Darts fogadások

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: Kampós Dátum június 03, 2017, 14:00:05
Úgy látszik, hogy az 1. számú játékosok a másik csapat 2. számú játékosaival fognak játszani. Jó döntés a szervezőktől, így valamivel több esélye lehet a kisebbeknek.

Ugyan nem nagy dolog, de Price-ban azért van érték 1.25-ön. Amilyen formában van földig rombolja McGowant.

Igen, a csapatok cserelgetnek hogy ki elvileg az elkaphato.. :)
A gorogok meg is mutattak, hogy kell ezt, a "gyengebbik" belga megmosta egy 115.6-os atlaggal Michaelt :D

Priceban en is bizok!


Idézetet írta: peshark Dátum június 03, 2017, 14:43:28
Igen, a csapatok cserelgetnek hogy ki elvileg az elkaphato.. :)
A gorogok meg is mutattak, hogy kell ezt, a "gyengebbik" belga megmosta egy 115.6-os atlaggal Michaelt :D

Priceban en is bizok!

Őrület mit művelt Ronny. Amennyire nem ment neki a páros szisztéma, most megmutatta a kérdésemre a választ, hogy miért ő van itt, s egyelőre nem van den Bergh!  ;D

Price full izgulasmentes volt :D

Kyle Anderson 1.20
Paul Lim 2.20

Durr, ezt rakni kell.

Idézetet írta: peshark Dátum június 03, 2017, 15:40:13
Price full izgulasmentes volt :D

Kyle Anderson 1.20
Paul Lim 2.20

Durr, ezt rakni kell.

Én pihentetem most magam, még egy overezésre várok. De sok sikert, szerintem is ezek jó tippek. A csütörtöki játéka alapján Limnek fel kéne zabálnia Alcinast! Value a 2.20-as odds. Mondjuk lehet Lim győzelmét mégis óvatos téttel bejátszom.

Baszki végül mindkettőt megtettem. Tényleg jól néznek ki ezek az oddsok. Remélem nem lövünk nagyon mellé  ;D

A furcsa orosz keresztbehuzta az ausztralok meg a mi szamitasunkat is, de megerdemli boven...

Viszont ez a Koltsov kezd atmenni az unszimpatikus idiotava mint tegnap a kedves Normannek sikerult ez.

Nekem mára ennyi, mert kezdem a hülyeséget. Ész nélkül pakolok mindenre. Jól jött ez az orosz pofon.

Idézetet írta: robmiller Dátum június 03, 2017, 16:40:53
Nekem mára ennyi, mert kezdem a hülyeséget. Ész nélkül pakolok mindenre. Jól jött ez az orosz pofon.

Kár érte, mennyire sima volt a Szingapúr... két 4-0 azért az erős. Viccen kívül mondom, hogy döntőig mehetnek, ha Paul Lim hozza ezt a formát, márpedig még egy napot kell így játszania és annyi... Következő körben belgák, simán kifoghatnak olyan napot Huybrechtsék hogy gondba kerüljenek, és Limék nem remegnek meg ha meg kell dobni a győztest az is látszik. Utána nagy valószínűséggel Wales, na hát ott is ugyanez a helyzet, látszott hogy azért Price el tud bizonytalanodni, Webster nálam még mindig nagyon labilis. De ne menjünk ennyire előre, bár tény, hogy nekik szurkolok mostmár :)

Ui.: érdekes azért ez, pdc hivatalos honlapjáról van, nálatok is a Pragosport adja a meccseket?  :redchug: :D

http://kephost.com/image/0bDY

Na akkor a mai beharangozó: https://www.sportfogadas.org/elozetesek/csapat-vb-vasarnap-este-donto

Suljovic és Hopp, na meg Lim szorzóira leszek kíváncsi leginkább!

De sajnalom, hogy a fiatalabb Lim a paroa vegere megzuhant :( Pedig egyeniben brutal volt, az a paros 124 is gyonyoru lett volna kar erte.

Amugy szerintem Hoppnak eselye nem lesz Barney ellen, ilyan nagyon max 4-2, de nalam max 1 leget nyer Hopp.

Idézetet írta: robmiller Dátum június 04, 2017, 07:45:23
Na akkor a mai beharangozó: https://www.sportfogadas.org/elozetesek/csapat-vb-vasarnap-este-donto

Suljovic és Hopp, na meg Lim szorzóira leszek kíváncsi leginkább!

Szep meglatas volt Suljo is, Hopp is, meg Lim is nyert kerdes melyik.. :D

Azert Barney elaludt a vegere ugy megnyugodott hogy 72re mikor radobott a t20ra nem igazan tudta(m) mi van.. Remelem azert raktad Hoppot, komoly jatekot tolt!

Idézetet írta: peshark Dátum június 04, 2017, 17:47:20
Szep meglatas volt Suljo is, Hopp is, meg Lim is nyert kerdes melyik.. :D

Azert Barney elaludt a vegere ugy megnyugodott hogy 72re mikor radobott a t20ra nem igazan tudta(m) mi van.. Remelem azert raktad Hoppot, komoly jatekot tolt!

Paul Limre gondoltam, szóval az bukta. Egyébként egyiket sem tettem. Nem voltam itthon napközben, s lemaradtam róla, de nem baj, amúgysem tetszik nekem ez a torna. Valahogy nem érzem.

Huu ez az angol-holland elodonto mar jatek volt, Lewis nem tudom miert vesztette el a fonalat, egy 120 azert nem egy nagy hiba ezt nem ertettem..
Chizzynek meg a masodik bull is boven benne, es kipattant, atelhette Anderson mit erzett Paul Hogan ellen nem olyan regen.

Holnap kezdődik az European Tour 6., hamburgi állomásán rendezendő European Darts Matchplay, melynek pénteki napra szóló beharangozóját a főoldalon olvashatjátok!

https://www.sportfogadas.org/elozetesek/european-tour-hamburgban-hetvegezik-a-pdc

Látatlanban egyelőre nem vállaltam fő tippet, azt szombatra meg vasárnapra tartogatom, ha úgy alakul! Ti mit gondoltok, kikben, vagy milyen opciókban lehet érték a pénteket illetően?