Darts fogadások

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: szumos Dátum november 13, 2014, 19:55:59
Látszólag Andersonnak nem jelenthet problémát King legyőzése, annyival jobbak a mutatói. Viszont King is elég öreg róka már. Tudja mikor mennyit kell kiadnia magából, s láthatjuk, hogy ebben az évben sokkal komolyabban veszi a versenyzést. Nekem ő sötét ló. Úgy érzem ezért kemény dió lesz. Folyamatosan jobb játékot nyújt, nem vagyok biztos benne, hogy nem nő fel Anderson mellé. Ezért túlzónak érzem a skót favorit oddsát. Bár ellene sem tennék, de a King +3.5 @1.72-ért nálam 9/10. Reméljük ők is így gondolják.

Ha ezt előbb olvasom, tuti megrakom, akár 2-2nél  :ok:

Na gyerünk Wade mar csak te kellenel... :help: :help: :help:

De meg szívatott a Bet365 - már megint!
Wade 180-asait 2.5-re tette le. A statisztikájukban pedig 2 szerepelt. Gyorsan be is toltam az overt, pedig szoktam ellenőrizni amit írnak, de most nem tettem... Persze, hogy csak egy volt neki valójában.... :tickedoff:
Halkan jegyzem meg: ez náluk egy jó ideje rendszeres.  :knuppel2:

Na de Wade már meg is dobta a hármat! ;D

Idézetet írta: szumos Dátum november 13, 2014, 23:24:05
De meg szívatott a Bet365 - már megint!
Wade 180-asait 2.5-re tette le. A statisztikájukban pedig 2 szerepelt. Gyorsan be is toltam az overt, pedig szoktam ellenőrizni amit írnak, de most nem tettem... Persze, hogy csak egy volt neki valójában.... :tickedoff:
Halkan jegyzem meg: ez náluk egy jó ideje rendszeres.  :knuppel2:

Na de Wade már meg is dobta a hármat! ;D

Ilyen esetben egyébként lehet náluk panaszkodni. Ha az angolok ügyfeleseket látogatod meg, jó eséllyel adnak hasonló értékben egy kis bónuszt. Én már többször nyaltam be ilyet, mindig megkérnek, hogy amennyiben van közvetítés a meccsről, ellenőrizzem én is az állást, de mivel ők (is) hibáztak, ezért jöhet a bónusz :)

Viszont grat a szerencsédhez!

Ma Anderson velem csúnyán kitolt, a legkisebb szorzóm ment el ;D

Viszont barátnőm lánypajtásait kellett pesztrálnom, mert kicsit felöntöttek a garatra, így nem láttam az utolsó két meccset. Van olyan, amit érdemes megnézni?

A Wade-Bunting összecsapást mindenképpen.  :ok:


Chisnall - Brown meccsre beszálltam:

Brown 180-as dobásai 6.5 felett 1,80

#487 november 14, 2014, 22:29:33, iLogic
Most tudtam csak gép elé ülni. >:(

Elemzésre már nincs időm, ezért csak megérzésre játszottam gyorsan:

Chisnall - Brown: ez lesz Brown-nak a végállomás szerintem. Viszont a csoportkörös 5:1 minden volt, csak reális nem. Ha most Brown nem tojik be, szerintem könnyen szorossá teheti a meccset. De szerintem ahogy Chizzy nagyobb előnyre szert fog tenni, Brown elveszti a fejét. Chizzy -2,5 leggel is nyer @1,8. 5/10

MVG - Huybi: még mindig nem tetszik MVG, ráadásul gyakrabban vált le T19-re és T18-ra, nagyon adja magát az, hogy 8,5 alatt lesz a 180-asainak száma. Délelőtt amikor nézegettem, még 1,72 volt, arra nagyon rá akartam menni, mostanra viszont csak 1,66, de én bevállalom. Én igazából azt sem értem, magasabb kiszállóra miért MVG a favorit, épp ezért kiszedtem inkább azt, hogy 137,5 felett lesz a legmagasabb kiszálló @1,83. Mindkettőre 5/10-et engedtem el.

