Darts fogadások

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


#630 június 09, 2017, 17:58:17, peshark
Amiben ma nalam lehet ertek:

Ratajski 1.83
Kantele 1.90


Szerk.: Nem láttam a meccseket, de Ratajski lefőtt a villámkezű Pipe ellen, viszont Kantele nagyon simán (6-5 :redchug:) behúzta..

Idézetet írta: peshark Dátum június 09, 2017, 10:06:19
Szerk.: Nem láttam a meccseket, de Ratajski lefőtt a villámkezű Pipe ellen, viszont Kantele nagyon simán (6-5 :redchug:) behúzta..

Én belenéztem a Rataj meccsbe. Pipe magához képest jó napot fogott ki, míg a lengyelnél nem jöttek olyan jól a kiszállók. Ezen ment el neki.


Cullen is simán hozta 6:2-re. 1.50 körüli oddson ajándék volt!

Ma határozottan több meccsben is lehet érték! https://www.sportfogadas.org/elozetesek/european-tour-vasarnap-tobb-meccsben-komoly-potencial

Kíváncsi vagyok mi valósul meg a posztból!  ;D

Na elég komoly lett az eredmény. Hab a tortán, hogy Hudson tényleg lezúzta ezt a Norrist 6:3-ra. Sima volt.  :redchug:

Nem tipp, de remélem elfér itt azért :)

Ugye az (kimondatlanul, de) köztudott, hogy Barney vált Unicornról Targetre. Egyrészt a 2018-as termékbemutatón sem volt már, a plakátokon sincs már. Na de ebben semmi jó nincs, viszont Barney nyilai/tollai a nagyobb helyeken harmadára vannak akciózva, a mai nap jött meg egy 20 szettet tartalmazó szállítmányom, kemény 115 Ft volt egy szett Barneys toll, ami amúgy 330 Ft.. Én 0.30 fontért vettem, most 0.36-ért árulják, de az eredeti 0.90 fonthoz képes az is nagyon komoly akció, 100/125 micronos szóval strapabíró unicorn tollak, érdemes ránézni aki játszik és esetleg nem veti meg Barneyt.. :)

#637 június 25, 2017, 08:02:50, peshark
Rob Cross veri ma Klaasent 1.8-ért?  :D

Szerk: villanyszerelő barátunk nem volt a toppon, ellenben Klaasenen nyoma sincs a műtétnek, lehet megint pakolgatni szépen lassan.. :)

Az szamomra hihetlen, hogy lehet 16 evesen igy jatszani egy Kim Huybrechts ellen ahogy Rusty-Jake tolta :)
Vagy nezhetjuk Schindlert is, aki 5-0-ig egy nyilat engedett Ian Whitenak kiszallora, majd vegul 6-2-re nyert, 20 evesen a PDC nagy szinpadan.. Tenyleg elkepeszto teljesitmeny ez, foleg aki aterzi hogy akar egy kisebb magyar videki versenyen is milyen nehez megdobni egy duplat amikor kell, ezek meg 20ev alatt ezt muvelik áá :bash: :D

#639 június 25, 2017, 16:16:43, peshark
Mára:

Schindler 2.20 (ez nálam  :topbet_125: ) 6-4  :great:
Gurney 1.80 6-3  :great:
Klaasen 2.20 vagy ide egy over is jó lesz, csak arra még nincs odds 4-6  :noway: Klaasen 3-3-nál rontott 4 nyilat breakhez, majd saját legében is az egyenlítéshez, 13/4-en kiszállózott, az azért kevés volt ma..

#640 június 25, 2017, 21:36:16, peshark
Smith mekkora formaban, 105os atlag, 110es elso 9, a kilenc nyilasa a D12-on mulott.. Mekkora meccs lesz ez Cullen ellen   :beerchug: Es nem az a Michael Smith ez aki a premier ligaban tavaly feladta 2leges hatranyban, hanem elront 3 nyilat sima duplara, ellenfel kiszall majd 180nal kezdve, a vegen 126ra bullt bele*****. :D :D Ezt a Smith jatekot szeretem en, Cullen is full fapofaval nyomja vegig az egeszet, egy over oda mehet ha raknak ki ra oddsot.. :)

Na: 9.5 felett 1.9-ert van, tetszik :) 6-4 :great:

#641 június 30, 2017, 11:20:22, peshark
Hétvégén ismét akcióba lendülnek a nagyok, a múltheti mezőnyhöz csatlakozik meg Wade, Chizzy a nagyok közül.. :) Mai nap szerintem inkább a megfigyelésé a főszerep, ki milyen formában van, aztán holnapra lehet fogadni. Bár ha kijönnek az oddsok, Schindlert lehet megint megkóstolom King Kong ellen, Viljanenék meccsére egy over jó lehet, míg Reyes verheti a hátfájós hollandot... De mindez oddsok kérdése, hogy megéri-e rakni..

Up:

Schindler 1.83-ért pont rakható, 50-50-re lövik be, nálam forma alapján ez a német inkább.
Reyes 1.66 sem rossz, kezdi megint elkapni a fonalat, a tömeg jól jön, a kiszállója is tűrhető az elmúlt meccseken, Vincent meg már múltkor is hátproblémákkal küzdött ami azért tudja rendesen hátráltatni, ezen az oddson ez is megy nekem.
3.04 a kettő együtt

Idézetet írta: peshark Dátum június 30, 2017, 08:51:55

Schindler 1.83-ért pont rakható, 50-50-re lövik be, nálam forma alapján ez a német inkább.


Schindler, mein Freund, 3-2-nél az a 8 elrontott nyíl a dupla 16-ra -miközben Green 258ról lejött 6 nyíllal egy 115-re és azt persze megdobta-, na az a meccsbe került, hiába tudta még összeszedni magát, de utána már Green volt elől kezdésben ismét, 4-4-től meg már nem igazán volt sansz...

MvG - Cross 2-6

Cross 100+os átlaggal, 50%-os kiszállóval, 121-es meg 2x 108-as kiszállóval megkente Gerwent.. Na ez a kemény.. 2 éve meg még villanyszerelő volt az ember és csak hobbiból dobálgatott este meló után.. Hihetetlen  :bash: :D

#644 július 02, 2017, 20:29:04, peshark
Smith megint nagy formában, Price meg hozza a gyenge köröket folyton, ha egy komolyabb ellenfele lett volna, már nem itt lenne, szóval azt a meccset meg kell nyomni, méghozzá:

Legtöbb 180: Michael Smith 1.80 (ez  :topbet_125:) 3-2 :great:
Smith győzelem 1.61 (ez is..) 6-4 :great:
Smith -1,5 2.00 6-4 :great: