Darts fogadások

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


MvG-nek szurkolok, de tegnap Wright megérdemelte volna. Máskérdés, hogy az elődöntőben meg inkább Taylor, de a győzelmeket nem "érdem" alapján osztogatják. Mindenestre nekem meglepő volt, hogy Gerwen magához képest egyáltalán nem játszott jól és nem tűnt legyőzhetetlennek, mint a VB-n, ahol egyszerűen bedarált mindenkit.

Az elődöntőre visszatérve nekem úgy tünt, hogy a fütty, inkább Taylor papát zavarta meg, mutatta Wrightnak is, hogy ne foglalkozzon velük és a közönségre is volt egy érdekes kinézése. Az utolsó legben nem is tudta már odatenni magát rendesen.

Ja, durva, nem tartott sokaig a dolog.. :)
Sot, elment 7hibatlan nyilig Rob Cross ellen es a 8. a T7-be ment... Eleg komoly ez, hogy igy ossze tudja kapni magat egy ilyen komoly pofon utan. Izgalmas lesz a páros Garyvel MvG es Barney ellen remelem osszejon egy donto. Es ugye adja a sport tv, szoval kovethetjuk vegig :D

85-ös átlagot én dobok a 4. feles után, szóval továbbjutunk  :D ;)

Bár főoldali poszt idő hiányában nem születik most róla, de ne feledjétek, hogy ma és holnap rendezik a Dubai Darts Masters elnevezésű mini népszerűsítő tornát! Igazából a pénzdíjakon kívül komolyabb tétje nincs, így aki szeret dartsra fogadni, azért óvatosan a tétekkel! :)

Idézetet írta: robmiller Dátum május 24, 2017, 09:05:42
Bár főoldali poszt idő hiányában nem születik most róla, de ne feledjétek, hogy ma és holnap rendezik a Dubai Darts Masters elnevezésű mini népszerűsítő tornát! Igazából a pénzdíjakon kívül komolyabb tétje nincs, így aki szeret dartsra fogadni, azért óvatosan a tétekkel! :)

Az osszes meccs (de foleg az elso 3) mehet szerintem overbe (16.5), elszorakoztatjak a kozonseget jo kis hosszu meccseken :D egy 10-7 azert benne van mindben boven.

A World Cup of Dartsrol elotte szerdan osszeszedek majd par gondolatot, viszont az tuti h Zoli es Jani tudnak olyan koncentraltan es jol jatszani, hogy verhetik Partekat boven hogy utana osszejojjon egy meccs Suljovicek ellen :D

Anderson - Wright

Hat lehet bevillant most Snakebitenak a 3 rontott dupla utan, hogy tud o 6ot is hibazni :( es nem is lett 9-9, onnantol siman huzta Gary. Nagyon-nagyon mentalis jatek ez.

Az elmult napokban, inkabb hetekben en is dobaltam ossze-vissza mint aki most all oda eloszor, aztan kihagytam vagy 4 napot es ma vegre megvertem a trainert, landolt 2db 180 meg 25%kal kiszalloztam...Az elmult hetekben meg volt olyan, hogy 10% alatt volt ez...

Idézetet írta: Kampós Dátum május 26, 2017, 16:09:16
BDO World Trophy kezdődik ma, ami a másik szervezet 2. legnagyobb versenye, lesz róla elemzés? Thx! Mondjuk tudok magamtól is halászni az ottani zavarosban, de nem rossz, ha látom más véleményét is. :)

Sajnos BDO-val nem foglalkozom egyáltalán. Eleinte kedvem sem volt hozzá, most pedig konkrétan a PDC is versenyekre is alig van időm olykor...idővel lehet rágyúrok majd, de az sajnos nem a közeljövőben lesz. :( Sorry!

Duzza-n kívül nem nagyon fogadtam még BDO-ra, na talán Noppert szerepelt még párszor szelvényemen, ott szerintem még annyira nem tudjuk a háttérinfókat, mint esetleg a PDC-ben, még annyira sem látjuk a versenyeket évközben mint a nagyoknál, nálam az általában nobet kategória pont emiatt.

Idézetet írta: peshark Dátum május 26, 2017, 16:48:49
Duzza-n kívül nem nagyon fogadtam még BDO-ra, na talán Noppert szerepelt még párszor szelvényemen, ott szerintem még annyira nem tudjuk a háttérinfókat, mint esetleg a PDC-ben, még annyira sem látjuk a versenyeket évközben mint a nagyoknál, nálam az általában nobet kategória pont emiatt.

Igen, többek között ezek az indokok többek között nálam is szerepet játszanak. Sajnos színvonalban, marketingben, háttérinfoban közelében sincs a PDC-nek..:(

Idézetet írta: robmiller Dátum május 26, 2017, 17:00:10
Igen, többek között ezek az indokok többek között nálam is szerepet játszanak. Sajnos színvonalban, marketingben, háttérinfoban közelében sincs a PDC-nek..:(

Tudnak ott azért jó meccseket játszani, főleg az említett játékosok (meg még Paul Hogan, Martin Adams, Darryl Fitton, Scott Waites), csak valahogy a szervezés nem az igazi, főleg mikor megszokod a pdc-s játékvezetőket és utána a vékonyhangú bdo-s ember üvölti a 180-at, na az annyira nem kellemes érzés  :bash:  :D

Számomra hiányzik belőle a show. A közönség tombolása. Ott mihelyt kicsit belekezdene a nép, már jön a "Thank you, thank you, ladies and gentleman please, thank you!"....semmi sava, borsa az egésznek sajna :( Meg kell hagyni, hogy Taylor papáék 1992 körül nagyon megálmodták ezt az új szervezetet. S a darts globális szintű népszerűsége gyakorlatilag a PDC-nek köszönhető.

Ez a walk on szimbolizálja nekem a PDC hangulatát. Utánozhatatlan!  ;D Totális házibuli :D

https://www.youtube.com/watch?v=sCfjattmCBE

Igen, teljesen más a hangulat és az sokat jelent.

Ez az ember a vb fénypontja volt, még ha csak 2 meccset is játszott, ezután Wright bevonulása kispista volt, bár emberünk azt is végig táncolta  :redchug:  ;D Már csak van den Bergh kellett volna, hogy toljon egy elsőköröst Hendriksszel, és lehet több táncot láttunk volna mint játékot  ;)

Idézetet írta: peshark Dátum május 26, 2017, 17:38:06
Igen, teljesen más a hangulat és az sokat jelent.

Ez az ember a vb fénypontja volt, még ha csak 2 meccset is játszott, ezután Wright bevonulása kispista volt, bár emberünk azt is végig táncolta  :redchug:  ;D Már csak van den Bergh kellett volna, hogy toljon egy elsőköröst Hendriksszel, és lehet több táncot láttunk volna mint játékot  ;)

És akkor Petersen berobbant volna végszóra egy jó kis Waka waka-val!  :beerchug:

Bizony, jövő héten a csapat vb-n láthatjuk, bár ott nem emlékszem hogy a saját zenéjükre jönnek-e, feltéve ha túlélik az első kört, és nem hiszi el megint Devon h megdobta a meccsnyilat... :redchug:

2017 PDC World Cup of Darts Tippjáték

Tippelj a Darts csapat-vb mérkőzéseire, s a legjobb tippelő értékes nyereményben részesül.

Nyeremény: 15€ Skrillen keresztül