Érdemes volt kapkodni ;D
Chizzy teljesen formán kívül van, vagy Brown ilyen jó (most tudtam csak bekapcsolni a stream-et)?

Grat Szumos a tippedhez, könnyen jött!

Látható volt, hogy ezen a színvonalon Brown-nak még sok egy ilyen meccs. Ahogy beindult Chizzy, elkezdett hibázni. 2,75-on fogadtam is rá gyorsan 11-13-nál, aztán majdnem szívbajt kaptam a 26. legben ;D
Jó meccs volt, Brown előtt nagy jövő áll. Nekem nagyon MVG 2.0 érzésem van, de azt se zárom ki, hogy jobb lesz, mint a holland.

Szumos, mit gondolsz Huybi magasabb kiszállójáról? Egyszerűen nem értem, miért a hollandot favorizálják ott. Bár vegyes érzésekkel fogadnék arra is, már így is 2 fogadásom van oda :D

Néztem egy darabig, aztán együtt a magyar meccsel is. De aztán még barátnőm is el kezdett beszélni hozzám, arra is figyelnem kellett. Így a dartsot végül csak követtem.  :D
A hullámvölgyek megvoltak, az biztos.  ;D

Idézetet írta: iLogic Dátum november 14, 2014, 21:36:58
Grat Szumos a tippedhez, könnyen jött!

Látható volt, hogy ezen a színvonalon Brown-nak még sok egy ilyen meccs. Ahogy beindult Chizzy, elkezdett hibázni. 2,75-on fogadtam is rá gyorsan 11-13-nál, aztán majdnem szívbajt kaptam a 26. legben ;D
Jó meccs volt, Brown előtt nagy jövő áll. Nekem nagyon MVG 2.0 érzésem van, de azt se zárom ki, hogy jobb lesz, mint a holland.

Könnyen? 2-8-nál mindenre gondoltam, csak a könnyűre nem. De amúgy éreztem, hogy ez még szoros lehet a végére, de most nem élőztem rá.  ;)

Idézetet írta: iLogic Dátum november 14, 2014, 21:40:09
Szumos, mit gondolsz Huybi magasabb kiszállójáról? Egyszerűen nem értem, miért a hollandot favorizálják ott. Bár vegyes érzésekkel fogadnék arra is, már így is 2 fogadásom van oda :D

Én most nem érzem nagyon aránytalannak a szorzót. Eddig kiváló volt a belga a magas kiszállóknál, részben ez teremtette meg az over 137.5 értékét. De ennyi legnél egy bemelegedett van Gerwen-ben 50% az esélye egy 160 feletti kiszállónak. Szóval a sok leg miatt helytálló az arány. Persze meg lehet próbálni.

#493 november 14, 2014, 22:03:31, iLogic
Idézetet írta: szumos Dátum november 14, 2014, 21:41:36
Néztem egy darabig, aztán együtt a magyar meccsel is. De aztán még barátnőm is el kezdett beszélni hozzám, arra is figyelnem kellett. Így a dartsot végül csak követtem.  :D
A hullámvölgyek megvoltak, az biztos.  ;D

Könnyen? 2-8-nál mindenre gondoltam, csak a könnyűre nem. De amúgy éreztem, hogy ez még szoros lehet a végére, de most nem élőztem rá.  ;)

Én azt hittem, az overed Achilles-sarka Brown legjeinek a száma lesz. Azzal a második pihenős 2:8-cal már sejtettem, hogy jó lesz a tipped, de nem láttam a meccset addig, így ez csak megérzés volt. Aztán amit onnantól láttam a következő 4-5 legben, teljesen biztossá tett abban, hogy befutott a tipped. Ezért írtam, hogy könnyen :D

MVG már a kocsmában van :D 12:3, eszméletlen  :o