt, nem vagyok biztos benne, hogy nem nő fel Anderson mellé. Ezért túlzónak érzem a skót favorit oddsát. Bár ellene sem tennék, de a King +3.5 @1.72-ért nálam 9/10. Reméljük ők is így gondolják.

Ezzel nagyon egyetértek, de úgy voltam vele, hogy King-nek tényleg rengeteg szerencséje volt a csoportban. Nem tarthat ez ki végig! 3 döntőleges meccset nyert meg. Szinte hihetetlen.
10:9-től 10:0-ig bármely eredményt el tudom képzelni, a 10:0-át azért nem full komolyan, de szinte biztos vagyok abban, hogy Gary megoldja. Leginkább a 10:7 és 10:8 a legtutibb, de amilyen paraszt King velem, ha ezt tenném, megmaradna 6-on :D

A Wade-Bunting meccset lehet, hogy csak nézni kellene... ;D
Ahogy a szorzók mutatják, ott bármi lehet és egy hajszálnyit én is esélyesebbnek érzem Wade-et. Aztán megláttam, hogy a legeket 16.5-ös határra tették. Ezt nekem találták ki!
Igaz csak @1.66, de ezeket a játékosokat az utóbbi időben senki nem veri "tönkre". Remélem egymással sem bírnak majd.  ;)

Idézetet írta: szumos Dátum november 13, 2014, 20:43:32
A Wade-Bunting meccset lehet, hogy csak nézni kellene... ;D
Ahogy a szorzók mutatják, ott bármi lehet és egy hajszálnyit én is esélyesebbnek érzem Wade-et. Aztán megláttam, hogy a legeket 16.5-ös határra tették. Ezt nekem találták ki!
Igaz csak @1.66, de ezeket a játékosokat az utóbbi időben senki nem veri "tönkre". Remélem egymással sem bírnak majd.  ;)

Én is szimpatizáltam az overrel, de aztán rájöttem, hogy ugyanez a gondolatmenet vitt bele a Bunting - Anderson meccsbe is :D Kétszer meg engem nem fognak megszívatni, marad Bunting. Én azt se gondolom, hogy sok lenne ott a 180-as, szerintem magasra vágták azt a határt. De ebben is annyira bizonytalan vagyok, hogy tényleg a legjobb fogadás, amit be mertem ide vállalni, az Bunting győzelme. Ebben is viszont annyira biztos vagyok, hogy amennyiben Wade-re lett volna 2-es szorzó, rá fogadtam volna.

Idézetet írta: iLogic Dátum november 13, 2014, 20:29:36
Ezzel nagyon egyetértek, de úgy voltam vele, hogy King-nek tényleg rengeteg szerencséje volt a csoportban. Nem tarthat ez ki végig! 3 döntőleges meccset nyert meg. Szinte hihetetlen.
10:9-től 10:0-ig bármely eredményt el tudom képzelni, a 10:0-át azért nem full komolyan, de szinte biztos vagyok abban, hogy Gary megoldja. Leginkább a 10:7 és 10:8 a legtutibb, de amilyen paraszt King velem, ha ezt tenném, megmaradna 6-on :D

Igazából ez megy neki már egy éve. Valamit visszavett tőle a sors a Wade elleni meccsel. Másrészről megdolgozik a szerencséjéért. Meglátjuk Anderson mennyire lesz ellenállhatatlan.

Közben Kist megroggyant itt a végére. Sikerült visszamentenem nullára ezt a meccset a látványos szétesésével. Kár érte. Megcsinálta a sanszot magának.  :bash:

Idézetet írta: szumos Dátum november 13, 2014, 20:43:32
A Wade-Bunting meccset lehet, hogy csak nézni kellene... ;D
Ahogy a szorzók mutatják, ott bármi lehet és egy hajszálnyit én is esélyesebbnek érzem Wade-et. Aztán megláttam, hogy a legeket 16.5-ös határra tették. Ezt nekem találták ki!
Igaz csak @1.66, de ezeket a játékosokat az utóbbi időben senki nem veri "tönkre". Remélem egymással sem bírnak majd.  ;)
Sydney-ben augusztus végén azt hiszem 10-4-re nyert Bunting.

Idézetet írta: georgeboyd Dátum november 13, 2014, 20:56:34
Sydney-ben augusztus végén azt hiszem 10-4-re nyert Bunting.

Pontosan annyi. Az egy darts népszerűsítő bemutató verseny. Persze azért pénzdíjas. Mindig kétséges ki veszi komolyan. Plusz az a verseny a nyári egy hónapos szünet (augusztus) utáni első torna. Buntingnak meg kellettek a győzelmek idén nagyon, hogy közelebb kerüljön a PDC-n belül a "húsos fazékhoz". Ez a verseny most más. Meg azót lenyomtak már pár tornát.  ;)

Kiszedtem Anderson győzelmét, hogy majd az lesz ma a legkönnyebb tippem  ;D
Szenved csak kiszállóknál, látszik rajta, hogy ezt Ő is érzi. Csoda kellene, hogy nyerjen.

Szumos, jó tipp volt a +3,5, gratulálok!

#479 november 14, 2014, 03:15:03, csacsa44
Idézetet írta: soptei.gergo Dátum november 13, 2014, 21:32:40
........

Megértelek, de tudod: ezt inkább a gumiszobában!