Darts fogadások

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Szerintem amúgy ma is folytatódnak a "meglepik", ebben az erősorrendben:

Cullen, King, Pipe, Price


Idézetet írta: peshark Dátum július 23, 2017, 11:45:32
Szerintem amúgy ma is folytatódnak a "meglepik", ebben az erősorrendben:

Cullen, King, Pipe, Price

Ne fesd itt az ördögöt nekem a falra! Klaasent már megtettem!  ;D

Csak gyorsan:
Jelle Klassen +1,5 , -2,5, -3,5, 128,5 alatt a kiszálló
Reyes: +1,5, -2,5, -3,5 , Reyes 4,5 felett a 180

Idézetet írta: robmiller Dátum július 23, 2017, 11:55:42
Ne fesd itt az ördögöt nekem a falra! Klaasent már megtettem!  ;D

Akkor hajrá, én nem raktam semmit arra a meccsre, de ha Klaasennek elszáll a feje a "gyorsaságtól", akkor lehet baj.. :bash:

Thorn-ra kíváncsi vagyok, rég láttam már játszani, főleg jól játszani.. :D

#664 július 23, 2017, 14:49:35, robmiller
Úgy tűnik a "gyorsaságot" nem bírja. Mintha szarna az egészbe a holland...fasza, második nap elejére kezd a tököm tele lenni a Matchplay-jel  >:(

5:0 a szünetben. Rá fogok állni totálisan arra, hogy amit a számok mutatnak, és amit látok az fszság és az ellenkezőjére kell tenni. Rohadt egy sport ez.

2. szünet 8:2...borzasztó.  ;D Fogadási szempontból roló az egész szerintem.

Sajnálom Rob, pedig annyira mondtam ezt mindenhol, hogy Klaasen szar lesz Pipe ellen, de en persze nem raktam :bash:
Mondjuk ilyen 10% kornyeke/alatti kiszalloval semmi eselye nincs a hollandnak..

#666 július 23, 2017, 15:09:58, robmiller
Nem tudom. Mintha kicserélődnének az erőviszonyok a major-tornákra. Lehet, hogy az állandó utazások, fellépések miatt a nagyágyúk mentálisan kimerültebbek? Míg ezek a középszerű játékosok jobban rá tudnak fejben készülni ezekre a kiemelt eseményekre? Totálisan nem vágom...kínkeserves hét lesz ez így, hogy megtépázott önbizalommal posztot írjak, hacsak a többi meccs nem úgy alakul, ahogy várom. Ha nem, akkor számomra tényleg véget ért érdemben a torna....mocsok undorító hónap ez a július.

Szerintem nem a kimerültségről szól a dolog. Nálam két tényező lehet ami közrejátszik a dologban.
Egyrészt: közel sincs olyan különbség a játékosok között, mint feltűntetik az irodák. És ez elviszi a fogadókat a rossz irányba. Most nem a Klaasen meccsen csámcsogva, de ha azt is végiggondolja az ember, pont a játékstílusbeli különbségek miatt nálam simán 50-50 lett volna a dolog.
Másrészt: az esélytelenebb játékos sokkal könnyebben, kevesebb teherrel dobál. És ez a legnagyobbakon kívül simán megfoghatja az esélyesebbnek kikiáltott játékost. Erre hozok egy saját példát, múlt hét szombaton volt egy torna, ahol párosban elődöntőztem a társammal a Bezzeg Nándi - Bai Zsolt párossal. Igaz, kikaptunk 4-2-re, de hoztunk egy 15 nyilasat, egy 120-as kiszállónál a duplát rátettem a drótra, élveztük a játékot, jöttek a szép nagy körök :) Végül harmadikak lettünk, ők meg megnyerték a párost. Utána egyéniben is miután továbbmentem az első csoportból, összesorsoltak Nándival is meg Bai Zsoltival is. Mindkét meccsen voltak nyilaim a duplákra, csak akkor már majdnem 10óra játék után, remegő kezekkel nehezen ment a dolog... :D
Illetve az is lehet, amit szintén magamon észlelek, hogy ha úgy állsz neki a meccsnek, hogy esélyesebb vagy, hozni kell stb, akkor sokkal kevésbé fogsz tudni koncentráltan és a szintednek megfelelően játszani. Nem tudom ez mennyire játszik jelen esetben szerepet, de akár ez is lehet..

Ezt adom. Mondjuk nekem Klaasen esetében már az első legnél látszott, hogy baj lesz...kár, hogy ezt nem lehet előre lekövetni, hogy aznap milyen lelki állapotban lép színpadra egy-egy játékos. Legalább eddig a Reyes meccs a forgatókönyv szerint alakul...

Mit műveltek ezek egymással???  ;D  Idegek harca volt kőkeményen.

Ez mekkora meccs volt amit Gurney-ék odaraktak  :D :D
Nem csak azért, mert Gurneyre raktam, plusz imádom, meg a nyilaival is nagyon jól lehet játszani, hanem azért is, mert megmutatták, hogy 90-95 környéki átlagon is lehet magas színvonalú és zseniális egy meccs :D

Néha rendesen el vannak tévedve amúgy a kommentátorok, Klaasen meccsén arról beszélgettek, hogy vajon elmúlt-e már az ínhüvely gyulladása (amit ugye már meg is műtöttek.. :D), az előbb meg Charlotte Wood kilétét nem tudták megoldani, holott Allfree mellett ő az elsőszámú walk-on-girl :D Na mindegy, megírtam nekik és már sikeresen észre is vették.. :D

Idézetet írta: peshark Dátum július 23, 2017, 17:20:47
Néha rendesen el vannak tévedve amúgy a kommentátorok, Klaasen meccsén arról beszélgettek, hogy vajon elmúlt-e már az ínhüvely gyulladása (amit ugye már meg is műtöttek.. :D), az előbb meg Charlotte Wood kilétét nem tudták megoldani, holott Allfree mellett ő az elsőszámú walk-on-girl :D Na mindegy, megírtam nekik és már sikeresen észre is vették.. :D

Ezért nézem az angol streamet...nekem már nincs türelmem hozzájuk.

Cullen mekkora játékos lett! Nagyon nagyot ment most is! Egyik kedvencem lesz a srác. Jó meccs volt nagyon!  :great:

World Matchplay: Jönnek a nyolcaddöntők

Kedden este megkezdődik a Blackpoolban zajló World Matchplay major-torna második köre! A nyolcaddöntők első napján négy mérkőzést rendeznek meg, melyeken több olyan szereplő is van, akik továbbjutása meglepetéssel ért fel. Olvasd tovább ITT!