Darts fogadások

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


9 nyilas Huybitól! :beerchug:

Vlaki be tudja linkelni a 9 nyilast? :)


Én végül a focit választottam a második meccs helyett.
Sajnos beérett a holland lagymatag játéka. Egy forintot nem tettem volna a kopaszra, de nem erre számítottam azért. Végül a Hurrikán dobta meg a kiszállós over tippet is. Jól érezted az esélyt iLogic.  :ok:
Holnap folyt.köv.

King és Huybi 180-asaihoz mit szóltok? BetVictoron lehetne raknom, hogy Kingnek legalább 7, Kimnek pedig legalább 8 lesz belőle. Láttok benne értéket?

Ezt alaposan benéztem.
Tegnap "összeomlott az időbeosztásom", ma meg szentül hittem, hogy csak este lesznek majd a meccsek.  :crazy:
Hát nem. Chisnall már döntős is, Taylor meg nemsoká kezd!
Sőt! Már csak az élő oddsokat látom. Fasza. :wall:

http://www.origo.hu/sport/20141202-mar-dartsban-is-felmerul-a-doppinggyanu.html

Nem tudom miért olyan meglepetés ez? Nem Burnett, hanem hogy itt is vannak nyugtatók, teljesítményfokozók, stb. Ha nem lennének, miért lenne szükség felügyelő szervre? (http://www.thedra.co.uk/) Túl van ez dimenzionálva. Nem mostani probléma ez. Az eset pedig egyáltalán nem is biztos. Burnett elmúlt féléves eredményeiből ítélve valószínűtlen...  ;D


De milyen jól mulattak, egy agresszív tekintetet nem látni, röhögő fejek, sörök a kézben, ilyen párnacsata feeling  :laugh:

Poénnak indult ez. Hülye poénnak. Idióták.

Ha jól hallottam a BDO döntő közvetítés alatt, Alan Norris és Tony O'Shea is átjönnek a PDC-be.

Idézetet írta: Greipel Dátum január 11, 2015, 20:22:28
Ha jól hallottam a BDO döntő közvetítés alatt, Alan Norris és Tony O'Shea is átjönnek a PDC-be.
De minek? :bash:

Zajlik a hétvégén az Unibet Masters. Amolyan szezonnyitó verseny. Jobbnak láttam kivárni, ezért "nem harangoztam be". Ilyenkor sokan alul motiváltak. Nem okoztak csalódást az első nap, tényleg kicsit tompa még a versenyszellem. Volt 1-2 kirívóan rossz teljesítmény is. A többiek viszont azért a szintet hozták ahogy néztem.
Egyetlen játékos lógott ki a sorból felfelé igazán: ez Chisnall.
71%-al dobta a kiszállót és bő 106-os átlagja volt. Ez remek!
Délután 14:45-re van kiírva Van Gerwen ellen. Ha mindketten hozzák a tegnapi formát, simán benne van az angol győzelme! Szorzója @4.33, ami a tegnapiakat elnézve nagy értéket hordoz.
Gondolom az elbaltázott vb után dolgozik benne a bizonyítás vágy. Jó tavasza lehet így.  ;


Ne idegesítsetek már! Sehol semmi? Kicsit lelépek és már senkinek semmi véleménye, linkelni valója!?  ;D
World Grand Prix van emberek! Hajrá!  :ok:  :beerchug:

Mondjuk én is jókor jövök... Pont ilyen "hülye meccsekre".  :D

Rögtön elsőre itt van ez Jamie Lewis gyerek. Szerintem mondjuk kikap, na de annyira nem kutyaütő azért. 1 szettet adjunk neki! @1.50