Darts fogadások

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


European Tour: Nyári szünet előtti utolsó torna

A pénteki nap folyamán megkezdődött Düsseldorfban az European Tour újabb hétvégi versenye, az European Darts Open! A 10 állomást magába foglaló versenysorozatnak ez már a hatodik etapja, ahol a 16 kiemelt playerrel az a 16 játékos fog megküzdeni, akik az előselejtezőt sikerrel vették! Itt olvashatod tovább!



Kyle Anderson, who would have been the 28th seed, withdrew from the tournament after being unable to secure a British visa. As a result, Cristo Reyes moved into the top 32 seeds, and 2004 runner-up Kevin Painter qualified through the Pro Tour.

Ezt a szívást.  >:( Így lemaradni a vb-ről...

Idézetet írta: Greipel Dátum november 28, 2016, 09:39:37
Kyle Anderson, who would have been the 28th seed, withdrew from the tournament after being unable to secure a British visa. As a result, Cristo Reyes moved into the top 32 seeds, and 2004 runner-up Kevin Painter qualified through the Pro Tour.

Ezt a szívást.  >:( Így lemaradni a vb-ről...

Pedig mostanság kicsit komolyabb player, mint Painter...

Ma veszi kezdetét a PDC Q-School, ahol a 64-en kívüliek nyerhetnék 2 évre szóló tour-kártyát. 4 napig tart.. 29-en szerezhetnek, Sportingbeten lehet is rá fogadni. Szinte mindenki 2 és 3-as odds felett van és van köztük jópár eléggé tuti. Aki használja az irodát (én nem) az most megszedheti magátnagyon sima potya pénzekkel. Aspinall, Frost, Kellett eléggé tutinak néznek ki így elsőre.

Február 2-től kövessétek a Premier League eseményeit a Sport TV-n!!

Idézetet írta: Greipel Dátum január 18, 2017, 12:19:11
Ma veszi kezdetét a PDC Q-School, ahol a 64-en kívüliek nyerhetnék 2 évre szóló tour-kártyát. 4 napig tart.. 29-en szerezhetnek, Sportingbeten lehet is rá fogadni. Szinte mindenki 2 és 3-as odds felett van és van köztük jópár eléggé tuti. Aki használja az irodát (én nem) az most megszedheti magátnagyon sima potya pénzekkel. Aspinall, Frost, Kellett eléggé tutinak néznek ki így elsőre.

Ezek közül egyik sem járt még a közelében sem... Kellettnek kellett volna ma még 2-vel több meccset nyernie.

Ugyanakkor Part, Burnett, Baxter és Nicholson is visszaszerezték a helyüket.

Van Gerwen hazavitte a kupát :)

! No longer available

The Masters: Indul az új évad

Az előttünk álló hétvégén elstartol a PDC 2017-es szezonja. A sok darts-rajongó már alig várja, hogy szűk egy hét múlva kezdetét vegye a Premier League, ám ezt még megelőzi a "The Masters" névre keresztelt három napos torna, melyen hagyományosan a PDC ranglistájának első 16 helyezettje indulhat. Olvasd tovább ITT!



http://www.sport1tv.hu/Hirek/hu-HU/2017/02/14/dar_ukopen_matchplay

Ez az!

(Mondjuk én inkább a Grand Slamet adnám a helyükben, ahol BDO-sok is indulnak, vagy a World Grand Prix-t, ahol dupla beszállóval kezdenek. A World Matchplay helyett. De felesleges telhetetlennek lenni, már ez is nagy előrelépés, így tovább!  :beerchug:)

Eddig a mai PL forduló alatt jó fosul állok.. Andersonnál éreztem már, hogy jön a lejtő... :D

Anderson  :D :D :D :D :D
Ez hihetetlen. Azt mindig is tudtam, hogy Hogan veszélyes ellenfél, ismerem a BDO-ból és a korábbi UK Openekről, na de ez...  ;D :o :o :o